obilir > Konular > Alışveriş > Online Mağazalar > Ginsengli Bobo ve Ginseng Bitkisi Hakkında Faydalı Bilgiler

Ginsengli Bobo ve Ginseng Bitkisi Hakkında Faydalı Bilgiler

Yaklaşık 5000 senedir Çinliler tarafından kullanılan ginseng bitkisi “Adam Bitki” manasına geliyor. Bunun sebebi köklerinin her birinin bir insan şeklini andırmasıdır. Çinlilerce geniş bir kullanım alanına sahip ginseng Kuzey Amerika yerlileri tarafından da biliniyor ve Çinlilerinkine benzer amaçlarla kullanıyormuş. Ginseng kullanılan tüm ürünler sadece kökleri kullanılarak yapılıyor. Eski zamanlarda şifa dağıtan bitki bilimciler aracılığıyla kullanılan ginseng, onlarca da “vücudu ve ruhu dengede tutan bitki” olarak tanımlanmıştır…

 

Ginseng otu, Araliace bitki ailesinden gelen kısa boylu, ağaçsı bir bitkidir. Latince adları Amerikan ginsengi için Panax quinquefolius ve Kore ginsengi içinse Panax ginseng’dir. Ginseng’in botanik adı olan “Panax”, Yunanca “tam iyileşme” anlamına gelen “panacea” kelimesinden türetilmiştir.

 

Dağda, ormanların gölgelik yerlerinde kendiliğinden yetişen ginseng otu baharda gri renkli çiçekler açar ve bu çiçekler yaz sonuna doğru ginseng tohumlarının elde edilmediği salkım meyvelere dönüşür. Ortalama 25-50 cm. arasında büyüyen ginsengin açık kahve-bej renginde kökleri vardır.

 

Yaklaşık 5000 senedir Çinliler tarafından kullanılan ginseng bitkisi “Adam Bitki” manasına geliyor. Bunun sebebi köklerinin her birinin bir insan şeklini andırmasıdır. Çinlilerce geniş bir kullanım alanına sahip ginseng Kuzey Amerika yerlileri tarafından da biliniyor ve Çinlilerinkine benzer amaçlarla kullanıyormuş. Ginseng kullanılan tüm ürünler sadece kökleri kullanılarak yapılıyor. Eski zamanlarda şifa dağıtan bitki bilimciler aracılığıyla kullanılan ginseng, onlarca da “vücudu ve ruhu dengede tutan bitki” olarak tanımlanmıştır.

 

Doğada ki etkili olduğu bilinen cinsel istek uyandıran bitkilerin birleşiminden yapılmış olan Ginsengli Bobo Kapsül, cinsel güç arttırıcı kapsüllerden biridir.

 

Afrodizyak; İnsanlarda cinsel istek uyandıran, cinsel gücü yükselten madde, kapsül, yağ, besin ve bitkilere verilen genel ad olarak bilinse de kokuyu, rengi, biçimi, dokuyu ve tadı algıladığımız duyularımızın her birine yönelik uyarıcılardır. Afrodizyak kelimesi Yunan mitolojisindeki cinsellik ve güzellik Tanrıçası Afrodit den gelmektedir. Vücuda dışarıdan alınan ilaç gibi bir takım maddelerin cinsel istek üstünde belli cinsel uyarıcı etkileri olabilir. Afrodizyak bitkiler libido üzerinde etki yaparak cinsel isteği ya da hazzı yükseltirler. Cinsel uyarıcı olarak bilinen seksüel uyarıcılar doğrudan doğruya cinsel organları denetleyen sinirler üstünde uyarıcı olurlar.

 

Uzun bir süre boyunca alternatif tedavide kullanılan ve cinsel gücü arttırmaya yardımcı olduğu düşünülen bitkilerin çok özel bileşiğinden oluşan gıda takviyesi ginsengli bobo kimyasal maddeler içermez. % 100 Bitkisel ve doğaldır. Bu bitkiler aynı zamanda anti aging ve cildi gençleştirmeye yardımcı özellikleriyle dünyada bilinmekte ve kullanılmaktadır. Ginseng içerikli bitkisel karışım Ginsengli Bobo ilaç değildir. %100 bitkisel bir kapsül olması sebebiyle reçetesiz satılmaktadır. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı onaylı ve Türk Gıda Kodeksine uygun üretilmektedir.

 

Cinsel performansı artırmada ve sürekli kılmakta erkek yetişkinlere yardımcı olmaktadır. Ginsengli Bobo bitkisel kapsül kullanıcıların fiziki ve psikolojik şartlarına bağlı olarak 24-36 saat arasında etkisini devam ettirebilmektedir. Ginsengli Bobo Güç Arttırıcı bileşiminde doğadaki etkili olduğu bilinen afrodizyakları içerir!

 

Ginseng Hapı içeriğindeki ginsengler sayesinde cinsel performansınızı arttırmaya yardımcı olarak partnerinizle daha renkli ve mutlu bir cinsel yaşam sürdürmenizi sağlamaya yardımcıdır. Günün her zamanında sizi seksüel ilişkiye hazırlıklı duruma getiren Ginsengli Bobo ile cinsel performansınız her zamankinden çok daha renkli olacaktır. Ginsengli Bobo içeriğinde bulunan bitkisel afrodizyaklar sayesinde size ekstra ilişki gücü verecek dolayısıyla ilişki sürenizi uzatmanıza yardım edecektir.

 

Ginseng Hapı performans arttırıcı gıda takviyesi muntazam kullanımda, erkekte sperm sayı ve kalitesini çoğaltmaya yardımcı bitki ve bitki özlerini içinde barındıran Ginsengli Bobo Bitkisel kullandığınızda her zamankinden çok daha kuvvetli bir şekilde ilişkinizi sonlandıracaksınız.

 

Ginsengli Bobo Bitkisel İçeriği

1 Kapsül (500mg.); 205,2mg. Amerikan ginseng (Panax ginseng) – 102,6mg. Amerikan ginseng (Panax quinquefolius) – Jelatin Kapsül- Epimedium sp.- Demir dikeni (Tribulus terrestris) – Kadımalak (Polygonum aviculare) – Ginkgo (Ginkgo Biloba) bitkisel toz karışım içerir.

 

Panax ginseng bitkinin kök kısmından, Panax quinquefolius bitkinin kök kısmından, Epimedium sp. bitkinin yaprak kısmından, Tribulus terrestris bitkinin meyve kısmından, Polygonum aviculare bitkinin toprak üstü kısmından, Ginkgo Biloba bitkinin yaprak kısmından elde edilmiştir.

 

Ginsengli Bobo Gıda Takviyesi Kullanım Amacı Nedir?

Seksüel ilişki öncesi sertleşme sağlayamayan, seksüel ilişki sırasında gücünü kaybeden, ikinci seksüel temas gücünü kendisinde bulamayan, seksüel açıdan uyarılıp sertleşmede güçlük çeken ve ilişki süresi kısa olan, ilerleyen yaşında daha uzun ilişki isteyen tüm erkekler Ginsengli Bobo’yu gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

 

Ginseng Hapı Kullananların Dikkat Etmesi Gerekenler

İçeriğinde bulunan bitki ve bitki özleri afrodizyak özelliklere sahip olduğundan dolayı kan basıncını arttırabilir. Sağlık uzmanınızın tavsiyesi ile kullanılması önerilir.

Yüksek tansiyon veya kalp rahatsızlığı olanlar kullanamaz. Tıbbi gözetim altında bulunanlar kullanmadan sağlık uzmanına veya doktora danışmalıdırlar.

Sadece 18 yaşından büyükler içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın 10.09.2008 Tarih ve 35-04202-00085-1 sayılı izni ile Türk Gıda Kodeksine uygun ISO-22000 standartlarına uygun Sepe Natural Tesislerinde üretilmiştir.

Ürün sitesi : www.ginsengbobo.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir