Google Reklam Firmalarının Verdiği Hizmetler Nasıl Olmalıdır?

Google reklam firmalarının verdiği hizmetler nasıl olmalıdır? Makalemizde bunu en kısa şekilde açıklamaya çalıştık. Siz değerli okuyucular aşağıdaki bu kurallara uymayan online reklam firmaları ile çalışmamanızı önemle vurguluyoruz. Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz…

 

Google reklam firmalarının verdiği hizmetler nasıl olmalıdır? Aşağıdaki yazımızda bunu en kısa şekilde açıklamaya çalıştık. Siz değerli okuyucular aşağıdaki bu kurallara uymayan online reklam firmaları ile çalışmamanızı önemle vurguluyoruz. Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

 

Google AdWords Reklamları

“Google AdWords Reklamları”, “Google Analytics Kurulumu ve Desteği”, “Google Rehber Kaydı”, “Google Haritalar Kaydı” ve “Google Arama Motoru Optimizasyonu” başlıca sunulan hizmetler olmalı, ajans bünyesinde “Google Reklam Sertifikasına” sahip uzman çalışanları ile tüm bu alanlarda işletmeniz için en doğru reklam kampanyasını veya uygulamalarını planlamalı ve hayata geçirmeli, kendilerini sürekli yenilemek amacı ile gerek Google Türkiye’nin gerekse Google tarafından yurt dışında düzenlenen eğitimlere katılmalılardır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu, doğal arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda yer almasına yönelik yapılan hizmetler bütünüdür. Doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak isteyen markaların tercih ettiği Arama Motoru Optimizasyonu, mevcut web sitenize yapılacak teknik ve yazılımsal değişikliklerle ve online tanıtım çalışmaları ile gerçekleştirilir. Arama Motoru optimizasyonu çalışmalarımızda Google gerekliliklerine çok önem verilmeli, tüm işlemler alanında uzman ekipler tarafından gerekli teknolojik araçlar kullanılarak yapılmalıdır.

Görsel Tasarım Ve Web Projeleri

Web Projelerinin temelinde web pazarlama iletişim tarzı yatmalı. Bu yolla, hedef kitle ile proaktif ve sürekli bir etkileşim amaçlanmalı. Banner tasarımları ve web siteleri üretimi konusunda uzman, tasarımcı ve yazılımcılardan oluşmuş bir ekibe sahip olmalıdır.

Web Analizi ve Google Analytics Desteği.

Tüketicinin marka ile birebir etkileşimini ölçümlemek, bilinirlik ve marka sadakati hedeflerimizde önemli bir yol gösterici oluyor. Kullanmaları gereken adserver çözümü, kampanyaya uygun olarak tanımladığımız ROI odaklı ölçütlere göre, eş zamanlı optimizasyon ve ölçümleme olanağı sunmalı. Oluşturulan kampanyalarda ayrıca Return-On-Engagement (Yatırım Getirisi) ölçütünü de dikkate alarak, kampanya geri dönüşlerini “marka ile etkileşim” bazında da raporlanmalı, bunu yaparken en son teknolojik ölçümleme araçlarını ve programlarını kullanmalıdır.

Sosyal Medya Entegrasyonu ve Sayfa Tasarımları.

Etkili sosyal medyanın “müşteri güveni” ile tanımlandığına inanıyoruz. Kurumsal pazarlama için; sosyal medya taktiklerini, tekniklerini, ağlarını ve araçlarını bütünsel bir yaklaşım ile kullanılmalı.  Sosyal strateji; sosyal medya oluşturmak ve sosyal medya kimliği yönetimi alanlarında geliştirici ekipler, teknoloji ve sosyal medya stratejistlerinde hizmet vermelidir.Google+, Facebook, Twitter, gibi sosyal mecralarda firmanız için en doğru stratejiyi belirlemeli ve uygulamalıdır.

Destex Reklam, tüm müşterilerine kusursuz, kesintisiz ve benzersiz Google Adwords reklamcılığı hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Konuya ilişkin ayrıntılı bilgi almak ve iletişim kurmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz… http://www.destexreklam.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir