Kadınları Nasıl Etkilerim? – 4 Kanıtlanmış Strateji

Hiç hayatında çok hoşlandığın, ama aynı hisleri sana hissetmeyen bir kadınla tanıştın mı? Ya da çok hoşlandığın bir kadınla çıkmaya başladın, ama bir sebepten ötürü sana olan ilgisi yavaşça azalmaya başladı ve hiçbir şey yapamıyordun. Ya da hoşlandığın kadınla çok iyi vakit geçiriyordun ve ona gerçek hislerini açıkladın. Kadın da arkadaş olarak kalmanızın daha iyi olduğunu söyledi. Bu ve benzer olaylar binlerce erkeğin başına geliyor…

Kadınları etkileme konusuna gelince “ÇEKİCİLİK” bilmen gereken en önemli şeydir. Aslında, o kadar etkilidir ki, her şeyi hatalı yapsan bile, başarılı olabilirsin.

Bu yazımda, erkeklerin kadınları etkilerken yaptıkları hatalardan ve onları etkilemek için kullandığım 4 teknikten bahsedeceğim.

Kadınları Nasıl Etkilerim

Strateji 1:

KADINLARI ETKİLEME YÖNTEMLERİ arasında en güçlüsü özgüvendir. Özgüven etkilemenin ana parçasıdır. İstediğin kadar teknik bilgisine sahip ol, onları uygulamaya koyacak özgüvenin yoksa bildiğin teknikler hiç bir işe yaramaz. Çekiciliğin temeline özgüveni koymalısın. Hoşlandığı kadınla konuşurken çoğu erkek heyecanlanır ve kadının onlardan hoşlanmayacağını düşünür.

Heyecanın bir işareti gözlerdeki hareketlerdir. Kadının gözlerine bakmak yerine, gözlerini kaçırırlar ve vücudunun farklı yerlerine bakarlar.

Gözler kalbin aynasıdır ve bir insanın gözlerine uzun süre bakarsanız çok güçlü bağlar oluşturabilirsiniz.

Kadınları etkilemenin yolu onların gözlerine bakmaktır. Bu hem aranızda güzel bir bağ oluşturacaktır hem de diğer erkeklerin yapamadığı bir hareketi yapmış olacaksın. Ek olarak özgüvene sahip olduğunu göstereceksin.

Çekicilik oluşturduktan sonra, işleri biraz daha ileri götürüp ona dokunmaya başlayabilirsin.

Kişisel olarak ben, çekicilik yarattıktan sonra elini tutarım. Kadın şaşırıp neden elini tuttuğumu sorarsa da, ellerin sıcak mı değil mi diye kontrol etmek istediğimi söylerim. (Kışın oldukça işe yarıyor)

Strateji 2:

Kadınları baştan çıkarmanın yollarından bir tanesi de onlara fazla ilgi göstermemektir. Güzel kadınlar sürekli ilgi bombardımanı altındadır. Bu ilgiyi gösterenler ise onların her dediğini yapmaktadırlar.

Ama kadın güzelliğinden etkilenmeyen bir erkekle karşılaştığında, kafası karışacaktır ve kendi kendine neden diğer erkekler gibi hareket etmediğini soracaktır. Bu şekilde kadının bilinçaltına ortalama bir erkek olmadığının işaretini veriyorsun.

Strateji 3:

Kafa karıştırma taktiğini bir adım da ileri götürebiliriz. Bunu da onunla dalga geçerek yapabiliriz. Onun güzelliğinden etkilenmiyoruz, ona ilgi göstermiyoruz ve bunun yanında onunla dalga geçiyoruz. Bu diğer sıradan erkeklerin yaptıklarının tamam tersidir.

Ama biz burada bu hareketleri yaparak özgüvene sahip olduğumuzu ve onun ne düşündüğünü umursamadığımızı gösteriyoruz.

Strateji 4:

Kadınları etkilemenin diğer bir yöntemi de ön seçim ve rekabettir. Çevrende ne kadar kadın olursa, karşı cinse o kadar değerli gözükürsün. Bunu gören kadınlar otomatik olarak senin çok değerli birisi olduğunu düşünür ve senden etkilenme olasılıkları artar… Nasıl olduğunu keşfet!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.