Ev İçin İdeal Alınabilecek En İyi 5 Kondisyon Bisikleti

1- Dynamic 380 Manyetik Kondisyon Bisikleti (Nabız Ölçerli)

Dynamic 380 Manyetik Kondisyon Bisikleti

Kondisyon bisikletleri arasında en çok tavsiye edilen Dynamic 380 Manyetik Kondisyon Bisikleti uygun fiyatlı olması nedeniyle de çok satanlar arasında. Kurulumu basit bir kondisyon bisikleti (youtube videoları mevcut). 100 kg taşıma kapasiteli. Kardiyo çalışması yapmak, kondisyon geliştirmek ve kilo vermek isteyenler için önerilir. İyi ter attırdığı, sağlam ve sessiz çalıştığı konusunda satın alanlar hem fikir. Küçük, hafif ve kolay taşınabilir özellikte.

2- Voit Oxycycle Kondisyon Bisikleti

Voit Oxycycle Kondisyon Bisikleti

110 kg taşıma kapasitesi olan Voit Oxycycle Kondisyon Bisikleti motorlu ve kumandalı. Kumanda sayesinde zamanı ve hızı ayarlayabilirsiniz. Zaman, kalori ve çevrilen pedal sayısını gösteren gösterge paneli mevcut. Fotoğrafta görüldüğü üzere bu kondisyon bisikletinin üstüne çıkılmıyor. Bir sandalyeye oturup kullanabiliyorsunuz. Ayak ve kol kaslarını çalıştırırken hareket zorluğu çekenler için tavsiye ediliyor. Fazla yer kaplamayan, ufak, sessiz ve rahat kullanımlı Voit marka bir kondisyon bisikleti. Fiyatına ve diğer özelliklerine bakın.

3- Fox Fitness F55 Mini Egzersiz Bisikleti

Fox Fitness F55 Mini Egzersiz Bisikleti

Kol ve ayak çalıştırmak için ideal ve fiyatı ucuz bir kondisyon bisikleti olan bu Fox Fitness F55 Mini Egzersiz Bisikleti kolay kurulan, hafif ve evde yer kaplamayan bir model. Çok fazla bir özelliği olmasa da pratik ve otururken hareket olsun, egzersiz yapalım diyenler için çok uygun.

4- Altis MK 220 X Bike Kondisyon Bisikleti

Altis MK 220 X Bike Kondisyon Bisikleti

Pratik kullanımlı, kolay katlanabilen ve sessiz çalışan bu Altis MK 220 X Bike Kondisyon Bisikleti fiyatına göre iyi bir model.Evde kendiniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hız, zaman, mesafe, kalori gibi gerekli bilgileri gösterge panelinden okunabilir. Profesyonel olmayan ancak evde kullanım için ideal.

5- Ultima Enduro Manyetik Spinning Bisikleti

Ultima Enduro Manyetik Spinning Bisikleti

110 kg taşıma kapasiteli bu Ultima Enduro Manyetik Spinning Bisikleti uygun fiyatlı en iyi modeller arasında. Çalışma şeklinize göre kolayca ayarlanabilir. Kurulumu basit (youtube videolarına bakabilirsiniz). Eğer Spinning bisiklet almak istiyorsanız önerilir. Sessiz çalışan, evde kullanıma en uygun kondisyon bisikletlerinden biri. Fiyatına ve diğer özelliklerine bakıp değerlendirebilirsiniz.

Tavsiye edilen kondisyon bisikletleri kullanıcı yorumlarına da bakarak listelendi. “Hangisi iyi” diyorsanız satın almadan önce ne amaçla kullanacağınızı ve ne tür özelliklere ihtiyaç duyabileceğinizi düşünerek işe başlayabilirsiniz. Zira kondisyon bisikleti modelleri amaca göre farklı özellikler içermekte. Ev tipi olsun ve fiyatı uygun olsun diyenler için bu saydığımız modeller en iyiler arasında. Eğer amacınız bisiklete biner gibi pedal çevirmek, bacak ve karın kaslarınızı çalıştırmak ise bu noktada kondisyon bisikleti tercih edilir. Mekanik kondisyon bisikletlerinin fiyatı manyetik sistemli olanlara nazaran daha yüksektir. Kondisyon bisikletini kullanırken oyalanmayı sevenlerdenseniz multimedya seçenekli olanları tercih edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spor/Outdoor ve Ayakkabı Mağazaları İndirim Kuponları – Şubat, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.