obilir > Konular > Ev/Ofis/Yaşam > Ev İçin Uygun Fiyatlı En İyi 6 Nem Alma Cihazı

Ev İçin Uygun Fiyatlı En İyi 6 Nem Alma Cihazı

1- TROTEC TTK 68E Ev Tipi Nem Alma Cihazı 20Litre/Gün

Günde 20 litre nem alma kapasitesine sahip olan bu TROTEC TTK 68E Ev Tipi Nem Alma Cihazı 15 kg ağırlığında. 58cm x 36.5cm x 24.5cm ebatlarında. Su haznesi ise 4 litre hacminde. Tüm özelliklerine bakıp fiyatını ve kullananların yorumlarını inceleyebilirsiniz.

2- Kingpost Ev Tipi Nem Alma Cihazı 10 Litre/Gün

Günde 10 litre nem alma kapasitesine sahip bu Kingpost Ev Tipi Nem Alma Cihazı 2,7 litre su deposuna sahip ve 15 kg ağırlığında. Ebadı ise 27cm x 33cm x 50cm. Diğer özelliklerini, fiyatını ve kullanıcı yorumlarını inceleyin!

3- Olefini OLE-12NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 12 Litre/Gün

Günde 12 litre nem alma kapasiteli ve 40m2 etki alanına sahip. Su tankı kapasitesi ise 4 litre. 10.5 kg ağırlığındaki bu Olefini OLE-12NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 35.5 x 52.5 x 1.80 cm ebatlarında. Kullananların yorumlarına bakıp, fiyatını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

4- Olefini OLE-20NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 20Litre/Gün

Etki alanı 60m2 ve günde 20 litre nem alma kapasitesine sahip buradaki Olefini OLE-20NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 11.3 kg ağırlığında. Yoğunlaşma suyu tank kapasitesi ise 4 litre hacminde. Özelliklerini, fiyatını ve kullanıcı yorumlarını inceleyip değerlendirebilirsiniz.

5- Olefini OLE-30NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı 30Litre/Gün

Bu Olefini OLE-30NA Ev Tipi Nem Alma Cihazı ise günde 30 litre nem alma kapasitesine sahip ve 18 kg ağırlığında. Boyutları ise 35cm x 59.7cm x 29.5cm. Su tankı kapasitesi ise 6.5 litre. Fiyatı, özellikleri ve kullanıcı yorumlarını incelemek için tıklayın!

6- Delonghi DD30P Ev Tipi Nem Alma Cihazı 30Litre/Gün

Günde 30 litre nem alma kapasitesine sahip olan Delonghi DD30P Ev Tipi Nem Alma Cihazı 19kg ağırlığında. Su tankı kapasitesi 7 litre. Boyutları ise 61cm x 30cm x 38cm. Delongi marka bu nem alma cihazını incelemek, özelliklerini, fiyatını ve kullanıcı yorumlarını inceleyin!

Aşırı nem insan sağlığına ve evdeki eşyalara ciddi zararlar verir. İnsanlarda solunum ve romatizmal sorunlar yarattığı gibi eşyaların da küflenmesine neden olur. Aşırı nem sonucu duvar boyaları dökülür, duvarlar ve kumaşlar küflenir, metaller paslanır, ahşaplar çürür. Elektronik aletler oksitlenerek kullanılmaz hale gelir ve kötü kokular üretmeye başlar. Ev tipi nem alma cihazları havadaki nemi alarak nemin vereceği zararları tamamen önler ve sağlıklı ortamlar yaratır. Evin bodrumunda, mutfak, kiler veya yatak odası gibi pek çok alanında kullanılmaya uygundurlar. Hatta ısıtma giderlerinin bile azaltılmasına yardımcı olur.

Nem Alma Cihazı Satın Alırken;

Çok tavsiye edilen ve fiyatına göre iyi performans gösteren bu ev tipi nem alma cihazlarının fiyatları nem alma kapasitelerine göre değişiyor. Dönemsel indirimler sunan Trendyol, N11, Hepsiburada gibi online mağazaların kampanyalarına da bakıp en cazip fiyatı bulmayı deneyin…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları

 • 30 TL Morhipo Hediye Çeki

  175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30 TL indirim çeki için Morpass'a üye olmanız yeterli! - 30 TL Morhipo Hediye Çeki

 • % 50 Mudo Yılbaşı İndirimi

  Yılbaşına özel % 50 indirim ve 3 Al 2 Öde kampanyasını kaçırmayın! - % 50 Mudo Yılbaşı İndirimi

 • 20 TL IKEA Hediye Çeki

  IKEA online mağazada 100 TL ve üzeri ev/dekorasyon alışverişine 20 TL hediye çeki - 20 TL IKEA Hediye Çeki

 • 75 TL Boyner Yılbaşı İndirim Kodu

  300 TL ve üzeri alışverişte geçerli sepette 75 TL ek indirim sağlar - 75 TL Boyner Yılbaşı İndirim Kodu

 • Boyner İndirim Kodları (Liste)

  Boyner indirim kodları listesi bu kampanya sayfasında bulunuyor. İndirim kodu haricinde kampanya sayfasında ayrıca hediye çekleri, banka ve operatör indirim şifreleri yer alıyor. Liste üzerinden tüm yeni ve son dakika fırsat kodlarını görebilir, online […]

 • % 20 IKEA İndirim Kampanyası

  IKEA Aile Kartı ile seçili ürünlerde %20 ek indirim fırsatı... - % 20 IKEA İndirim Kampanyası

 • 50 TL Linens İndirim Kodu

  Linens online mağazada 400TL ve üzeri alışverişe 50TL indirim sağlar - 50 TL Linens İndirim Kodu

 • % 30 Evidea İndirim Fırsatı

  Sepette ekstra %30 indirim fırsatı + kargo bedava. Kaçırmayın! - % 30 Evidea İndirim Fırsatı

 • 30 TL Chakra İndirim Kodu

  Chakra sitesinde 200 TL ve üzeri alışverişlerde sepette anında 30 TL ek indirim sağlar - 30 TL Chakra İndirim Kodu

 • 35 TL Evidea İndirim Kodu

  500TL ve üzeri siparişlerde 35TL indirim sağlar - 35 TL Evidea İndirim Kodu

Bir Yorum

 1. Dragon Nem alma sistemi ticari veya endüstriyel uygulamalarda diger alternatif urunlerden cok daha dusuk maliyete, hassas ve guvenli nem kontrolu saglamaktadir.
  Dragon bakteri uretmez, ayrica pahali filtreleme sistemlerine ihtiyac duymadan havadaki hastalik nedeni partikulleri kimyevi ilac kullanmaya gerek birakmadan dezenfekte ederek dogal, kokusuz, tertemiz havaya sahip bir ortam saglar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir