obilir > Konular > İş Dünyası > Taşımacılık ve Lojistik > Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir nakliyat firması neredeyse 10-15 tane evden eve nakliyat web sitesine sahip. Arama motorlarında üst sıraya yerleşmek için evden eve nakliyat sektöründe korkunç bir rekabet var. Hal böyle olunca da evden eve nakliyat sektörü firmaları çok sayıda nakliye sitesi ile üst sıralara tırmanmaya çalışmakta doğal olarak. Bu üst sıralara genellikle korsan evden eve nakliyat firmaları çıkmaya çalışıyor. Peki, nasıl yapacaksınız ev taşıma işlemini?

Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat

Evden eve nakliyat firmasına ihtiyacınızın olduğu o gün geldi çattı. Peki, nasıl yapacaksınız ev taşıma işlemini?

Taşınmak söz konusu olduğunda hemen her şeyi bulduğunuz “Google Arama Motoru”na başvurursunuz ve arama çubuğuna “Evden Eve Nakliyat”, “Evden Eve Nakliye”, “Profesyonel Eşya Taşımacılığı”, “Nakliye Firmaları Evden Eve Taşımacılık”, “Nakliye Firması” ve benzer kelimeleri yazarak arama yapıyorsunuz. Tam da bu noktada karşınıza o kadar çok sayıda nakliyat firmaları ismi çıkıyor ki şaşırır kalırsınız. Bu kadar firmanın içinden seçimi neye göre yapacaksınız?

Evden eve taşınmada nakliyat firması seçimi yaparken çok dikkatli olunmalıdır.

Bir nakliyat firması neredeyse 10-15 tane evden eve nakliyat web sitesine sahip. Arama motorlarında üst sıraya yerleşmek için evden eve nakliyat sektöründe korkunç bir rekabet var. Hal böyle olunca da evden eve nakliyat sektörü firmaları çok sayıda nakliye sitesi ile üst sıralara tırmanmaya çalışmakta doğal olarak. Bu üst sıralara genellikle korsan evden eve nakliyat firmaları çıkmaya çalışıyor. Fakat arama motorlarında illaki üst sıralara bakmayın derim ben.

Evden eve nakliyat sektöründe iyi ve kurumsal marka olmuş nakliyat firmaları illaki ön sayfada üst sırada yer alacak şartı yok. Hatta 20 sayfa tarama yapmanızı öneririm. Sonra da her bir nakliyat firması referanslarını inceler ve nakliyat firmalarının referans sorgulamasını yaparım ben sizin yerinizde olsam. Fakat önceden bir soru listesi hazırlarım ve o soruları yöneltirim referans verilen kişi ve firmalara. Herkesin memnuniyet ölçüsü farklıdır. Çünkü beni memnun eden ya da benim için yeterli olan açıklamalar sizin için yeterli olmayabilir.

Arama motorlarında bulduğunuz evden eve nakliyat firmalarının bir kısmı tanınmış ve kurumsal iyi bir evden eve nakliyat firmasını ismen taklit ediyor olabilir. Web sitesi başlıklarında yer alan nakliyat firmaları isimleri sizi yanıltmasın. Çünkü yazılan nakliyat firma ismi korsan olabilir. İllaki marka tescil belgesini görün ve web site ismindeki nakliyat firması ismi ile marka tescil belgesindeki ismin aynı olup olmadığına bakın.

Ülkemizde ne yazık ki her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de taklitçilik var. Lütfen seçeceğiniz nakliyat firmasını iyi bir şekilde inceleyin hatta firmanın ofisini ziyaret ederek görüşme yapın bilinçli olmakta fayda var.

İletişim Bilgileri:
Yunus Emre Cad No 10/5 Maltepe /İstanbul Tel: 0216 305 49 39 / Fax: 0216 383 82 41 – Ortaköy Şube: 0212 259 80 67 İzmir Şube: 0232 445 48 99
www.globalnakliyat.com.trwww.globalevdeneve.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir