Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanmanın Yolları

Erkek arkadaşınızı tekrar nasıl geri kazanacağınızı düşünmeye başladınız. Böylesi zamanlarda olur-olmaz çeşitli düşüncelere kapılmak normal. Belki siz de ayrılık acısı çekiyor olabilirsiniz. Ama duygularınızın hareketlerinizi yönlendirmesine izin vermeyin. Onun sevgisini gururunuzu kaybetmeden veya yalvarıp yakarmadan da elde edebilirsiniz. Bu sandığınızdan çok daha kolay olabilir. Tüm olumsuzlukların yanı sıra onun sevgisini tekrar nasıl kazanacağınızı, hangi basit ve etkili yöntemi kullanacağınızı en iyi bilen yine de sizsiniz.

Eski Erkek Arkadaşı Geri Kazanmanın YoluEski erkek arkadaşınızı geri kazanmanın yolu biraz erkek psikolojisini anlamaktan geçiyor. Elbette üzerinde doktora yapmanızı gerektirecek derinlikte bir araştırmanın için girmenize gerek yok. Sadece aşk ve romantizme kadın ve erkeklerin daha farklı baktığını anlamanız yeterlidir. Kadınlar daha henüz küçük bir kızken bile peri masalını andıran bir romantizmin hayalini kurarlar. Onlar hayatlarının sonuna dek mutlu yaşayacakları beyaz atlı prenslerini beklerler. Beyaz atlı prenslerini bulduklarına inandıkları anda ise problem başlar, çünkü bu keşfedişle birlikte rahatlama dönemine eren kadın, erkek için ulaşılmış bir hedef anlamına gelir. Bir süre sonra bu hedefe ulaşmış olan erkek sıkılır ve yeni heyecanlara ihtiyaç duyar.

Erkek kendisini zorlayacak yeni bir hedef ister, peki bu hedef neden yine siz olmayasınız? Bunun için “Eski sevgiliyi geri kazanmanın garantili yolları” size yardımcı olabilir…

Hayallerinizin erkeği ile ilk tanıştığınız zamanı hatırlayın. Ağlayıp, sızlayarak sizi sevmesi için yalvaran siz değildiniz. İlk adımı da siz atmamıştınız… Öylese hatırlatmakta fayda var o zamanlarda işe yarayan yöntem bu olmadığı gibi şimdi de olmayacaktır. Onun ilgisini çeken sizin ulaşılmaz olmanızdı. Neşeli bir kovalamacaydı yaşadığını ve erkek arkadaşınızın da hoşuna giden bu çekişmeydi. Şimdi yine aynı sisteme dönme zamanı. Tekrar yapmanız gereken: Ulaşılmaz olmak… Bunu hayata geçirmenin en kolay yolu ise onu reddetmek. Onun için tekrar sırlarla dolu gizemli kadın olmak. Bir kaç hafta içinde sizden haber alamadığında bu onun meraklandırmaya yetecektir. Bu dönemde onu arayıp, ikinci bir şans için yalvaracağınızdan o kadar emin olan erkek arkadaşınız bunu yapmadığınız için şaşıracaktır. İşte bu sağlam duruşla rolleri değişmiş oldunuz. Araması için yalvarıp telefon başında zaman geçiren olmak yerine bu hamle ile araması beklenilen kişi oldunuz ve emin olun ki sıradan ve alışılageldik davranışı sergilemediğiniz için şimdi artık erkek arkadaşınız hayal kırıklığı yaşıyor. Sergilediğiniz bu tavır, ara vermek isteyen kendisi olsa da erkek arkadaşınızın bu isteğini bir kere daha gözden geçirmesine ve sizi aramasına neden olacaktır.

Eski Erkek Arkadaşınızın Geri Dönmesi İçin Sabredin!

Beklediğiniz bu telefon geldiğinde hemen yelkenleri suya indirmeyin. Meşgul olduğunuzu gösterin. Ne de olsa onsuz bir hayatınız olduğunu görmeye ihtiyacı var. Eğer konuşmanız gerektiğini söylerse, ona bir kaç gün içinde konuyla ilgili geri döneceğinizi şu anda müsait olmadığınızı, başka planlarınız olduğunu söyleyin. Tabii bu arada onu çok da bekletmeyin. Aramayı vaadettiğiniz gün mutlaka onu arayın ve buluşmak için bir gün ve yer belirleyin. Buluştuğunuzda sakin olmaya ve duygularınızı belli etmemeye çalışın, kendiniz ya da duygularınızı anlatmak yerine konuşmayı tamamen onun üzerine yönlendirin. Bırakın ne düşündüğünü ya da ne yaptığını anlatsın. Ardından tam da gözlerinin içine bakın ve koluna yumuşakça dokunun. Bu dokunuş sevdiğiniz erkeğin duyguları üzerinde, elektrik akımı göndermeye benzer şok etkisi yapacaktır.

Konunun özüne gelirsek, kesinlikle profesyonellerden yardım almanız çok önemlidir. Çünkü onların ne sizinle ne eski sevgilinizle ilgili hiç bir beklentileri yoktur ve sizi tanımazlar bile. Ama sizin durumunuzdaki binlerce insanla konuşup yapılan hataları ve doğruları gözünüzün önüne serebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.