obilir > Konular > Hobi > Fotoğrafçılık > GoPro Hero4 Black Aksiyon Kamerası – İnceleme

GoPro Hero4 Black Aksiyon Kamerası – İnceleme

GoPro Hero 4 Black

Aksiyon kameraları içerisinde 2017 yılında da en çok önerilen model olan GoPro Hero 4 Black kendisi küçük, işlevi büyük su altında da kullanılabilen çok özellikli bir kamera. Tüm zamanların en gelişmiş aksiyon kameralarından birisi. GoPro Hero 4, bir önceki versiyonuna göre 2 misli güçlendirilmiş. İki kat daha güçlü işlemciye sahip. Dolayısıyla daha keskin ve detaylı görüntüler sunabiliyor…

GoPro Hero 4 Black Aksiyon Kamerası Özellikleri

Bugüne kadar üretilmiş en kaliteli aksiyon kameraları arasında bulunan GoPro Hero4 Black üzerinde Hero 3 versiyonunda bulunan Emmy ödüllü görüntü kalitesi daha da geliştirilmiş bir model. GoPro Heo4 Black‘ta video kayıt hızı iki misli arttırılmış ve çift işlemci ile donatılmış. GoPro Hro4 ile yüksek kalitede görüntü hızında yüksek çözünürlüklü detaylar içeren videolar kaydedilebilir. Saniyede 30 kare 12 MP fotoğraf çekebiliyor. 40 metreye kadar sualtında kullanılabilir. Dahili manuel ayarı ile video ve fotoğrafları ISO limitleri, renk kontrolü ve pozlama kilidi gibi ayarlar kişiye özel düzenlenebilir. Bluetooth ile paylaşım yapılabiliyor.

GoPro Hero 4 Black Nasıl Bir Kamera

GoPro Hero 4 Black, bir önceki versiyonuna göre 2 misli güçlendirilmiş. İki kat daha güçlü işlemciye sahip. Dolayısıyla daha keskin ve detaylı görüntüler sunabiliyor. Yeni teknoloji özellikleri ile, kullanım kolaylığı ve kablosuz bağlantı detayları ile şimdiye kadar geliştirilmiş en performanslı kameraların başında geliyor. GoPro Hero 4 Black küçük ve kolaylıkla taşınabilir bir aksiyon kamerası.

Geceleri ortam ışığının çok düşük olduğu zamanlarda GoPro Hero 4 Black sayesinde gayet iyi sonuçlar alınabilir. Gece çekimleri için yeni gece fotoğrafı moduna ve gece zamanlayıcısı moduna sahip. Aksiyon kameralar arasındaki en hızlı ve en yüksek çözünürlükte video sunan GoPro HERO 4 Black, 4K video çekim yapabilmenizi sağlıyor. Full HD çekimin tam dört katı çözünürlük ile HERO4 Black, daha detaylı çekimler için uygun. 2 kat daha hızlı işlemci ile performansı artan GoPro HERO 4 Black Edition, sinema kalitesinde görüntü almanızı sağlıyor. Ebadı küçük ve rahat taşınabilir. Ebadına göre oldukça iyi kalitede fotoğraflar çekmeyi başarıyor. 4K video sayesinde suyun altında oldukça iyi fotoğraflar çekebilir. Çektiğiniz fotoğrafları 1080P olarak isterseniz telefona aktarabilirsiniz. 4K video kayıtları sensör kalitesi geniş açısı küçük tasarımı çokça aksesuarları bakımından çok iyi bir ürün. 1 saat civarı video çekiyor kolay kontrol edilebiliyor hızlı modları ile çok iyi kaliteli videolar alabilirsiniz.

GoPro Hero 4 Black Yorumlar

Çekim kalitesi oldukça başarılı olan bu aksiyon kamerası olağan üstü görüntü kalitesiyle en çok önerilen aksiyon kameralarının başında geliyor.  GoPro Hero 4 Black için yapılan kullanıcı yorumlarında ilk başta oldukça hafif olduğu vurgulanıyor. Su geçirmez kılıfının takılı olmasına dikkat edin. Aksi halde olası bir düşme durumunda zarar görebilir. GoPro Hero 4, sadece aksiyon kamerası olmaktan öte her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz bir kamera. Özel gezilerde, doğum günü, nişan, düğün gibi organizasyonlarda, havuzda, denizde, kısacası gideceğiniz her yerde rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz çok yönlü bir aksiyon kamerası. Tüm zamanların en gelişmiş aksiyon kameralarından birisi olan GoPro Hero 4 Black, dokunmatik ekran özelliğine sahip.

ONLINE ALIŞVERİŞ İPUCU

İnternetten alışveriş yaparken tikokupon kullanarak ekstra indirim almak mümkün. Bunun için tikokupon.com’a girip bir kategori veya alışveriş yapacağınız mağazayı (alışveriş sitesi) seçin. Ardından o mağazada geçerli indirim kuponlarını göreceksiniz. Nasıl olacağı her bir kuponda belirtiliyor. Süresi dolmamış bir kupon bulursanız alışverişi tamamlamadan önce kullanıp ekstra indirim kazanabilirsiniz. Deneyin!

GoPro Hero 4 Black Tanıtım ve İnceleme