İstridye İnci Kolye, Akoya İncisi – Sevdiklerinize En Güzel Hediye

Orjinal kafes kolye ucunuzla incinizi boynunuza takabilirsiniz! Böylesine değerli hissettirecek bir hediyeyi sevgililer günü, yıldönümü, doğumgünü, özel gün, yılbaşında hediye ederek arkadaşınızın size olan ilgisini arttırabilir yada eşinizi kendinize tekrar aşık edebilirsiniz…

Eski bir inanışa göre yaşını almış yerliler der ki;
“Bir inci içinde sihrin gücünü gizler” Ve her kim ki açarsa O istiridyeyi, tüm güzel rüyaları gerçeğe döner..” Önce Bir dilek tutun ve içinden çıkan incinin rengine dikkat edin. Sonucu görünce çok şaşıracaksınız…

Gerçek  İstiridye İçerisinde, El Değmemiş Gerçek İnci… Sevgilinize Bundan Daha Özel Ne Alabilirsiniz?

Okyanus suyunda özel olarak korunmuş dünyanın en değerli Akoya İncisi konserve içindeki gerçek istiridyeden çıkıp, 925 ayar saf gümüş zincir ve saf gümüş kafes kolye ucu ile bütünleşerek zerafet ve inceliği sizlerle buluşturuyor. İncinizi istiridyeden siz çıkartın. İstiridyeden çıkacak incinin rengini daha önceden hiç kimse bilememektedir.

Çıkan inciniz yanında gelen kafes şeklindeki 925 ayar şık kolye ucuna yerleştirilmeye hazırdır. Böylesine değerli hissettirecek bir hediyeyi sevgililer günü, anneler günü, yıldönümü, özel günler, yılbaşı ya da doğum günlerinde sevdiklerinize armağan ederek onların gönlünü kazanabilirsiniz.

Değerli Akoya inci familyasının en nadideleri röntgen cihazı yardımı ile seçilmiştir ve incilerin yuvarlaklıkları, pürüzsüzlüğü, parlaklığı göz kamaştıran kalite ve güzelliktedir. Takıda kullanılan kafes kolye ucu ve zincir 925 ayar saf gümüşten imal edilmiştir. İstiridye şeklinde  kadife özel tasarım mücevher kutusunda diğer mücevherlerinizi de saklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Haziran, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.