İngiltere’de Yaz Kampları

Dil okulları, staj, iş İngilizcesi, master, Phd, A Level, Foundation, master ve yüksek lisans alanlarını kaplayan İngiltere’de eğitim, diğer yandan yaz kursları ve yaz kampları ile gözdeliğini sürdürmektedir…

İçinde bulunduğumuz yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmek, gençlerimiz açısından yurt dışı eğitim proramları ile mümkün olmaktadır. Özellikle İngiltere’de eğitim almak, İngilizce için en büyük fırsatı gençlerimize sunmak açısından önem taşımaktadır.

 

Neden yurtdışı eğitim programları bu kadar önemlidir peki? Bu konuya biraz değinmek gerekiyor, ayrıca yalnızca programların önemini değil, kapsamlarını bilmekte bize aydınlatıcı fikir vermektedir. Ciddi bir konu olarak ele alınan yurtdışı eğitim geleceğin şimdiden garanti altın alınması anlamına gelmektedir. Bu nedenle doğru seçenekte bulunmamız, bireysel olarak yararımızadır.

 

Neden İngiltere’de Eğitim?

Öncelikle, yaz kampları hakkında kısa bir bilgi ile başlamalıyız; yaz kampları, lise dengi öğrencilerimizin ülkemizdeki eğitim müfredatına göre daha ileri düzeyde dil becerilerinin sağlanmasına olanak vermektedir. İngiltere’de Eğitim ailesi olarak, yaz kamplarında yalnızca dil becerisinin arttığını söylememiz eksik bir tanımlama olmaktadır, buna ek olarak yaz kurslarında ayrıca diğer ülkelerden gelen öğrencilerle kaynaşma yaşandığını söyleyebiliriz. Kamp süresince tüm gruplarda değişik coğrafyalardan gelen öğrenciler, hem yaz tatilinin keyfini çıkarmaktadır hem de  dünyanın değişik ülkelerinden arkadaş edinmektedir.

 

Son yıllarda, özellikle İngiltere’de eğitim, ortalama olarak 600.000 öğrencinin ziyaretine açılmaktadır ve bu ziyaretler tamamen eğitim üzerinedir. İngiltere dil okulları, staj, iş İngilizcesi, master, Phd, A Level, Foundation, master ve yüksek lisans alanlarını kaplayan İngiltere’de eğitim, diğer yandan yaz kursları ve yaz kampları ile gözdeliğini sürdürmektedir.

 

Ana dili İngilizce olmasının yanı sıra ekonomik fiyat cazibesi ve ülkemize yalnızca 3.5 saatlik mesafede bulunması, bugün İngiltere’yi ülkemizden her yıl 70.000 başvuru alacak düzeye getirmiştir. Diğer yandan 150’ye yakın ülkeden başvuru kabul eden İngiltere dil okullarından alınacak bir diploma demek, hemen hemen açılmayacak kapı yok anlamını taşımaktadır. İngiltere, lider ve kariyer sahibi öğrenci hazırlığında dünyada disiplini ile ilk sırada yer almaktadır.

 

İngiltere’de Eğitim ailesi olarak 15 yıllık deneyimimizi Ankara ve İstanbul merkezli ofislerimizle yerine getiriyoruz. Profesyonel Eğitim Danışmanlarımız her türden sorularınız karşısında ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Bizlere, başvuru sürecinden kayıt işlemlerine, konaklama ihtiyacından vize işlemlerine kadar tüm aklınza takılan soruları sorabilirsiniz. Ayrıca sitemizi ziyaret ederek dil okullarının tanııtmlarına bakabilir, üniversiteleri inceleyebilirsiniz.

 

Yaz kampları ve diğer yurtdışı eğitim hakkında tüm sorularınızı cevapları http://www.ingilteredeegitim.gen.tr web sayfamızda bulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kitap, Kültür ve Eğitim Siteleri İndirim Kuponları

 • 20 TL D&R İndirim Kodu

  200 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 20 TL indirim sağlar - 20 TL D&R İndirim Kodu

 • 35 TL D&R İndirim Kodu

  350 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 35 TL indirim sağlar - 35 TL D&R İndirim Kodu

 • 10 TL D&R İndirim Kodu

  100 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 10 TL indirim sağlar - 10 TL D&R İndirim Kodu

 • 100 TL idefix İndirim Kodu

  1000 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 100 TL indirim sağlar - 100 TL idefix İndirim Kodu

 • 10 TL idefix İndirim Kodu

  100 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 10 TL indirim sağlar - 10 TL idefix İndirim Kodu

 • 50 TL D&R İndirim Kodu

  500 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 50 TL indirim sağlar - 50 TL D&R İndirim Kodu

 • 50 TL idefix İndirim Kodu

  500 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 50 TL indirim sağlar - 50 TL idefix İndirim Kodu

 • 25 TL D&R İndirim Kodu

  250 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 25 TL indirim sağlar - 25 TL D&R İndirim Kodu

 • 15 TL D&R İndirim Kodu

  150 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 15 TL indirim sağlar - 15 TL D&R İndirim Kodu

 • % 5 Kitap365 İndirim Kodu

  Kitap365.com'da geçerli ilk alışverişe tam % 5 ek indirim sağlar - % 5 Kitap365 İndirim Kodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir