Göğüs Büyütmek İçin Ne Yapmalı?

Göğüs büyütmek için yapabilecekleriniz organik besin tüketmek, krem kullanmak, göğüs masajı ve göğüs büyütme egzersiz hareketlerini sayabiliriz. Büyük ve güzel görünümlü göğüslere sahip olmak için pahalı göğüs büyütme ameliyatları yerine doğal yöntemlerden faydalanmak da mümkün…

Türkiye’de çok sayıda bayan göğüslerinin küçük olmasından yakınıp, büyük ve güzel göğüslere sahip olmak için araştırmalar yapmaktadır. Ülkemizde 2014 yılı içerisinde en çok estetik yapılan ameliyatların başında göğüs büyütme operasyonu gelmektedir. Bu da bayanların göğüslerini büyütme konusunda ne kadar ilgili olduklarını göstermektedir. Göğüs büyütme ameliyatları hem pahalı hem de riskli olmaktadır. Bu bakımdan biz de sitemizde risk taşımayan doğal yöntemlerden bahsetmekteyiz.

Göğüslerinizn hem daha güzel hem de büyümesini sağlamak için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz;

Organik Besinler Tüketmek

Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan ameliyatsız göğüs büyütme reçetesi şöyle;

Muz: Özellikle Anamur muzu hergün yenirse, göğüsleri büyütmede fayda sağlar ancak haftada bir yenirse de kabızlığa neden olur.
Avokado: Olgun bir avokado alın eğer aldığınız avokado olgun değilse bir gazeteye sararak 2-4 gün arası bekletin. Yumuşamış olan avokadonun kabuklarını ince bir şekilde soyun ve çatalla ezerek üzerine limon sıkın. Haftada üç defa tüketin ayrıca kemoterapi hastalarına da çok faydalıdır.
Karabaşotu: Göğüsleri büyütmekde çok faydalıdır.

Göğüs Büyütücü Kremler

Göğüs büyütücü kremlerin içerisinde bir akım şifalı bitkiler bulunmaktadır ve bu bitkiler göğüslere yedirilmesi ile hormonları kontrol etmeyi amaçlar.

Göğüs Masajı

Göğüs masajı ile siz de göğüslerinizi daha dik hale getirebilirsiniz.

Göğüs Büyütücü Egzersizler

Göğüsünüzü büyütmek için basit birkaç egzersiz hareketi yapabilirsiniz.

Bu makalede göğüs büyütmek için ne yapmalı sorusuna cevap vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir