obilir > Konular > Sağlık > Kilo Kontrolü > Ev İçin İdeal Alınabilecek En İyi 5 Kondisyon Bisikleti

Ev İçin İdeal Alınabilecek En İyi 5 Kondisyon Bisikleti

1- Dynamic 380 Manyetik Kondisyon Bisikleti (Nabız Ölçerli)

Dynamic 380 Manyetik Kondisyon Bisikleti

Kondisyon bisikletleri arasında en çok tavsiye edilen Dynamic 380 Manyetik Kondisyon Bisikleti uygun fiyatlı olması nedeniyle de çok satanlar arasında. Kurulumu basit bir kondisyon bisikleti (youtube videoları mevcut). 100 kg taşıma kapasiteli. Kardiyo çalışması yapmak, kondisyon geliştirmek ve kilo vermek isteyenler için önerilir. İyi ter attırdığı, sağlam ve sessiz çalıştığı konusunda satın alanlar hem fikir. Küçük, hafif ve kolay taşınabilir özellikte.

2- Voit Oxycycle Kondisyon Bisikleti

Voit Oxycycle Kondisyon Bisikleti

110 kg taşıma kapasitesi olan Voit Oxycycle Kondisyon Bisikleti motorlu ve kumandalı. Kumanda sayesinde zamanı ve hızı ayarlayabilirsiniz. Zaman, kalori ve çevrilen pedal sayısını gösteren gösterge paneli mevcut. Fotoğrafta görüldüğü üzere bu kondisyon bisikletinin üstüne çıkılmıyor. Bir sandalyeye oturup kullanabiliyorsunuz. Ayak ve kol kaslarını çalıştırırken hareket zorluğu çekenler için tavsiye ediliyor. Fazla yer kaplamayan, ufak, sessiz ve rahat kullanımlı Voit marka bir kondisyon bisikleti. Fiyatına ve diğer özelliklerine bakın.

3- Fox Fitness F55 Mini Egzersiz Bisikleti

Fox Fitness F55 Mini Egzersiz Bisikleti

Kol ve ayak çalıştırmak için ideal ve fiyatı ucuz bir kondisyon bisikleti olan bu Fox Fitness F55 Mini Egzersiz Bisikleti kolay kurulan, hafif ve evde yer kaplamayan bir model. Çok fazla bir özelliği olmasa da pratik ve otururken hareket olsun, egzersiz yapalım diyenler için çok uygun.

4- Altis MK 220 X Bike Kondisyon Bisikleti

Altis MK 220 X Bike Kondisyon Bisikleti

Pratik kullanımlı, kolay katlanabilen ve sessiz çalışan bu Altis MK 220 X Bike Kondisyon Bisikleti fiyatına göre iyi bir model.Evde kendiniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hız, zaman, mesafe, kalori gibi gerekli bilgileri gösterge panelinden okunabilir. Profesyonel olmayan ancak evde kullanım için ideal.

5- Ultima Enduro Manyetik Spinning Bisikleti

Ultima Enduro Manyetik Spinning Bisikleti

110 kg taşıma kapasiteli bu Ultima Enduro Manyetik Spinning Bisikleti uygun fiyatlı en iyi modeller arasında. Çalışma şeklinize göre kolayca ayarlanabilir. Kurulumu basit (youtube videolarına bakabilirsiniz). Eğer Spinning bisiklet almak istiyorsanız önerilir. Sessiz çalışan, evde kullanıma en uygun kondisyon bisikletlerinden biri. Fiyatına ve diğer özelliklerine bakıp değerlendirebilirsiniz.

Tavsiye edilen kondisyon bisikletleri kullanıcı yorumlarına da bakarak listelendi. “Hangisi iyi” diyorsanız satın almadan önce ne amaçla kullanacağınızı ve ne tür özelliklere ihtiyaç duyabileceğinizi düşünerek işe başlayabilirsiniz. Zira kondisyon bisikleti modelleri amaca göre farklı özellikler içermekte. Ev tipi olsun ve fiyatı uygun olsun diyenler için bu saydığımız modeller en iyiler arasında. Eğer amacınız bisiklete biner gibi pedal çevirmek, bacak ve karın kaslarınızı çalıştırmak ise bu noktada kondisyon bisikleti tercih edilir. Mekanik kondisyon bisikletlerinin fiyatı manyetik sistemli olanlara nazaran daha yüksektir. Kondisyon bisikletini kullanırken oyalanmayı sevenlerdenseniz multimedya seçenekli olanları tercih edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spor/Outdoor ve Ayakkabı Mağazaları İndirim Kuponları

 • 30 TL Morhipo Hediye Çeki

  175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 TL indirim çeki için Morpass'a üye olmanız yeterli! - 30 TL Morhipo Hediye Çeki

 • 35 TL FLO İndirim Kodu

  200 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 35 TL ek indirim sağlar - 35 TL FLO İndirim Kodu

 • Skechers % 25 Sezon İndirimi

  Skechers online satış mağazasında %25 sezon indirimi kampanyasını kaçırmayın! - Skechers % 25 Sezon İndirimi

 • 40 TL FLO İndirim Kodu

  225 TL ve üzeri alışverişte geçerli 40 TL indirim sağlar - 40 TL FLO İndirim Kodu

 • 20 TL FLO İndirim Kodu

  100 TL ve üzeri alışverişte geçerli 20 TL ek indirim sağlar - 20 TL FLO İndirim Kodu

 • Skechers Kargo Bedava Kodu

  Skechers ücretsiz kargo kodu ile teslimat bedava! - Skechers Kargo Bedava Kodu

 • % 40 SporCard İndirim Kodu

  Premium veya Klasik paketlerde yıl sonuna kadar geçerli %40 indirim sağlar. (Tek üyelikle yüzlerce spor salonuna ücretsiz giriş yapın!) - % 40 SporCard İndirim Kodu

 • % 55 Trendyol Slazenger İndirimi

  Trendyol Slazenger kampanyası dahilinde sepette %55 indirimi kaçırmayın! - % 55 Trendyol Slazenger İndirimi

 • % 50 Adidas Trendyol İndirimi

  Adidas Trendyol kampanyası dahilinde % 50'ye varan indirimi kaçırmayın! - % 50 Adidas Trendyol İndirimi

 • Boyner İndirim Kodları (Liste)

  Boyner indirim kodları listesi bu kampanya sayfasında bulunuyor. İndirim kodu haricinde kampanya sayfasında ayrıca hediye çekleri, banka ve operatör indirim şifreleri yer alıyor. Liste üzerinden tüm yeni ve son dakika fırsat kodlarını görebilir, online […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir