Ev İçin Uygun Fiyatlı En İyi 6 Nem Alma Cihazı

1- TROTEC TTK 68E Ev Tipi Nem Alma Cihazı 20Litre/Gün

Günde 20 litre nem alma kapasitesine sahip olan bu TROTEC TTK 68E Ev Tipi Nem Alma Cihazı 15 kg ağırlığında. 58cm x 36.5cm x 24.5cm ebatlarında. Su haznesi ise 4 litre hacminde. Tüm özelliklerine bakıp fiyatını ve kullananların yorumlarını inceleyebilirsiniz.

2- Kingpost Ev Tipi Nem Alma Cihazı 10 Litre/Gün

Günde 10 litre nem alma kapasitesine sahip bu Kingpost Ev Tipi Nem Alma Cihazı 2,7 litre su deposuna sahip ve 15 kg ağırlığında. Ebadı ise 27cm x 33cm x 50cm. Diğer özelliklerini, fiyatını ve kullanıcı yorumlarını inceleyin!

3- Olefini OLE-12NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 12 Litre/Gün

Günde 12 litre nem alma kapasiteli ve 40m2 etki alanına sahip. Su tankı kapasitesi ise 4 litre. 10.5 kg ağırlığındaki bu Olefini OLE-12NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 35.5 x 52.5 x 1.80 cm ebatlarında. Kullananların yorumlarına bakıp, fiyatını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

4- Olefini OLE-20NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 20Litre/Gün

Etki alanı 60m2 ve günde 20 litre nem alma kapasitesine sahip buradaki Olefini OLE-20NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 11.3 kg ağırlığında. Yoğunlaşma suyu tank kapasitesi ise 4 litre hacminde. Özelliklerini, fiyatını ve kullanıcı yorumlarını inceleyip değerlendirebilirsiniz.

5- Olefini OLE-30NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 30Litre/Gün

Bu Olefini OLE-30NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı ise günde 30 litre nem alma kapasitesine sahip ve 18 kg ağırlığında. Boyutları ise 35cm x 59.7cm x 29.5cm. Su tankı kapasitesi ise 6.5 litre. Fiyatı, özellikleri ve kullanıcı yorumlarını incelemek için tıklayın!

6- Delonghi DD30P Ev Tipi Nem Alma Cihazı 30Litre/Gün

Günde 30 litre nem alma kapasitesine sahip olan Delonghi DD30P Ev Tipi Nem Alma Cihazı 19kg ağırlığında. Su tankı kapasitesi 7 litre. Boyutları ise 61cm x 30cm x 38cm. Delongi marka bu nem alma cihazını incelemek, özelliklerini, fiyatını ve kullanıcı yorumlarını inceleyin!

Aşırı nem insan sağlığına ve evdeki eşyalara ciddi zararlar verir. İnsanlarda solunum ve romatizmal sorunlar yarattığı gibi eşyaların da küflenmesine neden olur. Aşırı nem sonucu duvar boyaları dökülür, duvarlar ve kumaşlar küflenir, metaller paslanır, ahşaplar çürür. Elektronik aletler oksitlenerek kullanılmaz hale gelir ve kötü kokular üretmeye başlar. Ev tipi nem alma cihazları havadaki nemi alarak nemin vereceği zararları tamamen önler ve sağlıklı ortamlar yaratır. Evin bodrumunda, mutfak, kiler veya yatak odası gibi pek çok alanında kullanılmaya uygundurlar. Hatta ısıtma giderlerinin bile azaltılmasına yardımcı olur.

Nem Alma Cihazı Satın Alırken;

Çok tavsiye edilen ve fiyatına göre iyi performans gösteren bu ev tipi nem alma cihazlarının fiyatları nem alma kapasitelerine göre değişiyor. Dönemsel indirimler sunan Trendyol, N11, Hepsiburada gibi online mağazaların kampanyalarına da bakıp en cazip fiyatı bulmayı deneyin…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları – Nisan, 2024

2 Yorumlar

  1. Dragon Nem alma sistemi ticari veya endüstriyel uygulamalarda diger alternatif urunlerden cok daha dusuk maliyete, hassas ve guvenli nem kontrolu saglamaktadir.
    Dragon bakteri uretmez, ayrica pahali filtreleme sistemlerine ihtiyac duymadan havadaki hastalik nedeni partikulleri kimyevi ilac kullanmaya gerek birakmadan dezenfekte ederek dogal, kokusuz, tertemiz havaya sahip bir ortam saglar.

  2. neden bunların fiyatlarınıda belirtmiyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.