obilir > Konular > Özel Günler, Kutlamalar > Anneler Günü > Hızlı, Güçlü ve Hafif Buhar Kazanlı Ütüler

Hızlı, Güçlü ve Hafif Buhar Kazanlı Ütüler

Buhar kazanlı ütüler sayesinde daha hızlı ve daha az yorularak ütü yapmak mümkün. Özellikle sık sık ütü yapmak durumunda olanlar için alınabilecek en iyi ütü buhar kazanlı olanlar. Buhar kazanlı ütülerde kolay kullanım için akıllı ısı ayarı gibi iyi özellikler var. Ayrıca perde ve askıdaki kıyafetleri çıkartmadan ütülemek için dikey buhar özellikleri bulunuyor. Oldukça hafif ve rahat kullanımlı olan bu buhar kazanlı ütüler arasından fiyat performans açısından en iyi olanları kullanıcı yorumlarına ve teknik özelliklerine de bakarak bir araya topladık. En iyi buhar kazanlı ütü hangisi diye merak ediyorsanız, işte uygun fiyat sıralamasıyla en iyiler…

Uygun Fiyatlı En İyi Buhar Kazanlı Ütü

Fiyat performans açısından alınabilecek en iyi buhar kazanlı ütüler

Tefal GV6350 Actic Plus 2200 W Buhar Kazanlı Ütü

Ucuz ve iyi bir buhar kazanlı ütü arıyorsanız fiyatına göre alınabilecek en iyisi Tefal GV6350 Actic Plus. Seramik tabanlı ve 2200 Watt gücünde. Dikey ve şok buhar (220 g/dk) özellikleri var. Otomatik kapanma, kireç önleme ve ekonomik modda çalışma özellikleri bulunuyor. Su haznesi kapasitesi 1200 ml. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum buhar basıncı 4.8 bar.

Philips PerfectCare Compact GC7805/20 5.3 Bar Buhar Kazanlı Ütü

Fiyat performans açısından uygun ve alınabilecek en ucuz diğer buhar kazanlı ütü ise Philips PerfectCare Compact GC7805/20. SteamGlide tabanlı ve 2400 Watt gücünde. Dikey buhar ve şok buhar (250 g/dk) özellikleri mevcut. Su haznesi 1500 ml hacminde. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum buhar basıncı 5.3 bar. Taşıma kilidi mevcut. Otomatik kapanma özelliği var. Kireç önleme özelliği var. Değişken buhar ayarı, sesli alarm, akıllı ısı kontrolü, otomatik buhar kontrolü, ekonomik modda çalışabilme, kendi kendini temizleme, musluk suyu kullanımı gibi faydalı özellikleri bulunuyor.

Philips PerfectCare Compact GC7831/20 2400 W Buhar Kazanlı Ütü

3. sırada yine Philips marka fiyatı uygun ve iyi bir buhar kazanlı ütü var. Diğerine çok benzeyen Philips PerfectCare Compact GC7831/20. SteamGlide Plus tabanlı ve 2400 Watt gücünde. Dikey buhar ve şok buhar (330 g/dk) özelliği mevcut. Su tankı kapasitesi 1500 ml hacminde. Maksimum buhar basıncı ise 5.8 bar. Otomatik kapanma özelliği ve kireç önleme özelliği bulunuyor. Değişken buhar ayarı, sesli alarm sistemi, akıllı ısı kontrolü, otomatik buhar kontrolü, ekonomik modda çalışabilme, akıllı ışık göstergesi, musluk suyu kullanımı gibi güzel özellikleri olan bir buhar kazanlı ütü.

Tefal GV7556 Express Easy Plus Buhar Kazanlı Ütü

Tefal marka bu buhar kazanlı ütü ise uygun fiyatlı olan en iyiler arasında Tefal GV7556 Express Easy Plus modeli bulunuyor. Ultragliss tabanlı bu buhar kazanlı ütü 1700 ml hacimli su haznesine sahip. Maksimum buhar basıncı ise 6 bar. Kireç önleme özelliği bulunuyor. Dikey ve şok buhar (300 g/dk) verebilir. Taşıma kilidi mevcut.

Philips PerfectCare Performer GC8712/20 – Sessiz 6 Bar Buhar Kazanlı Ütü

Philips PerfectCare Performer GC8712/20 performansı ve özellikleri bakımından önceki buhar kazanlı ütülere nazaran daha fazla teknik detaylara sahip. SteamGlide Plus tabanlı ve 2600 Watt gücünde. Dikey buhar özelliği var. Şok buhar yapabilir (360 g/dk). Kullanılmadığında veya unutulması durumunda otomatik olarak kendini kapatabilir. Kireç önleme özelliği var. Damlama önleme özelliği mevcut. Değişken buhar ayarı, akıllı ısı kontrolü, akıllı çip teknolojisi, ekonomik modda çalışma özelliği, akıllı ışık göstergesi özelliklerine sahip. Kolayca ayrılabilen su haznesi ise 1800 ml kapasitede. Isınma süresi 2 dakika. Maksimum buhar gücü ise 6 bar. Taşıma kilidi sayesinde kolay taşınabilir.

Tefal Pro Express Plus GV8976 5 Ayarlı Buhar Ütü

Tefal’in bir diğer uygun fiyatlı buhar kazanlı ütü modeli ise Tefal Pro Express Plus GV8976. Autoclean tabanlı 2200 Watt gücünde. Dikey olarak ütüleme yapabilir. Şok buhar özelliği var (450 g/dk). Otomatik olarak gerekli durumlarda kendini kapatabilir. Kireç önleme özelliği mevcut. Damlama önleme özelliği var. Ekonomik modda çalışabilir. Ayrılabilir su haznesinin kapasitesi ise 1600 ml. Taşıma kilidi mevcut.

Tefal GV7830 Pro Express Buhar Kazanlı Ütü

Fiyat ve performans açısından önerilen diğer buhar kazanlı ütü Tefal GV7830 Pro Express. Durilium AirGlide tabanlı ve 2400 Watt gücünde. Dikey ve şok buhar (450 g/dk) özellikleri mevcut. Kireç önleme özelliği var. Otomatik buhar kontrolü, su seviye göstergesi gibi faydalı özellikleri bulunuyor. Ayrılabilir su haznesi 1600 ml hacminde. Isınma süresi 2 dakika. Maksimum bar basıncı ise 6.9 bar. Taşıma kilidi mevcut.

Tefal GV7810 Pro Express Buhar Kazanlı Ütü

Tefal GV7810 Pro Express Durilium AirGlide tabanlı ve 2400 Watt gücünde. Dikey buhar ve şok buhar (430 g/dk) özelliklerine sahip. Otomatik olarak kapanma özelliği mevcut. Kireç önleme, değişken buhar ayarı, ekonomik modda çalışabilme, ve kendi kendini temizleme gibi faydalı özellikleri bulunuyor. Su haznesi 1600 ml hacminde. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum buhar basıncı 6.6 bar. Taşıma kilidi mevcut.

Philips GC8721/30 PerfectCare Performer Buhar Kazanlı Ütü

Buhar kazanlı ütüler arasında çok tercih edilen marka olan Philips’in Philips GC8721/30 PerfectCare Performer modeli. SteamGlide Plus tabanlı ve 2600 Watt gücünde. Dikey olarak ütü yapmaya elverişli. 380 g/dk şok buhar özelliği var. Uzun süre kullanılmadığında veya unutulduğunda otomatik olarak kendini kapatabilir. Kireç önleme özelliği var. Sesli uyarı alarm sistemi, akıllı ısı ve çip kontrolü, ekonomik modda çalışabilme, akıllı ışık göstergesi gibi faydalı özellikleri bulunuyor. Su tankı kapasitesi 1800 ml. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum buhar basıncı 6.2 bar. Taşıma kilidi mevcut.

Philips GC8750/60 PerfectCare Performer Buhar Kazanlı Ütü

Philips GC8750/60 PerfectCare Performer SteamGlide Plus tabanlı ve 2600 Watt gücünde. Dikey buhar özelliği var. Şok buhar yapabilir (420 g/dk). Gerekli durumlarda otomatik olarak kendini kapatabilir. Kireç önleme özelliği var. Enerji tasarruflu ve sessiz buhar teknolojisiyle çalışabiliyor. Su haznesi 1800 ml. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum bar basıncı 6.5 bar. Taşıma kilidi mevcut.

Philips GC9545/02 2400 Watt SilentCare Buhar Kazanlı ütü 6,5 Bar Steam Glide Taban

Diğer Philips modeli olan Philips GC9545/02 2400 Watt SilentCare SteamGlide tabanlı ve 2400 Watt gücünde. Dikey buhar özelliği var. 360 g/dk değerinde şok buhar yapabilir. Otomatik kapanma özelliği mevcut. Kireç önleme özelliği var. Akıllı çip teknolojisi, enerji tasarruflu çalışma, musluk suyu kullanımı gibi faydalı özellikleri mevcut. Ayrılabilir su haznesi 1500 ml kapasitede. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum buhar basıncı 6.5 bar. Sapından tutup kolay taşımak için taşıma kilidi var.

Tefal GV9060 Pro Express Care 3 Ayarlı 7 Bar Autoclean Tabanlı Buhar Kazanlı Ütü

Tefal’in en çok tavsiye edilen modeli olan Tefal GV9060 Pro Express Care. Autoclean tabanlı ve 2400 Watt gücünde çalışan bu buhar kazanlı ütü de diğerleri gibi dikey olarak ütü yapabilme özelliğine sahip. 470 g/dk değerinde şok buhar verebilir. Su haznesi ayrılabilir, su haznesi kapasitesi ise 1600ml. Isınma süresi 2 dakika. Maksimum bar basıncı 7 bar. Taşıma kilidi mevcut. Gerekli durumlarda otomatik olarak kendini kapatabilir. Kireç önleme ve damlama önleme gibi faydalı özellikleri var. Akıllı ısı kontrolü yapabilen bu buhar kazanlı ütüde aynı zamanda akıllı çip tekmolojisi mevcut. Buharı otomatik olarak kontrol edebilir. Ekonomik modda çalışabilir. Kendi kendini temizleyebilir. Ayrıca kireç toplama çubuğu da bulunuyor.

Philips Akıllı Elite GC9630/20 T-IonicGlide Tabanlı Sessiz 6.7 Bar Otomatik Kapanma ve Dikey Ütüleme Özellikli Buhar Kazanlı Ütü

En kullanışlı buhar kazanlı ütülerden biri de Philips Akıllı Elite GC9630/20. T-ionicGlide tabanlı ve 2400 Watt gücünde çalışan bu buhar kazanlı ütüde diğerlerindeki gibi dikey olarak ütü yapma özelliği var. 470 g/dk şok buhar değeriyle kırışıklıkları düzeltebilir. Otomatik kapanma ve kireç önleme özellikleri bulunuyor. Musluk suyu kullanabilirsiniz. Ekonomik modda çalışabilir ve aynı zamanda akıllı çip teknolojisi mevcut. Su haznesinin kapasitesi ise 1800 ml. Maksimum buhar gücü 6.7 bar. Su haznesi kolayca ayrılabilir. Taşıma kilidi mevcut.

Philips Akıllı Elite GC9650/80 T-IonicGlide Tabanlı Sessiz 7.5 Bar Buhar Kazanlı Ütü

… Ve işte listenin yıldızı. Philips Akıllı Elite GC9650/80 T-ionicGlide tabanlı ve 2400 Watt gücündeki bu buhar kazanlı ütü dikey buhar özelliğine sahip. 500 g/dk değerinde şok buhar verebilir. Uzun süre kullanılmadığında yada unutulduğunda kendini otomatik olarak kapatabilir. Kireç önleme özelliği var. Sessiz buhar ve akıllı çi teknolojisi, ekonomik modda çalışabilme, musluk suyu kullanımı gibi güzel özelliklere sahip. Buhar kazanında bulunan su tankı kapasitesi 1800 ml. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum buhar basıncı 7.5 bar olan bu ütünün de rahat taşıma için yine taşıma kilidi mevcut.

Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80 Buhar Kazanlı Ütü

En güçlü ve en hızlı buhar kazanlı ütü ise Philips PerfectCare Elite Plus GC9682/80. T-ionicGlide tabanlı ve 2700 Watt gücünde. Oldukça hafif ve rahat kullanımlı. Dikey buhar özelliği sayesinde kıyafetleri, perdeleri dikey olarak ütüleyebilirsiniz. Şok buhar özelliği var (600 g/dk). Kolayca çıkan 1800ml su haznesi bulunuyor. Hızlı ısınma süresi sayesinde 2 dakikada kullanıma hazır. Maksimum 8 bar buhar basıncına sahip. Güvenlik amaçlı ve rahat taşıma için “taşıma kilidi” mevcut. Kullanılmadığında veya unutulduğunda otomatik olarak kendini kapatabilir. Kireç önleme ve damlama önleme gibi faydalı özellikleri var. Sesli alarm sistemi, akıllı ısı kontrolü, sessiz buhar teknolojisi, ekonomik modda çalışma, musluk suyu kullanımı ve aşırı ısınma emniyeti diğer faydalı özellikleri arasında.

Tefal GV9080 Care Buhar Kazanlı Ütü

Son sırada da tavsiye edilebilecek en iyi Tefal marka buhar kazanlı ütü olan Tefal GV9080 Care modeli var. Autoclean tabanlı ve 2400 Watt gücünde. Dikey buhar ve şok buhar (500 g/dk) özellikleri mevcut. 1600 ml su haznesi bulunuyor. Isınma süresi ise 2 dakika. Maksimum bar basıncı 7.5 bar. Su haznesi kolayca çıkartılabilir. Taşıma kilidi mevcut. Uzun süre kullanılmadığında veya unutulduğu zaman otomatik olarak kendini kapatabilir. Kireç önleme ve damlama önleme özellikleri mevcut. Elektronik kontrol paneli, ideal buhar dağılımı, ekonomik modda çalışma, 5 farklı programda çalıştırabilme gibi faydalı özellikleri de var.

TAVSİYELER

Satın almak istediklerinizi bu linke tıklayıp ONLINE SATIŞ SİTESİ üzerinde görebilirsiniz. Açılan sayfaya istediğiniz ürünün adını girip inceleyin, fiyatına ve kullanıcı yorumlarına bakıp değerlendirin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir