Bebek Bakım Çantası Ne Olabilir? Nasıl Olmalı?

Birçok bayan için ruh haliyle uyum gösteren bir çantadan daha mutluluk verebilecek başka bir aksesuar yoktur. Çanta seçimi için harcanan zaman ve para büyük bir hazzı da yanında getirir. Ve bu çantalar günlük hayatlarının vazgeçilmezi oluverir.

Anne olan kadınlar şık ve bakımlı olmaya devam etmek ister ancak bebek bakım çantasından kullanım rahatlığı nedeniyle de vazgeçememeleri gayet doğal. Bebeklerin ihtiyaç duyacakları her şey bu çantalarda olmalıdır. Ve bu çantaların içinde olması gereken şeylerin öyle pek de kısa bir listesi olmadığından dolayı son derece kullanışlı olmalıdır. Bebek bakım çantalarının çok fazla gözü vardır ve o gözlere gerektiğinde hemen ulaşılması gereken şeyler konulur.

Bebek Bakım Çantası AlışverişÇoğu bebek çantaları anne değil de bebek düşünülerek tasarlanmıştır. Renkleri, üzerlerindeki çizgi film karakterli baskıları… Hiç bir kıyafete uymaz ve kadınların kendilerini şık ve rahat hissetmesine neden olmaz. Kadınlar için bu kadar önemli bir aksesuar olan çantaları bebek sahibi olunca boyut, şekil, kullanış bakımından kadının ruh halinin dışına çıkması nasıl olumsuz bir etkiye neden olur tahmin etmek zor olmasa gerek. Unutulmamalı ki istediğiniz gibi bir çantaya sahip olmak huzurlu ve rahat olmanızı sağlayacak ve bu durumda bebeğinize yansıyacaktır. İkinizin mutluluğunuzdan daha önemli bir şey yoktur. Bebek bakım çantalarının içi bebeğin ve annenin ihtiyaçlarına cevap vermeli dışı da annenin şıklığını tamamlamalı diye düşünen çanta tasarımcıları yeni modeller tasarlamaya başladılar. Annelerin hayatını kolaylaştıran şık ve rahat çanta nasıl olmalı diyorsanız ve bir türlü seçemiyorsanız size de fikir vermesi için Türkiye de rahatlıkla bulabileceğiniz şık ve kullanışlı olduğunu düşündüğüm modelleri inceleyebilirsiniz;

Bebek Bakım Çantası Önerileri

Lullaby Dita Bebek Bakım Çantası

Kısa tutma saplarına ilaveten ayarlanabilen ve istenildiğinde çıkarılabilen uzun omuz asma kemeri, bebeğin altını değiştirmek için kullanılan alt açma bezi ve kirli torbası, çantadan ayrılabilen anne sütünü muhafaza etmeye yarayan termos mevcut. Büyük kolaylıklar sağlayan modelin kenarlarındaki derilerde hoş bir tarz da tasarlanmış.

Okiedog Urban Mondo Bebek Bakım Çantası

İçine konulan her şeyin kaybolduğu kara bir delik olmaktan kurtaran aydınlık açık renkli iç tasarımı sayesinde aradıklarınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Çantanın içinde emzikleri, küçük oyuncakları, anahtarları takabileceğiniz çıtçıtlı halkayla artık çantanın içinde kaybolmayacaklar. Sizin içinde cepler düşünülmüş; cep telefonunuzu cüzdanınızı rahatlıkla gerektiğinde çıkarabileceksiniz. Ayrıca bebeğinizin ve sizin trafik güvenliğiniz için ön tarafında reflektörlü bölüm düşünülmüş.

Lassig Glam City Bakım Çantası Choco

Birçok gözü bulunan, sizin ve bebeğinizin her türlü eşyasını taşıyacak, pratik ve fonksiyonelliği şıklıkla birleştiren harika tasarım olan bu model büyük iç hacmine göre son derece hafif. Klipsli, ısı yalıtımlı biberon ve bardak çantası ile hayatı kolaylaştıracak birçok özelliğe sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anne, Bebek ve Çocuk Mağazaları Alışveriş Kuponları – Mayıs, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.