Para Kazanmak: Hayatı Iskalamadan Para Kazanın

Kendi evinizin rahatlığında günde 1-2 saat çalışarak banka hesabınıza nakit akışı sağlayın. Kendi patronunuz olun!

Merhabalar!

İnternet artık ek gelir elde etmek isteyenlerin ilk başvurdukları yer haline geldi. Çoğu insan ana iş olarak interneti kullanmaya başladı. Bu sonsuz dünyadaki olasılıkları düşününce insan neden olmasın diyor. Ben neden kazanamayayım diyor. Haklılarda internet ortamı ile 15-16 yaşındaki çocuklar bile para kazanma yöntemlerini kolayca uygulayabiliyor. Hal böyle olunca da bir çok sahtekarında gözü bu alana yöneldi. Kendi karşılaştığım birkaç dolandırıcılık numarasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Kulaktan dolma bilgilerden daha etkili olacağını umuyorum.

  1. Sizlere çalışmayan linkler sunarlar
  2. Sizleri paralı üyelik isteyen başka sitelere yönlendirirler
  3. Çalışmayan yardım bölümleri ve e-posta desteği sunarlar
  4. Sizin üstünüzden para kazanıp size hiçbir şey vermezler

 

Bunlar bu işteki sahtekarlıkların yalnızca birkaçı. Bunların dışında bu işlere ilk girdiğimde şunlarla karşılaştım. Tıkla kazan, reklam izle kazan, mail aç kazan gibi birçok yere üye olup çalıştım. Ama bana ödedikleri para komikti! Anladımki bu işler gerçekten kolay değilmiş. Sonra şans eseri iki kitapla karşılaştım.Parababası ve Google Kazançları isimli iki kitap.

 

İlk olarak parababası hakkında bilgi vereyim. Bu kitap dijital bir kitap olup direkt bilgisayarınıza indirip içindekileri uygulayabileceğiniz bir kaynak. Kitapta internetten para kazanmaya dair onlarca yöntem var. Sadece birkaçını kullanarak ayda yaklaşık 1500-3000 TL gibi bir para kazanabiliyorsunuz.

 

İkinci olarak Google Kazançlarından bahsedeyim. Bu da yine dijital bir kitap. Bu kitap Affiliate (satış ortaklığı) sistemini anlatan ilk Türkçe eser. Gerçekten kitap çok ayrıntılı ve anlaşılması kolay. Amerika’da bazı üniversitelerde ders olarak okutulan taktiklerden bahsediyorum.

 

Yukarıda da bahsettiğim gibi bu kitaplardaki taktikleri 15-16 yaşındaki insanlar bile anlayıp uygulayabiliyorken siz neden yapamayasınız? Neden güzel bir ek gelire ya da ana gelirinizi internet üzerinden sağlayamayasınız?

 

Benim amacım bu işlere ilgi duyan insanları güvenli ürünlere yönlendirmek. Bu yüzden de kendi kullandığım ürünleri seçtim. Ürünleri daha ayrıntılı incelemek isteyenler için yazının sonuna bir link ekliyorum. Kesinlikle güvenli olup ücretsizdir. Umarım sizde güzel kazançlar elde edersiniz. Sizlere hayatı ıskalamadan iyi kazançlar diliyorum.

 

Önemli uyarı : Kitaplara, aşağıda eklediğim linklerden ulaşırsanız kitap ile verilen bonuslardan ve özel indirimden yararlanabilirsiniz. Birkaç bonus örneği: bedava web sitesi, ömür boyu özel üyelik, yazar desteği, sürekli güncellemelerden ücretsiz faydalanma…

 

Saygılarımla Burak Korkmaz

 

Bahsettiğim linkler:

1) Google kazançları kitabı için : Google Kazançları

http://www.xticaret.com/xticaret/?12_3038

 

2) Parababası kitabı için : ParaBabası

http://www.xticaret.com/xticaret/?84_3038

Yazar Hakkında

Merhabalar. Ben Çanakkale 18 Mart üniversitesi matematik bölümü son sınıf öğrencisiyim. İnternetten para kazanma yöntemleri üzerinde çalışıyorum. Aynı zamanda Affiliate (satış ortaklığı) işi ile ilgileniyorum. Bu konu hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlara yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Web sitemi ücretsiz ziyaret edebilirsiniz. www.korkmaz17.tr.gg adresinden internetten para kazanma yöntemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir