obilir > Konular > Ev-Ofis İşi / Yemek / Dekorasyon > Uygun Fiyatlı En İyi 7 Buhar Kazanlı Ütü

Uygun Fiyatlı En İyi 7 Buhar Kazanlı Ütü

1- Philips PerfectCare Compact Buhar Kazanlı Ütü

Fiyat performans açısından uygun ve alınabilecek en ucuz diğer buhar kazanlı ütü ise Philips PerfectCare Compact . SteamGlide tabanlı ve 2400 Watt gücünde. Dikey buhar ve şok buhar (250 g/dk) özellikleri mevcut. Su haznesi 1500 ml hacminde. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum buhar basıncı 5.3 bar. Taşıma kilidi mevcut. Otomatik kapanma özelliği var. Kireç önleme özelliği var. Değişken buhar ayarı, sesli alarm, akıllı ısı kontrolü, otomatik buhar kontrolü, ekonomik modda çalışabilme, kendi kendini temizleme, musluk suyu kullanımı gibi faydalı özellikleri bulunuyor. Fiyatları çeşitli mağazalarda değişiklik gösterse de indirim kuponu yayınlayan tikokupon.com’un buradaki alışveriş kuponları sayfasından bulacağınız bir mağaza kuponuyla sepette ek indirim alabilirsiniz.

2- Tefal Pro Express Plus Buhar Kazanlı Ütü

Tefal’in bir diğer uygun fiyatlı buhar kazanlı ütü modeli ise buradaki Tefal Pro Express Plus . Autoclean tabanlı 2200 Watt gücünde. Dikey olarak ütüleme yapabilir. Şok buhar özelliği var (450 g/dk). Otomatik olarak gerekli durumlarda kendini kapatabilir. Kireç önleme özelliği mevcut. Damlama önleme özelliği var. Ekonomik modda çalışabilir. Ayrılabilir su haznesinin kapasitesi ise 1600 ml. Taşıma kilidi mevcut.

3- Tefal GV7830 Pro Express Buhar Kazanlı Ütü

Fiyat ve performans açısından önerilen diğer buhar kazanlı ütü Tefal GV7830 Pro Express. Durilium AirGlide tabanlı ve 2400 Watt gücünde. Dikey ve şok buhar (450 g/dk) özellikleri mevcut. Kireç önleme özelliği var. Otomatik buhar kontrolü, su seviye göstergesi gibi faydalı özellikleri bulunuyor. Ayrılabilir su haznesi 1600 ml hacminde. Isınma süresi 2 dakika. Maksimum bar basıncı ise 6.9 bar. Taşıma kilidi mevcut.

4- Philips GC8750/60 PerfectCare Performer Buhar Kazanlı Ütü

Philips GC8750/60 PerfectCare Performer SteamGlide Plus tabanlı ve 2600 Watt gücünde. Dikey buhar özelliği var. Şok buhar yapabilir (420 g/dk). Gerekli durumlarda otomatik olarak kendini kapatabilir. Kireç önleme özelliği var. Enerji tasarruflu ve sessiz buhar teknolojisiyle çalışabiliyor. Su haznesi 1800 ml. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum bar basıncı 6.5 bar. Taşıma kilidi mevcut.

5- Tefal GV9060 Pro Express Care Buhar Kazanlı Ütü

Tefal’in en çok tavsiye edilen modeli olan Tefal GV9060 Pro Express Care. Autoclean tabanlı ve 2400 Watt gücünde çalışan bu buhar kazanlı ütü de diğerleri gibi dikey olarak ütü yapabilme özelliğine sahip. 470 g/dk değerinde şok buhar verebilir. Su haznesi ayrılabilir, su haznesi kapasitesi ise 1600ml. Isınma süresi 2 dakika. Maksimum bar basıncı 7 bar. Taşıma kilidi mevcut. Gerekli durumlarda otomatik olarak kendini kapatabilir. Kireç önleme ve damlama önleme gibi faydalı özellikleri var. Akıllı ısı kontrolü yapabilen bu buhar kazanlı ütüde aynı zamanda akıllı çip tekmolojisi mevcut. Buharı otomatik olarak kontrol edebilir. Ekonomik modda çalışabilir. Kendi kendini temizleyebilir. Ayrıca kireç toplama çubuğu da bulunuyor.

6- Philips Akıllı Elite GC9650/80 Buhar Kazanlı Ütü

… Ve işte listenin yıldızı. Philips Akıllı Elite GC9650/80 T-ionicGlide tabanlı ve 2400 Watt gücündeki bu buhar kazanlı ütü dikey buhar özelliğine sahip. 500 g/dk değerinde şok buhar verebilir. Uzun süre kullanılmadığında yada unutulduğunda kendini otomatik olarak kapatabilir. Kireç önleme özelliği var. Sessiz buhar ve akıllı çi teknolojisi, ekonomik modda çalışabilme, musluk suyu kullanımı gibi güzel özelliklere sahip. Buhar kazanında bulunan su tankı kapasitesi 1800 ml. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum buhar basıncı 7.5 bar olan bu ütünün de rahat taşıma için yine taşıma kilidi mevcut.

7- Tefal GV9080 Care Buhar Kazanlı Ütü

Son sırada da tavsiye edilebilecek en iyi Tefal marka buhar kazanlı ütü olan Tefal GV9080 Care modeli var. Autoclean tabanlı ve 2400 Watt gücünde. Dikey buhar ve şok buhar (500 g/dk) özellikleri mevcut. 1600 ml su haznesi bulunuyor. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum bar basıncı 7.5 bar. Su haznesi kolayca çıkartılabilir. Taşıma kilidi mevcut. Uzun süre kullanılmadığında veya unutulduğu zaman otomatik olarak kendini kapatabilir. Kireç önleme ve damlama önleme özellikleri mevcut. Elektronik kontrol paneli, ideal buhar dağılımı, ekonomik modda çalışma, 5 farklı programda çalıştırabilme gibi faydalı özellikleri de var.

Hızlı, Güçlü ve Hafif Buhar Kazanlı Ütüler

Buhar kazanlı ütüler sayesinde daha hızlı ve daha az yorularak ütü yapmak mümkün. Özellikle sık sık ütü yapmak durumunda olanlar için alınabilecek en iyi ütü buhar kazanlı olanlar. Buhar kazanlı ütülerde kolay kullanım için akıllı ısı ayarı gibi iyi özellikler var. Ayrıca perde ve askıdaki kıyafetleri çıkartmadan ütülemek için dikey buhar özellikleri bulunuyor. Oldukça hafif ve rahat kullanımlı olan bu buhar kazanlı ütüler arasından fiyat performans açısından en iyi olanları kullanıcı yorumlarına ve teknik özelliklerine de bakarak bir araya topladık. En iyi buhar kazanlı ütü hangisi diye merak ediyorsanız yukarıda sayılan modelleri inceleyebilirsiniz…

Buhar Kazanlı Ütü Nasıl Kullanılır?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online AVM ve Teknoloji Mağazaları Alışveriş Kuponları

 • 200 TL Beko İndirimi

  Beko online satış mağazasında 9 Kg Çamaşır Makinelerine özel 200 TL İndirim - 200 TL Beko İndirimi

 • 50 TL Media Markt İndirim Kuponu

  Club üyelerine online mağazada geçerli 50 TL Media Markt indirim kuponu - 50 TL Media Markt İndirim Kuponu

 • % 10 Teknosa Online Satış İndirimi

  Teknosa online mağazasında geçerli turuncu indirim başladı! - % 10 Teknosa Online Satış İndirimi

 • % 10 GearBest Promosyon Kodu

  10 $ ve üzeri tüm indirimsiz ürün alışverişine % 10 indirim sağlar - % 10 GearBest Promosyon Kodu

 • 100 TL Hepsiburada Bonus Kampanyası

  500-999 TL arası alışverişlerde 75 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Bonus - 100 TL Hepsiburada Bonus Kampanyası

 • % 10 Hepsiburada Televizyon İndirimi

  En çok tercih edilen TV'lerde sepette anında %10 indirim - % 10 Hepsiburada Televizyon İndirimi

 • % 3 n11 İndirim Kodu

  n11.com'da 200 TL ve üzeri alışverişte Zubizu’ya özel sepette %3 indirim sağlar - % 3 n11 İndirim Kodu

 • % 20 MaxiTekno İndirim Fırsatı

  MaxiTekno teknoloji ürünlerinde % 20'ye varan haftanın süper indirimleri - % 20 MaxiTekno İndirim Fırsatı

 • 75 TL Hepsiburada Chip-Para Fırsatı

  Chip-Para kullanılıyor mu diyenler için Axess kart özel avantajlar sunuyor. Chip Para ile ödeme sayesinde yapılan alışverişlerde satın alınan ürünü sepete ekledikten sonra ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerini girince otomatik olarak ne kadar chip para […]

 • % 6 DX Kupon Kodu (Coupon Code)

  160 dolar ve üzeri siparişe % 6 indirim sağlar (6% OFF for orders over $160) - % 6 DX Kupon Kodu (Coupon Code)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir