Kadınların Erkeklere En Çok Söylediği 10 Yalan

Kadınların hemen hepsinin söylediği ortak yalanları bilmenizde yarar var. Günün birinde sevgilinizden duymadan önce öğrenmeniz sizin için daha sağlıklı olabilir.

1- Sen mükemmelsin!

Seni olduğun gibi seviyorum ve seninle ilgili değiştirmeyi düşündüğüm hiçbir nokta yok. Gelin gerçekçi olalım, kimse mükemmel değildir. Her ilişkinin başlarında, bunu tüm kadınlar hatta erkekler söyler çünkü, sizi henüz tanımaya başlamışlardır ve hakkınızda fazla bir bilgiye sahip değillerdir. Ama zamanla, değişime değer pek çok özelliğinizle karşılaşacaklardır. Eğer bir kadın size böylesi bir söylemde bulunursa, pek de heveslenmeyin bu sadece birkaç ay sürecek bir düşüncedir. Her şey yoluna girip de birbirinizi daha iyi tanımaya başladığınızda değişimin kaçınılmaz bir talep olduğunu da anlayacaksınız.

2- Sen haklısın!

Hiç fark ettiniz mi sevgilinizle ne zaman tartışsanız konu sizin haklı olduğunuzun vurgulanması ile son bulmakta. Belki bu sizi gururlandıran bir söz olabilir ama bilmelisiniz ki bu büyük bir yalandır. Kız arkadaşınız, sevgiliniz, eşiniz her ne kadar sizi haklı bulmasa da bunu sadece sizin bir an önce susmanız için söylemektedir. Çünkü kadınlar bilirler ki bir süre sonra siz zaten kendiliğinizden haklı olmadığınızı fark edecek ve özür dileyeceksiniz…

3- Her hangi bir sorun yok!

Bu da en sık söylenen yalanlardan biridir. Eğer “bir sorun mu var” diye sorduğunuzda “ben iyiyim” cevabını alırsanız bilin ki ortada bir sorun vardır. Sevgiliniz mutsuz görünüyor, farklı davranıyor, konuşmak istemiyor ve sorduğunuzda her şey yolunda diye sizi yanıtlıyor… Bilmelisiniz ki bir sorun varsa, kadınlar gerçeği kendileri dillendirmek istemezler, onlar sorunu sizin bulmanızı beklerler.

4- Spor programlarına bayılıyorum hayatım!

Sevgiliniz sizinle birlikte oturup maçları seyrediyor diye hemen bu maddeye itiraz etmeyin. Evet pek çok kadın ile, bu sizin için çok önemli aktiviteyi paylaşabilirsiniz ama eğer haftanın her gününü spor programları arasında geçirmeyi hayal ediyorsanız, bu fikri hemen unutun! Kadınlar spor programlarını sevdikleri için izlemezler, bu size diğer hem cinslerinden ne kadar farklı olduğunu ispat etme savaşıdır. Bu şekilde sizinle hareket ederek, ortak paylaşımlara sahip olduğunuzu size göstermeye çalışırlar. Siz hayatınızın aşkını bulduğunuzu düşünebilirsiniz, bugüne dek futbol düşkünü bir kız ile tanışmamış olabilirsiniz, fakat o kadar da sevinmeyin. Çünkü belirli bir süreden sonra futbol izlemek için her televizyon karşısına geçtiğinizde söylenmeye başlayacaktır.

5- Arkadaşlarınla zaman geçirmeyi seviyorum!

İşte bir diğer yalan daha… İlişkinizin başlangıcında kız arkadaşınızın böyle düşünmesi normal ama ya ilişki ilerledikçe… Arkadaşlarınız her ne kadar sizin en iyi dostlarınız da olsa, sevgiliniz sizinle daha çok baş başa zaman geçirmek isteyecektir, arkadaşlarınızla birlikte sizi yaşamak değil… Eğer hali hazırda bunu size henüz söylemediyse, can dostlarınızla görüşme sürenizi minimuma indirmeniz konusunda bir uyarı çok yakında gelecektir. Ve bu talebi dile getirirken bile onları ne denli sevdiğini de ekleyecektir.

6- Ailene tapıyorum ve onlarla vakit geçirmekten büyük keyif alıyorum

Peki ya gerçek? Belki ayda iki kere ile sınırlı olsa iyi olur. Düşünsenize haksız da sayılmaz… Herkes tarafından eleştiri oklarına tutulurken ve yaptığı her hareket takip edilirken, kız arkadaşınız gerçekten de ailenizi seviyor olabilir mi? Gerekli zamanlarda ailenizle zaman geçirme konusunda uyumlu olacağı kesin ama emin olmanız gereken en önemli nokta, tüm bu ziyaretleri büyük bir keyifle yaptığını söylemesi koca bir yalandan ibarettir. Kimse eleştirildiği ya da yargılandığı bir ortamda zaman geçirmekten hoşlanmaz.

7- Banka hesabın beni ilgilendirmiyor!

Umarım buna inanmadınız… Hepimiz biliriz ki bu bir yalandır. Bütün kadınlar kendilerini güvence altına alabilecekleri kazanca sahip bir erkek isterler. Gelecek planlarında para sorunu ile uğraşmak hiçbir kadının ilk sıradaki tercihi değildir. Bu, bir kız arkadaşa sahip olmak için zengin olmalısınız demek değil elbette ama bir miktar para kazanıyor olmanız iyi olacaktır.

8- Kızlara bakman ya da erkek erkeğe eğlenmeye gitmen konusunda son derece açık görüşlüyüm!

Doğru olsa ne güzel olurdu değil mi? Kız arkadaşınız bu konuların her ne kadar sorun olmadığını söylese de icraata geçmeniz onu mutsuz edecektir. Kadınlar özellikle gece programları söz konusu olduğunda ilk sırada yer almak isterler. Bu nedenle onun yerine başkalarıyla organizasyon yapmanızı anlamakta zorlanırlar. Eğer bunu göze alarak gitmeye karar verirseniz birkaç günlük dırdıra hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim. Kadınlar her ne kadar erkek arkadaşları, eşleri için özel ve güzel olduklarını bilseler de bir başka kadına yöneltilen bakıştan hiç haz etmezler. Bunu aklınızdan çıkarmayın ve onunla asla bir başka kadının görünüşü ile ilgili tartışmayın.

9- Yatakta çok iyisin!

Eğer bu konuyu siz dile getirmeden kız ardaşınız ya da eşiniz konuşmayı tercih ettiyse her söylediğine inanmayın. Eğer size seks hayatınıza ilişkin iltifatlar yağdırıyorsa, bu onun söylediği her kelimeyi inanarak sarf ettiği anlamına gelmez. Çoğunlukla kadınlar, erkeklerin kendilerini iyi hissetmesini sağlayacak kelimeleri tercih ederler, içlerinden gelen her şeyi söylemezler. İşte bu yüzden, bu konu hakkında konuşurken, sevgilinizi, onunla paylaştıklarınızı ve ilişkinizi düşünün ardından bu iltifatları hak edip etmediğiniz gerçeğini görebilirsiniz.

10- Üzülme, bu herkesin başına gelir

Eğer bir hata yaptıysanız bu cümleyi kız arkadaşınızdan duyabilirsiniz. Ne denli hayal kırıklığına uğradığını size göstermek istemeyecek ve aklındakileri söylemek yerine bu şekilde geçiştirmeyi deneyecektir. Sizin yerinizde olsam yaptığım hatanın affedilmediğini bilir, pek çok hata yapmamaya özen gösterirdim. Kadınlar unutmazlar, onlar biriktirirler ve her defasında bir hata hanenize bir çentik atarken aynı yalanın ardına saklanırlar, “bu herkesin başına gelebilir”…

TAVSİYELER

Kadınları Etkilemenin Yolunu Gösteren bu e-kitap size rehber olacaktır. İnceleyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.