Erkeği Elde Etmek ve Kendine Aşık Etmenin 8 Yolu

Sevdiğiniz, hoşlandığınız, beğendiğiniz adına her derseniz deyin, sizin için önemli olan bir erkeği etkilemek istiyor ama bir türlü başarılı olamıyor musunuz? Oysaki BİR ERKEĞİ ELDE ETMENİN YOLLARINI adım adım uygulayarak kendinize aşık edebilirsiniz.

Öncelikle;

Olmadığınız Biri Gibi Davranmayın!

Kimseniz o olun, olmadığınız biri gibi davranmayın. Sizi siz yapan özelliklerdir erkeği etkileyecek olan ve diğer kişilerden ayıran. Birilerini taklit eder ya da sırf karşınızdaki öyle istiyor diye olmadığınız bir kişi olarak davranırsanız zamanla kandırdığınız kişi size değil de olmaya çalıştığınız o kişiye aşık olacak ve onun siz olmadığınızı anladığında erkek sizden uzaklaşacaktır.

Kendinizi Sevin ve Kendinize Güvenin

Bir erkeğin sizi sevmesini istiyorsanız önce siz kendinizi sevmelisiniz. Hatalarınızla, doğrularınızla kendinizi sevmeye başlayın. Siz kendinize inanmazsanız kimse size inanmaz bu nedenle kendinize güvenin. Olumsuz yanlarınız elbette olacaktır herkesin vardır. Zaman bu olumsuz yanlarınızla barışma ve kendinizle yeniden tanışma zamanıdır. Örneğin; çok sakar olabilirsiniz ya da unutkan bunlar sizin olumsuz diye tanımladığınız yanlarınız olsa da sizi siz yapan karakter taşlarınızdan sadece bir ya da ikisidir. Özelliklerinize sahip çıkın.

Her Zaman Bakımlı Olun

Kişisel bakım, kendine saygı anlamına gelir. Erkekler bakımlı kadınlardan hoşlanır. Her zaman bakımlı ve güzel olun. Güzellik göreceli bir kavramdır bu nedenle fiziksel özelliklerinizin beğenisi kişiden kişiye farklılık gösterir. “Çirkin Kadın Yoktur, Bakımsız Kadın Vardır” deyişini unutmayın. Ayrıca beğendiğiniz kişinin beğenisini kazanmak için ilk olarak fiziksel özelliklerinizle dikkat çekeceğinizi unutmayın. İlk izlenim son derece önemli olduğundan erkeğin karşısına en etkileyici halinizle çıkmak ilk aşamayı tamamlamak adına önemlidir.

Bir Erkeğin Dikkatini Çekeceğim Derken İtici Olmayın!

Tavır ve davranışlarınız istikrarlı olsun. Bulunduğunuz ortamda dikkat çekmek adına yüksek sesle gülmek, yüksek sesle konuşmak ya da abartılı hareketlerde bulunarak erkeklerin dikkatini çekemezsiniz. Bazen de bunun tam tersi görünmez olmayı seçeriz ki bu da en az abartılı olmak kadar kötü bir tavırdır. Her zaman nasılsanız öyle olun.

İletişim Dilinizde Her Zaman Samimi Olun

Hoşlandığınız erkekle kurduğunuz diyalogda içten ve samimi olun. Söylediklerinize yalan, riya karıştırmayın. Olmadığınız bir kimliği sırf beğendiğiniz erkek sizden etkilensin diye üzerinize giymeye çalışmayın ya da inanmadığınız şeyleri söylemeyin. Somurtkan, sürekli şikayet eden, mızıldanan kişileri kimse sevmez. Erkeğe karşı hep güler yüzlü olun.

Geçmişi Deşmeyin

Hem sizin hem de hoşlandığınız erkeğin geçmişi geçmişte kalmıştır. Ne sizin gözyaşları ile dolu ayrılık hikayenizin ne de beğendiğiniz kişinin önceki aldanmışlıklarının yeni kurulan bu ilişki içinde yeri yoktur. Ketum olun demiyorum. Merak edilenleri karşılayın, detaylarda boğulmayın. Deşmeyin ve deşilmeyin. Bu hem sizi rahatlatacaktır hem de karşınızdaki insanın sizin onu koşulsuz sevdiğinizi anlamasını sağlar. Öğrendiğiniz her detayın sizi ilişkinize konsantre olmaktan alı koyacağını bilin ve kendinize de sevdiğinize de bu haksızlığı yapmayın.

Erkek Konuşurken Dinlemeyi Öğrenin

Herkesin bir şeyler anlatmaya ihtiyacı vardır. Ayrıca diyalog ve sohbet iki kişinin katılımıyla olur. Sadece siz anlatmayın. Beğendiğiniz erkeği de dinlemeye çalışın. Özellikle erkekler kendilerini açmakta zorlanırlar ama eğer bir kere size güvenir ve kendini açmayı başarırsa o zaman onun için vazgeçilmez olursunuz.

Arkadaşlarını Tanıyın ve Onlarla İyi Diyalog Kurmaya Dikkat Edin

Arkadaşlar bir kişinin hayatındaki en önemli varlıklardır. Ayrıca arkadaşlar kişilerin aynasıdır. Hoşlandığınız erkeğin arkadaşlarını tanımak onun hakkında fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacaktır. Ancak tanıdığınız bu arkadaşları asla eleştirmeyin. Kötü davranışlarla karşılaşırsanız göz yaşları içinde bunu hemen hoşlandığınız kişiye yetiştirmeyin. Arkadaşları ile iyi geçinmek ondan tam puan almak anlamına gelecektir, kendinizi sevdirin!

İdeal Yöntem Nedir? Nasıl Hareket Etmeli?

Erkekleri aşık etmek bayanların hoşuna giden bir mutluluk üstelik birde merak konusu. Her genç kız erkek arkadaşını kendisine nasıl aşık edeceğini merak eder. Erkeklerin karşı taraftan ne istediğini anlamak o kadar da kolay olmayabilir. Birisi sadece bir gülümsemeyle size aşık olurken diğeri konuşmanızdan ve ya hareketlerinizden etkilenebilir. Ama her zaman olduğu gibi erkek ve bayanın düşünce yapısı farklı olduğu için aşk konusunda da ortak düşünmeleri, ortak fikirlere ve yorumlara sahip olmanız beklenemez. Eğer erkek arkadaşınızın sizin gibi düşünmesini ve aynı duyguları yaşamasını istiyorsanız neyi gerçekten hoşuna gideceğini iyi bilmeli ve ona göre hareket etmelisiniz.

Genç bayanların çok dikkat etmediği ama erkeklerin en çok aradığı şey olan sürekli pozitiflik ve yüzünüzden eksilmeyen bir gülümseme olmalıdır. Bu aslında karşı cinste yoğunlukta yaşanmasına rağmen hemcinsinizle bile ilişkilerinizde bu tavra sahip olmanız ilişkilerinizi sürekli kılar. Her şey hakkında üzerinizde bir karamsarlık ve mutsuzluk varsa bu ilişkinizde ve normal arkadaşlıklarınızda da sorunlar teşkil edecektir. Erkek arkadaşınızın yanındayken küçücük şeylerden bile keyif alın ve oda sizinle birlikteyken her şeyden sizin sayenizde keyif alabilsin.

Erkekleri aşık etme prensiplerinden bir tanesi erkek arkadaşınızla olan ilişkileriniz de her zaman açık sözlü olun ve düşüncelerinizi lafı dolandırmadan açıklayın. Ayrıca erkek arkadaşlarınızla uzun ve mutlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız altın kural olan dürüst olmayı hiçbir zaman bırakmamalı ve ilişkinizi yalanlar üzerine kurmamalısınız.

Erkekleri aşık etmek için erkelere isteklerinizi ve düşüncelerinizi belirtmekten geri çekinmeyin. Bu ilişkinizi törpüleyen sebeplerden biri olabilir. İlişkiniz hakkında olan düşüncelerini ve yorumlamak istediklerinizi zamanında ve çekinmeden anlatmalı, söylememezlik yapmamalısınız. Bu ilişkinizi güçlendirecek ve arkadaşınızın sizin hakkınızda ciddi düşünmesini sağlayacaktır. Eğer erkek arkadaşınızın sizin için ciddi biri olduğunu düşünüyorsanız onun sizden başkasını görmemesini sağlamalısınız. Dikkatleri üstünüze toplamalı ve en can alıcı noktada ilişkinizi dürüstlük üzerine inşa etmelisiniz. Erkekleri aşık etmenin yolları hakkında söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar…

5 Yorumlar

  1. Artık rahatım Yusuf h.’yı etkileye bilirim

  2. BENDE SENİ ETKİLİYCEM NİSAN BERA

  3. Senden önce ben etkilemesem batuhan

  4. Onu asla eskisi gibi etkiliyemem kiiiğğğ 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.