İyi ve Ucuz 7 Laptop Bilgisayar Önerisi

1- Asus X541SA-XX641D Intel Celeron N3000 4GB 500GB Freedos

En Ucuz Asus X541SA-XX641D Laptop Öneri

Asus marka ucuz laptop tercih edenler için önerilen Asus X541SA-XX641D modeli standart kullanımlar için ideal. Günlük işlerinizi yapabilir, dizi ve video izleyip güncel haberleri takip edebilirsiniz. Yüksek performans gerektirmeyen tüm programları rahatça çalıştırır. Özelliklerine bakıldığında ses kalitesi iyi ve kasası sağlam. Ağırlığı ise 2 kg civarı. İşletim sistemi freedos olduğundan windows yüklemeniz gerekecek. Bilgisayarcı veya konuya hakim biri kolayca yapabilir. 4 GB ram belleği bulunuyor. 2 MB ve 2 çekirdek işlemci önbellek var. Sabit disk büyüklüğü ise 500 GB. Ekran boyutu standart ölçülerde. USB girişleri, HDMI girişleri mevcut. Diğer özelliklerine ve fiyatına bakıp detaylı inceleyebilirsiniz.

2- Hometech Alfa 700C Intel Celeron N3350 3GB 32GB eMMC Windows 10 Home

En Ucuz Hometech Alfa 700C Laptop Öneri

Windows 10 kurulu en ucuz iyi laptop olarak önerilen Hometech Alfa 700C, hızlı çalışan bir dizüstü bilgisayar. İnce ve hafif olan bu laptop alüminyum kasaya sahip. Ağırlığı 2 kg ın altında. Rengi metalik gri olan bu laptop Macbook Air modeline benziyor. Klavye tuşları yeterince büyük ve kullanımı kolay. Özellikle öğrenciler için en ucuz iyi laptoplardan biri. Fazla beklentisi olmayanlar için tavsiye edilir. Bluetooth, HDMI ve Webcam var. Şarj kullanımı ise 4-6 saat aralığında. Kısaca yeterli özelliklerde iyi bir bilgisayar…

3- Acer A315-52 Intel Celeron N4000 4GB 500GB Windows 10 Home

En Ucuz Acer A315-52 Laptop Öneri

Hazırda Windows 10 kurulu gelen Acer A315-52 modeli uygun fiyatlı standart kullanım için yeterli özellikte bir laptop. İçinde windows 10 işletim sistemi bulunduğundan alır almaz kullanmaya başlayabilirsiniz. Performansı olumlu etkileyen yeni nesil celeron işlemcisi kurulu. Tüm klasik ofis programlarını ve iş ile alakalı basit programları gayet iyi şekilde çalıştırabilir. Özelliklerine bakıldığında çözünürlük de yeterli seviyede. Ekran boyutu 15,6 inç. Hard disk kapasitesi ise 500 GB. Ev kullanıcıları ve öğrenciler için tavsiye edilen ucuz ve iyi bir laptop. Diğer özelliklerine ve yorumlara bakıp değerlendirebilirsiniz.

4- Dark Evo N1400 Intel x5 Z8300 2GB 32GB eMMC Windows 10 Home

En Ucuz Dark Evo N1400 Laptop Öneri

Alınacak en ucuz laptoplardan biri olan Dark Evo N1400 dizüstü bilgisayarı günlük basit işlerinizi görmek için tercih edebilirsiniz. Fiyatına göre performansı iyi sayılır ancak malzeme kalitesi çok iyi değil. Öğrenciler ve ev kullanıcıları için uygun. Excel ve Powerpoint gibi programları açabilir. Film seyredebilir, internette araştırma yapabilir veya rutin işleriniz için kullanabilirsiniz. Webcam ve USB 3.0 desteği var. 32 GB SSD kapasitesi bulunuyor. Detaylı bilgi edinmek için ürün sayfasından diğer özelliklerine bakın!

5- Dell Inspiron 3573 Intel Celeron N4000 4GB 500GB Linux

En Ucuz Dell Inspiron 3573 Öneri

Dell marka ucuz laptop almak isteyenler için önerilen Dell Inspiron 3573 modeli fiyatına göre yeterli özelliklerde. Ofis programlarını rahatça kullanabilir, günlük rutin işlerinizi görebilirsiniz. Facebook’ta dolaşayım, film izleyeyim, haber okuyayım, ders çalışayım diyenler için ideal. Kısaca öğrenciler ve ev kullanıcıları için uygun. İşletim sistemi linux. İhtiyaca göre daha iyi kullanım için ssd kart takıp veya ramini 8 gb a yükseltip performansı arttırılabilir.

6- Lenovo V130 Intel Celeron N4000 4GB 500GB Freedos

En Ucuz Lenovo V130 Laptop Önerisi

Gündelik işler için ideal en iyi ucuz laptop bilgisayarlardan biri de buradaki Lenovo V130 modeli. Özelliklerine bakıldığında hızı yeterli. İnternette gezinmek, facebook gibi sosyal medyaları kullanmak, film veya müzik dinlemek ve ofis programlarını çalıştırmak için uygun. Daha çok öğrenci ve ev kullanıcıları için önerilir. Isınma olmadığı ve sessiz çalıştığı satın alıp kullananların yorumundan da anlaşılabilir. Ancak diğer ucuz laptoplar gibi yüksek performans isteyen programları veya oyunları çalıştıracak kapasitede olmadığını belirtmek gerek.

7- HP 15-RA014NT Intel Pentium N3710 4GB 500GB Freedos

En Ucuz HP 15-RA014NT Laptop Önerisi

Kaliteli, iyi özellikte fiyatı uygun laptop arayanlara tavsiye edilen HP 15-RA014NT, yeterli performansta en kullanışlı modellerden biri. Öğrenciler ve ev kullanıcıları için ideal olduğu gibi, yüksek performans gerektirmeyen tüm işlere uygun. Ofis, dreamweaver, excell gibi tüm programları çalıştırır. Belli başlı oyunlarda kullanılabilir. Ekranı ortalama büyüklükte (15,6 inç). İşletim sistemi olarak aldıktan sonra windows 10 kurulması önerilir. Ram’i 4 GB ve Harddisk kapasitesi ise 500 GB. Performansı hakkında detaylı bilgi edinmek için diğer özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz.

Ucuz laptop önerileri içeren bu sayfadaki modeller belirtildiği üzere yüksek performans gerektirmeyen işlere uygun. Seçim yapılırken fiyatına göre iyi özelliklere sahip olanları ele aldık. Bu özelliklere sahip laptop bilgisayarlar daha çok standart rutin işler için, öğrenciler ve ev kullanıcıları için tavsiye edilir. İlgili ürün sayfalarından özellikleri inceleyip, bütçenize göre en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online AVM ve Teknoloji Mağazaları Alışveriş Kuponları – Nisan, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.