Kadınları Etkileyen Erkek Tipleri ve Çekici Gelen 2 Özellik

Kadınları etkilemenin yolları denildiğinde aklına bir sürü yol varmış gibi geliyor… Kesinlikle öyle. Kadınları etkilemek için bir sürü yol bulunmaktadır. Fakat bu yolları her erkek göremez. Bu yollara ulaşabilmek için önce kadınları etkileyen temel özelliklere sahip olmalısın. Kadın bu temel özellikleri görmediği erkeğe kalbine giden yolları göstermez. Kadınlara çekici gelen karakter özelliklerine sahip olduğun zaman hoşlandığın kadının kalbine giden o kavşak noktasına geleceksin. Ve işler o zaman çok daha kolaylaşacak.

Kadınları Etkileyen Erkek Tipleri

Çoğu kadını etkileyen ve çekici gelen 2 özellik;

Liderlik Vasfı

Kurt sürülerini bilirsin. Sürüde bir sürü kurt vardır ve onların başında bir tane lider kurt vardır. Bütün kurtlar o liderin sözünü dinlemek zorundadır. Lider kurdun sözü her yerde geçer. Herkes onun sözünü dinler. En doğurgan ve güzel dişileri alfa kurt alır. Hayvanlarla bizim ne alakamız var? diye düşünme. Biz insanlarda da durum aynı. Çevresindeki erkeklere ve kadınlara sözünü geçirebilen, kendine güvenen, güçlü yani alfa bir erkek kadınları kolayca etkiler. Kadınlar bu özelliklerden etkilendiğinin farkında bile olmaz. Bu olay kadının bilinçaltında gerçekleşen bir olaydır. Sadece olur ve kadın bunun nasıl olduğunu anlayamaz.

Hükmedicilik

Bazı kadınlar hükmeden erkeklerden hoşlanır. Hükmetmek insanlara söz geçirebilmek, insanlar tarafından saygı görebilmek demektir. İşte bu özellik kadınlara inanılmaz derecede çekici gelir. Düşünsene sen kadın olsaydın pısırık, kimsenin saygı duymadığı, kendi halinde yaşayan bir erkekle mi beraber olmak isterdin? Yoksa çevresinde bir sürü insan olan, eğlenceli bir hayat yaşayan, insanlar tarafından sevilen bir erkekle mi? Tabi ki ikinci seçeneği seçerdin. Sen ikinci seçeneği seçerken kadınlar neden ikinci seçeneği seçmesin ki? Kadınları etkilemenin yolları noktasına gelebilmen için bu temel özelliklere sahip olman gerekiyor. Çünkü bu özelliklere sahip değilsen kadın sana kalbine giden o bir sürü yolun hiçbirini göstermez.

Kadınları etkileme konusunda bu e-kitap size rehber olacak. İnceleyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.