Göğüs Büyütmek İçin Doğal Yöntemler

Günümüzde birçok kadın küçük göğüslü olmaktan yakınmakta, bu şikâyetlerine tek çözüm olarak da pahalı ve acı verici üstelik de riskli göğüs büyütme ameliyatlarını olmayı tercih etmektedir. Bu tercihin en önemli sebebi ise estetik operasyondan başka çare olmadığına dayanan inanıştır.

Estetik Operasyon Geçirmeden de Göğüslerinizi Büyütebileceğinizi Biliyor Musunuz?

Muhtemelen bunu ilk kez okuyorsunuz çünkü güzellik endüstrisi birçok kadının bu bilgiye erişmesini tehdit olarak algılamakta ve dolayısıyla da doğal yöntemler ile göğüs büyütme konusunda ya çok az bilgi bulunmakta ya da “koca karı ilacı” diye kötülenmektedir. Oysaki estetik operasyon ile ulaşacağınız sonuca çok daha ucuza (neredeyse bedavaya), acısız ve zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Öncelikle şunu bilmenizde fayda var, göğüsler yağ dokularından meydana gelmiştir ve vücudumuzda büyüyen diğer bölgelerimiz gibi göğüslerimiz de büyüyebilir! Yani ergenlikten sonra büyümesi durmuş olan göğüslerinizin yeniden büyümeyeceklerini düşünmeyin.

Peki, Göğüslerinizi Doğal Olarak Nasıl Büyütebilirsiniz?

Göğüsleriniz ergenlik çağından çıkana kadar büyür ve sonra büyümeleri durur. Şifalı bitkilerin yardımıyla vücudunuzu ergenlik çağındaki durumuna yeniden getirebilir ve göğüslerinizin yeniden büyümelerini sağlayabilirsiniz. Ancak dozu iyi ayarlamalı ve şifalı bitkilerin yanı sıra destek egzersizleri de yapmalısınız. Doğru programı aksatmadan günde yalnızca 10-15 dakikanızı ayırarak yapacağınız egzersizler ve şifalı bitki desteği, en geç 6 ay içerisinde arzuladığınız göğüs ölçüsüne ve dolgunluğuna kavuşabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Ameliyatı yerine neden doğal yolları tercih etmelisiniz?

İlk bakışta estetik operasyon ile göğüslerinizi büyütmek ve şekillendirmek size daha hızlı ve kesin çözüm olarak gözükebilir. Maddi yükü bir tarafa bırakırsak estetik operasyonlar genel anestezi ile yapıldığı için her ameliyatta olduğu gibi estetik göğüs büyütme ameliyatında da anesteziden kaynaklanan bir takım riskler vardır.

Yanı sıra göğüs içine yerleştirilen dolgunun ki bu çoğunlukla silikondur, ameliyat sonrasında parçalanması ve form değiştirmesi ihtimali de vardır. Estetik operasyon ile göğüslerini büyütmüş olan bazı kadınlar ise ameliyat sonrası his kaybından şikayet etmektedirler. Operasyon sonrasında ise uzun süre göğüslerin korunması gerekmektedir. Oysa doğal yöntemler ile göğüslerinizi büyütürken ne acı çekersiniz, ne herhangi bir koruma programı uygulamak zorunda kalırsınız ne de sonrasında göğüslerinizin deforme olması mümkündür.

Sonuç itibariyle, günümüzde her ne kadar küçük göğüslerinden memnun olmayan kadınlara tek çözüm yolu olarak estetik operasyonlar ile göğüs büyütme gibi gösterilmeye çalışılsa da, doğal yollardan, şifalı bitkiler ve göğüs masajı ile yavaş yavaş ancak ve doğal sonuçlar almak mümkündür ve operasyon seçeneği değerlendirilmeden önce mutlaka denenmelidir.

Elbette şifalı bitkiler de bilinçli olarak kullanılmalı ve mutlaka bir tedavi programı belirlenmelidir. Doğru bitkiyi doğru miktarda kullanmalısınız, aksi halde istediğiniz sonuçları elde etme şansınız da düşecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Parfüm, Kozmetik ve Güzellik Mağazaları Alışveriş Kuponları – Aralık, 2020

 • % 20 AVON İndirim Kodu

  75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %20 indirim sağlar - % 20 AVON İndirim Kodu

 • 40 TL Trendyol World İndirimi

  300 TL ve üzeri alışverişe anında World'e özel 40 TL indirimi kaçırmayın! - 40 TL Trendyol World İndirimi

 • % 10 AVON İndirim Kodu

  100 TL ve üzeri kozmetik ve kişisel bakım ürün alışverişine % 10 indirim sağlar - % 10 AVON İndirim Kodu

 • 40 TL Trendyol Visa İndirimi

  100 TL ve üzeri alışverişte geçerli 40 TL indirim için Visa kartı Trendyol'a kaydetmeniz yeterli. Detaylar için tıklayın! - 40 TL Trendyol Visa İndirimi

 • Watsons % 50 +% 10 İndirim

  Bu kampanya sayfasındaki ürünlerde %50 indirime ek olarak sepette %10 indirim uygulanıyor - Watsons % 50 +% 10 İndirim

 • Boyner İndirim Kodları (Liste)

  Bugünün yeni indirim kodları listesi bu kampanya sayfasında... - Boyner İndirim Kodları (Liste)

 • Gratis Karta % 50 İndirim

  Gratis Kartlılara özel % 50 indirim kampanyasını kaçırmayın! - Gratis Karta % 50 İndirim

 • Watsons Haftanın İndirimi

  Bu haftanın indirim kampanyalarına göz atın! - Watsons Haftanın İndirimi

 • Trendyol Kargo Bedava

  Trendyol ücretsiz kargo fırsatı bu kampanyada belirtilen limitlerde geçerli - Trendyol Kargo Bedava

 • 15 TL Evyap İndirim Kodu

  50 TL ve üzeri harcamada ilk alışverişe özel 15 TL indirim sağlar - 15 TL Evyap İndirim Kodu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir