Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin Bir Formül

eski-sevgiliyi-geri-kazanmak

Eski Sevgili Geri Döner Mi?

Sebebi her ne olursa olsun ayrılıklar sancılıdır. Tekrar birlikte olmak ancak doğru adımlar atılırsa mümkün olur. Zamanında ayrılmış ve yeniden beraber olup mutlu olan pek çok örnek var. Eğer bir ayrılık söz konusu ve acı çekiyorsanız öncelikle sakin olun, düşünmeden hareket etmeyin!

İnansanız da inanmasanız da her zaman bir umut vardır. Şöyle bir etrafınıza bakın… Yeniden bir araya gelen pek çok çift var. Ve bu çiftlerin belki de hepsi “artık bitti” diyerek ayrıldılar… Ayrılıklar böyledir, bir öfke bir patlama veya ilgisizlik yada her ne ise…

Eski sevgiliyi geri döndürmek çoğu zaman imkansız gibi görünür. Ve insan bu duygularla kahrolur. Aslında imkansız değildir. Sadece nasıl yapacağını bilmemek vardır. Öncelikle neyi nasıl yapacağınızı bilmelisiniz.

Bunun için bir formüle ihtiyacınız var sadece. Hepsi bu…

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolunda Dikkat Edilecekler!

1- Öncelikle Sakin Olun
Çektiğiniz acı yüzünden iştahınız mı kesildi, kimseyle konuşmak ve hatta müzik bile dinlemek istemiyor musunuz. Bırakın şimdilik öyle olsun, rahat olun kasmayın… Sakin kalabilmeniz eski sevgilinizi nasıl geri alacağınızla ilgili plan yapma imkanı tanıyacak.

2- Onu Aramayın
Çünkü “ONUN SİZİ ARAMASINI SAĞLAYACAKSINIZ”. Onunla iletişim için bir teşebbüste bulunmayın. Bu, durumu daha da zorlaştırır, sizden daha çok soğumasına neden olur. Bi durun… Onun sizinle iletişim kurmasını sağlayacaksınız. Bu, falcılarla, büyücülerle olmaz. Aklınızı kullanmalısınız, bir stratejiniz olmalı. Evet, nasıl olduğunu bilirseniz yapabilirsiniz.

3- Onunla Arkadaş Kalmaya Çalışmayın
Arkadaş kalmak eski sevgiliyi geri getirmez. Onun geri dönmesinin tek yolu sizi yeniden istemesini sağlamanızdır. Bu da ancak sizi özlerse olur. Bu konuda hemfikir değilseniz size şunu sorayım; “Yarın bir gün koluna birini takıp, en yakın arkadaşı olan SİZE getirip tanıştırmak istese ne yapacaksınız?” … Kendinize eziyet etmeyi bırakın… Bırakın o sizi arasın, siz onu aramayın. Sabırlı olun ve kayıtsız kalın. Dünyanın merkezine onu koymayın, ona bunu hissettirmeyin. Şu anda yeri değil. Sizinle görüşmek istese bile işiniz olduğunu söyleyip kibarca reddedin. Sizi merak etmeli…

4- Yaptıklarınız Onu Uzaklaştırabilir, DİKKAT!
Eski sevgiliyi geri getirmek için kendine göre yöntemler bulup denemek büyük ihtimalle sonuç vermez. Hatta daha da uzaklaştırır. Yapmakta olduğunuz hataları tekrar tekrar yapmayın.

Türlü türlü bahanelerle onu arayıp, sürekli mesaj yazmak sizden iyice sıkılmasına ve nefret etmesine yol açar.

Ağlayıp, yalvarmayın. Kendinizi küçük düşürmüş olursunuz.

Tehdit ve hakaretler tehlikelidir. Durumu telafisi imkansız hale getirmeyin.

İkna etmeye veya kıskandırmaya çalışmayın

Ailesi veya arkadaşlarını araya sokmaya çalışmayın. Bu çok suni bir harekettir. Kendini mecburmuş gibi hissetmemeli. Bunu istemezsiniz.

Zaten elinin altında olduğunuzu bilirse sizi özlemesine, aramasına gerek kalmaz. Öyle değil mi? Karşınızdaki insanı dikkate almadan yaşamınızı sürdürdüğünüzde onun dikkatini çekersiniz.

Ayrılık sırasında yaşanan öfkeler, kızgınlıklar bir süre sonra yerini özleme bırakacak. Bunun olmasına müsaade edin, sabredin. Hedefinize ulaşacaksınız.

Eski Sevgiliyi Nasıl Geri Döndüreceğim?

Güzel bir soru. İletişim uzmanları “ONUN KENDİ İSTEĞİYLE SİZE DÖNMESİNİ SAĞLAYARAK” bunu nasıl başaracağınızı bir formülle anlatmış. Uygulayın, hiçbir dış müdahale olmadan sizinle yeniden birlikte olmak istediğinde amacınıza ulaşmış olursunuz. İnanması güç olsa da bu böyle. Yol haritanızı belirleyerek ilerlerseniz eski sevgiliniz size koşacaktır.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmak İçin En Doğru Adımları Atın!

Ayrılıktan hemen sonra çok hassas ve aynı zamanda da eski sevgilinizi geri kazanmak ve aranızı düzeltmek adına bir şeyler yapmak için içiniz içinizi yer vaziyette panik olmuş durumda kalmanız muhtemeldir. Sorun şu ki, aşırı hassas bir ruh hali ve hemen harekete geçme isteği bir araya geldiğinde pek de iyi bir netice alınması mümkün değildir. Aksine, paniğin etkisi ve kaybetme korkusuyla çok yanlış davranabilir ve eski sevgilinizi kendinizden tamamen uzaklaştırabilirsiniz…

Örneğin, herkesin en çok yaptığı hata eski sevgililerini sms, email ya da telefon (ya da hepsi birden) bombardımına tutmaktır. Oysa yapılması gereken geri çekilmek ve ona zaman vermektir.

Diğer bir hata da geri çekilmeyi abartıp hiç umurunuzda değilmiş gibi davranmak ve eski sevgilinizi kıskandırmaya çalışmaktır. Tabii bu arada söylemek istemediğiniz şeyleri söyleyebilir, yapmak istemediğiniz şeyleri yapabilirsiniz. Ve eski sevgilinizi kıskandırarak onu geri kazanmaya çalışmak çoğunlukla geri tepen bir stratejidir. Peki, o zaman neler yapmalısınız?

Doğru AdımlarEski Sevgilinizi Geri Kazanma Yolunda Atılacak Doğru Adım Nedir?

Eski sevgilinizi geri kazanmak yolunda atacağınız ilk adım aynı zamanda başka bir şeye de yarayacak, öfke, kızgınlık ya da kafa karışıklığı yerine, eski sevgilinizi geri kazanma yolunda size sükunet ve açık ve zihin katacak.

İyi haber; kolayca atılabilir bir adımdır

Kötü haber; muhtemelen yapmak isteyeceğiniz son şeydir.

Hiçbir Şey Yapmayın! Evet, bu doğru. Şu anda eminim hiçbir şey yapmamak düşüncesi amacınıza ve hislerinize tamamen ters geliyor ve hiçbir anlam ifade etmiyor. Çünkü büyük ihtimalle şu anda ayrılıktan dolayı oldukça kaygılısınız ve eski sevgilinizin ne yapmakta olduğunu ve gelecekte ne olacağını düşünmekten kendinizi alamıyorsunuz. Ve bu konuda hemen bir şeyler yapmak zorunda olduğunuzu düşünüyor ve durumu değiştirmek için hemen şimdi harekete geçmek ihtiyacı duyuyorsunuz.

Bu düşünce ve istekler son derece doğaldır. İnsanlar genelde önce harekete geçip sonra düşünme eğilimi gösterirler. Ancak doğru hamleyi yapabilmek için önce sakinleşmeli ve düşünmelisiniz. Ve sakinleşip kafanızı toplayana kadar da hiçbir şey yapmamalısınız.

Genel düşünce, hiçbir şey yapılmadığında eski sevgiliniz ile yeniden birlikte olma şansınızı kaybedeceğiniz yönündedir. Gerçekte hiç de öyle değil.

Ancak bilmeniz gereken en önemli şey de şudur ki, ayrılığın hemen ertesinde ne yaparsanız yapın, büyük ihtimalle yanlış yapacaksınız.

Nedeni basit. Henüz yeni ayrıldınız, hassas bir dönemdesiniz ve henüz eski sevgilinizi geri almanız için yapmanız ve yapmamanız gereken şeyler konusunda yeterince bilgi sahibi değilsiniz. Tek bildiğiniz, bir şeyler yapmak zorunda hissettiğiniz, doğru ya da yanlış.

Hiçbir şey yapmamak sizi panik halindeyken yapabileceğiniz muhtemel hataları yapmaktan alıkoyar. Sonuç olarak hiçbir şey yapmadığınızda, hata da yapamazsınız, değil mi?

Ama her şeyden önemlisi, hiçbir şey yapmamak aynı zamanda ayrılıktan hemen sonra yapmanız gereken en doğru şeyi yapıyor olduğunuz anlamına da gelir; eski sevgilinize zaman vermek. Eski sevgilinizi geri kazanmak ile ilgili araştırma yaparken muhakkak karşınıza çıkmıştır, hemen her yerde eski sevgilinizin üzerine gitmemeniz gerektiğini belirten tavsiyeler zaten okumuş olmalısınız.

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Formülü >>

Her zaman bir umut vardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.