Güneş Lekeleri ve Kırışıklıktan Kurtulmanın Etkili Bir Yolu!

Güneş lekeleri ve kırışıklıkla mücadelede düzenli cilt bakımı yaptırmanın önemi büyük. Nem dengesi bozulan, yıpranan, kuruyan hatta ölü deri ile kaplanan cildi arındırmak sonbaharda önceliğiniz olmalı…

 

Yaz sona erdi… Güneş, deniz ve kum cildinizin yıpranmasına, zarar görmesine, istenmeyen lekelerin oluşmasına hatta zaman zaman kırışmasına neden olur. İşte tam da bu dönemin sona ermesi ile sizler de iyi bir bakım ile cildinizi kış aylarına hazırlamalısınız. Sonbahar, yaz boyu oluşan güneş lekelerinden, kırışıklıklardan kurtulmak için en ideal zaman.

 

Güneş lekeleri ve kırışıklıkla mücadelede düzenli cilt bakımı yaptırmanın önemi büyük… Nem dengesi bozulan, yıpranan, kuruyan hatta ölü deri ile kaplanan cildi arındırmak sonbaharda önceliğiniz olmalı.

 

Güneşten korunmak için koruyucu kremleri kullanmaya her zaman özen gösterin. Bu konuda uzman markaların koruyucu kremlerini satın almak daha doğru bir tercih olacaktır. Güneş kremi satın alırken tikokupon indiirm kuponu kullanabilir, online alışverişe özel indirimlerden yararlanabilirsiniz. Sadece güneş kremleri satışı yapan endudu sayfasından mevcut kuponları değerlendirebileceğiniz gibi, estee lauder, clinique, loccitane gibi uzman markaları da bulabilirsiniz.

 

Peeling Yaptırarak Cildinize Hayat Verin!

Güneş, deniz suyu ve dış etkenler cildin renk ve canlılığını kaybetmesine, lekelenmesine ve elastikiyetinin azalmasına neden olur. Cildin dış katmanında konumlanan bu olumsuzluklardan kurtulmanın en kolay yolu peeling yaptırmaktır.

 

Peeling uygulamasında üst deri soyularak cilt tekrar sağlıklı görünümüne kavuşturulur. Peeling yapılmasındaki temel amaç budur. Bu işlem sonrasında uyarılan cilt, hücre oluşumu komutu alır ve üretime geçer. Bu sayede cilt daha parlak, sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

 

Peeling uygulaması aynı zamanda yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi için de etkili bir yöntemdir. Peeling sonrası cildin erken yaşlanma belirtileri azalırken, genişlemiş gözenekler de eski sağlıklı halini alır. Cilt, elastikiyetini kazanır ve daha genç bir görünüme kavuşur.

 

Cilt Lekeleri ve Kırışıklıklardan PRP Yöntemi ile de Kurtulabilirsiniz

PRP, peelinge oranla çok daha tıbbi bir uygulama. PRP uygulamasında, uygulamayı alacak kişinin kendi kanı alınıyor ve kanın ayrıştırılma işlemi yapılıyor. Kanın içindeki alyuvar, akyuvar ve trombositlerin uygulamaya olanak tanıyan bölümleri ortaya çıkarılarak leke ve kırışıklıkların giderileceği alana mikrocerrahi ile enjekte ediliyor. Terapinin süresi oldukça kısa ve hasta için zahmetsiz. Yarım saat içinde uygulama yapılıyor ve kişi hayatına kaldığı yerden devam edebiliyor.

Yazar Hakkında

Moda, trendler ve alışveriş özel ilgi alanım… Moda dünyasına dair yenilikleri takip etmeyi, bu alanda araştırmalar yapmayı, önerilerde bulunmayı ve makaleler yazmayı seviyorum. Bana göre moda bir yaşam biçimidir, kendi yaşam biçiminizdir… Kendi yaşam biçiminizi yaratabilmeniz dileklerimle deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım değerli yorumlarınız benim için önemli, siz de paylaşırsanız sevinirim.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Parfüm, Kozmetik ve Güzellik Mağazaları Alışveriş Kuponları – Aralık, 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir