Gideni Geri Döndürme Büyüsü İşe Yarıyor Mu?

Giden sevgilinizi geri döndürmek için başvurmayı düşündüğünüz yollardan biri de ona büyü yaptırmak ve koşa koşa size gelmesini sağlamak mı? Ya da bir başkasına gitmeden evde kendiniz yapabileceğiniz büyü tarifleri mi arıyorsunuz? Bir yandan da içiniz içinizi yiyor ve gideni geri döndürmek için yapılan büyülerin tutup tutmayacağını sorguluyorsunuz değil mi?

İnternette yaptığınız araştırmalar sonucunda türlü forum sitelerinde büyü tariflerine denk geldiniz ayrıca da birçok medyumun sitesine rastladınız. Acaba hangi büyüyü yapsanız ya da yaptırsanız işe yarar? Şu anda en çok merak ettiğiniz konu bu. Hayatınız bunun çevresinde dönüyor.

Gideni Geri Döndürme BüyüsüÜzülerek söylemeliyim ki, büyü diye bir şey olduğu ve de tuttuğu halde aradığınızı bulacağınız yer internet değil. Büyü yapmak için ciddi bir bilgi birikimi ve yeterlilik ayrıca da bu büyük günaha girebilecek kadar da karanlık olmak gerek. Bunu da herkeste bulamazsınız. Kendiniz yapmaya kalkarsanız da istenmeyen sonuçlarla karşılaşırsınız.

O yüzden iyisi mi siz bu büyü sevdanızdan vazgeçin. Hem zamanınıza, hem paranıza yazık hem de boşu boşuna günaha girdiğiniz yetmiyormuş gibi bir de uğrayacağınız hayal kırıklığını düşünebiliyor musunuz? Aşk acısını dindireyim sevdiğime kavuşayım derken hayatınızı zindan etmeyin.

Peki, o zaman sizi terk eden sevgilinize nasıl kavuşacaksınız? Büyüler işe yaramıyor diye vaz mı geçeceksiniz? Tabii ki hayır! Büyü gibi sevdiğinizin iradesini elinden alarak kendinize döndürmek üzerine kurulu bir yola başvurmak yerine, tamamen kendi iradesiyle size koşması daha iyi olmaz mıydı? İşte eğer insan psikolojisini iyi bilir ve adımlarınızı bu yönde atarsanız bunu başarabilirsiniz. Üstelik başka biriyle görüşüyor dahi olsa eski sevgilinizi kendinize döndürebilirsiniz. Tabii yeterince istekli ve azimli olursanız…

Binlerce hatta yüz binlerce çift her gün yeniden bir araya geliyor. Çok şiddetli kavgalardan, çok büyük olaylardan sonra bile yeniden birlikte olmaya başlıyorlar. Sevgilinizi bir kez kendinize aşık ettiğinize göre, neden bir daha yapamayasınız ki? Bambaşka birini kendinize aşık etmekten çok daha kolaydır bu, çünkü onun nelerden hoşlandığını biliyorsunuz. Tek yapmanız gereken onun size artık sahip olmadığını bilmesini sağlamak!

Biliyorum, yazması yapmaktan çok daha zor. Özellikle de siz bu kadar acı çekiyorken mantıklı düşünüp doğru hamleleri yapmanız o kadar da kolay değil, değil mi? Kendinize şunu telkin edin “eğer gerçekten ister ve azmedersem eski sevgilimi geri döndürebilirim”. Daha fazla bilgi için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir