Geniş Aileler İçin Geniş Hacimli Buzdolabı

Geniş Hacimli Buzdolabı Tavsiyesi

Geniş ve büyük bir aileye sahipseniz buzdolabının da o oranda geniş hacimli olması hayatınızı kolaylaştırır. İyi soğutan, az ses çıkaran ve geniş bir buzdolabı olarak en çok önerilen modeller arasında Grundig GSND 6282 S A+ 640 Lt NoFrost Buzdolabı bulunuyor. Eğer eski dolabınız koku yapıyor ve değiştirmeyi düşünüyorsanız Grundig GSND 6282 modelini tercih edebilirsiniz.

Grundig GSND 6282 fiyat/performans açısından nasıl bir buzdolabı ve neden tavsiye edilenler arasında.

Grundig GSND 6282 S A+ 640 Lt NoFrost Buzdolabı

Grundig GSND 6282 modelinde duo no frost teknolojisi kullanılmış. İki farklı soğutma sistemi bulunuyor. Bu sayede nem seviyesi optimum düzeyde tutularak dondurucu ve soğutucu bölümler arasında koku geçişleri önlenmiş oluyor. Buzdolabının her iki kapağını da açtığınızda hem sağda hem de solda ikili fan sistemi görünüyor. Dondurucu ve soğutucu bölümlerin en iyi şekilde soğutulmasını sağlar. Bu şekilde gıdaların uzun süre taze kalması sağlanırken, aynı zamanda enerji tüketiminin de az olmasına yardımcı olur. Grundig GSND 6282 modelinde koku önleyen iyon teknolojisi kullanılmış. Yani kokuları engellemek için iyonlar kullanılıyor. İyon parçacıkları buzdolabı buz çözme işlemini yaparken koku moleküllerinin yayılmasına izin vermeden abzorve eder. Dolayısıyla buzdolabını her açtığınızda temiz havayı hissederek rahat edersiniz.

Grundig GSND 6282 Nasıl Bir Buzdolabı

Ağırlığı 113.75kg olan Grundig GSND 6282 buzdolabının derinliği 72, ve genişliği ise 91 cm. Yüksekliği ortalama bir insan boyunda ve 182 cm. Teknolojik özellikleri arasında ilk göze çarpan elektronik göstergesinin olması. İki kapılı olan buzdolabı hacim olarak brüt 640 L alan sunuyor. Kontrol sistemi ise elektronik. Yandan LED ışıklarla aydınlatma sağlanmış. Sesiz olması kullanıcıların da beğendiği en önemli özellikler arasında. Ses seviyesi 43 dBA. Soğutma sistemi ise no frost.

Dondurucu bölme özelliklerine bakıldığında buzluk tipinin ikili, modüler twist buzmatik olduğu görülüyor. Dondurucu bölmenin net hacmi ise 190 Lt. Dndurucu bölmenin aydınlatması içeriden. Dondurucu bölmede 2 adet çekmece bulunuyor. Soğutucu bölmenin özelliklerine bakıldığında net hacmi 386 Lt. Enerji sınıfı A+ ve günlük 25°c enerji sarfiyatı (kwh/24h)(CL): 1.329.

Grundig GSND 6282 Kullanıcı Yorumları

Soğutma performansı ve sesizliği açısından da Grundig GSND 6282 için yapılan kullanıcı yorumları iyi. Özellikle geniş aileler için tavsiye edilen modellerden. İyi soğuttuğu ve az ses çıkarttığı özellikle vurgulanan konular. En önemli özelliklerinden birisi de koku yapmıyor olması. Grundig GSND 6282 modelinde koku giderici iyon teknolojisi var. Yani negatif iyonlar, koku üreten pozitif iyonları abzorve ediyor. Kısaca bu şekilde özetlenebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları – Ocak, 2023

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Market, Organik Gıda ve Yemek Sipariş Siteleri İndirim Kuponları – Ocak, 2023