Akıllı Robot Süpürge Tavsiyeleri (Fiyat/Performans)

En İyi Robot Süpürge Tavsiye

Robot süpürge alınır mı sorusu elektrikli süpürge almak isteyenlerin aklını kurcalıyor. Çünkü bu akıllı süpürgelerin hayatı büyük ölçüde kolaylaştırdığı bir gerçek. Robot süpürge kullananların sayısı arttıkça yapılan yorumlar da almayı düşünenler için büyük önem taşıyor haliyle. Merak edenler için kullanıcı yorumlarını da dikkate alarak hem ucuz hem de iyi en çok tavsiye edilen 6 tanesini bir araya getirdik.

Fiyatı Uygun En İyi 6 Akıllı Robot Süpürge

1- Mi Vacuum Cleaner – Xiaomi Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge Tavsiye Mi Vacuum Cleaner

Fiyat/performans açısından iyi, en çok tavsiye edilen model olan Mi Vacuum Cleaner, Xiaomi marka yüksek emiş güçlü (1800Pa) akıllı bir robot süpürge. Mi ev uygulaması ile tam uyumlu çalışıyor. Uygulama indirilip, akıllı telefon ile kontrol edilebilir. Akıllı navigasyon teknolojisini kullanarak hareketlerine yön verebilir. Kendi kendini otomatik olarak şarj edebiliyor. Toz sensörü mevcut. Uzaktan kumanda, Wi-Fi desteği ve zamanlayıcı gibi uygulama özellikleri sayesinde ihtiyaca göre programlanabilir. Halı ve sert zemin ayrımı yapmadan evdeki her türlü yüzey için kullanılabilir. Emiş gücü, kalitesi ve kolay kullanımlı olduğunu satın alanların yaptığı yorumlardan da anlamak mümkün. Koltukların altına girip temizleyebilir (min. 11 cm yükseklik olmalı). Zeminden halıya çıkıp temizleyebilir. Özellikle evde kedi veya köpek besleyenler için ideal. Bu özelliklerde fiyatı uygun ve alınacak en iyi robot süpürgelerden biri. Diğer özelliklerine bakıp fikir sahibi olabilirsiniz.

2- Anker Eufy RoboVac 11S – HEPA Filtreli Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge

En İyi Robot Süpürge Anker Eufy RoboVac Tavsiye

Ortalama performansta, ucuz ve iyi bir robot süpürge almak isteyenlerin tercihi olan Anker Eufy RoboVac 11S, hepa filtreli yüksek emişli bir akıllı robot süpürge. Diğer robot süpürgeler gibi yaklaşık 7-8 cm kalınlığında. 1300Pa emiş gücü var. Yatak ve kanepelerin altına rahatlıkla girip temizleme yapabilir. Halı üzerinde hareket edebildiği gibi, sensörleri sayesinde merdivenden düşmez. Bütün evi temizleyip işini bitirdikten sonra diğer robot süpürgeler gibi şarj ünitesine geri döner. Çalışma süresi ise; tam dolu şarj ile parke zeminde 100 dakika. Toz haznesi standart kullanımlar için yeterli düzeyde. Navigasyonlu diğer iyi kalitedeki robot süpürgelere göre fiyatı daha ucuz. İsteğe bağlı olarak önce köşe temizliği yaptırıp, daha sonra odada serbest dolaştırabilirsiniz. Haznesi çabul dolsa da mevcut büyük süpürgeniz ile hızlıca temizleyebilirsiniz. Anker Eufy RoboVac robot süpürge satın alanlar tarafından önerilen bir model. Yorumlara ve diğer özelliklerine bakıp ihtiyaca göre değerlendirin!

3- Xiaomi Roborock S50 – Akıllı Navigasyonlu Robot Süpürge ve Islak Paspas

En İyi Robot Süpürge Xiaomi Roborock S50 Yorumlar

Alınabilecek en iyi robot süpürge ise emiş gücü en yüksek (2000Pa) olan bu Xiaomi Roborock S50 modeli. Bu kablosuz robot süpürge, süpürme işlemi yaparken aynı zamanda paspas özelliğini kullanabiliyor. Süpürücüler ve Moplar 2 si 1 arada çalışabilir. 12 farklı sensörüyle, otomatik alan temizleme fonksiyonu sayesinde evin iç haritasını çıkartıp saniyede 1800 kez 360 derece tarama işlevi yapabilir. S50 modelinin uygulamasını telefona indirip kolaylıkla uzaktan kumanda edebilirsiniz. Yaklaşık 6 kg ağırlığındaki bu robot süpürge güçlü çekim gücüyle 150 m2 evi rahatlıkla 1 saatte temizleyebilir. Yüksek performanslı robot süpürge almak isteyenler için ideal.

4- iRobot Roomba – Wi-Fi’lı Robot Süpürge

En İyi i Robot Süpürge

iRobot süpürge tercih edenler için tavsiye edilen iRobot Roomba, ortalama performansta uygun fiyatlı bir model. iApart adı verilen navigasyon sistemiyle çalışıyor. i Robot Home akıllı telefon uygulaması indirilip kolaylıkla uzaktan kumanda edilebilir. Dilerseniz robotu haftanın dilediğiniz bir gününe ve saatine ayarlayıp çalıştırabilirsiniz. Çeşitli sensörleri sayesinde i Robot Roomba, evin veya odanın şekline göre hareketlerini planlayarak temizlik yapabilir. Özelliklerinde de göreceğiniz gibi bunu 3 aşamada yapıyor. Önce evin her köşesini tarayıp hafızasına alıyor, temizliğini yapıp şarj ünitesine geri dönüyor. Zor yüzeyleri ve halıları rahatça temizlemek için tasarlanmış yapıya sahip. Yükseklik sensörü sayesinde merdiven gibi alanlarda düşmeden dolaşabilir. Özellikle evcil hayvan besleyenleri için de ideal. Etrafta tüy, toz bırakmaz. i Robot süpürge kullananların yorumları emiş gücünün oldukça iyi olduğu yönünde. Evin dışında bir yerde mesela tatilde olsanız dahi uzaktan kumanda ederek çalıştırabilir, tüm evi temizlemesini sağlayabilirsiniz.

5- ILife V8S – Elektrikli Akıllı Ev Süpürgesi

En İyi Elektrikli Akıllı Ev Süpürgesi Tavsiye

Fiyat performans açısından önerilen en iyi robot süpürgelerden bir diğer ise bu ILife V8S modeli. Elektrikli ev süpürgelerine en iyi alternatif bu akıllı robot evin tüm parkelerini iyice temizlediği gibi, halıyı ve halı saçaklarındaki tozları dahi alabilir özellikte. Robotun alt kısmına paspaslı parçasını koyup, su haznesine bir miktar çamaşır suyu ilave ederek mükemmel bir temizlik sağlayabilirsiniz. Detaylı temizlik modu sayesinde süpürme ve paspaslama sonucu evdeki tüm parkeler cilalı gibi temiz ve hijyenik olacaktır. Günlük hayatı kolaylaştıran ILife V8S model robot süpürgeyi satın alanların yorumlarından da nasıl temizlediğini anlamak mümkün. Yine özellikle kedi köpek besleyenler için ideal olan bu cihazın diğer özelliklerine de bakıp detaylı fikir edinebilirsiniz.

6- Robogil Stella-100 – (RSP) Robot Süpürge ve Paspas

En İyi Robot Süpürge Robogil Stella-100 (RSP)

Uygun fiyatlı en iyi robot süpürge listemizin 6. sırasında Robogil Stella-100 var. Yeni model 3. nesil robot süpürge ve paspas. İnce ve şık tasarımlı işini zekice yapan cihazlardan biri. Emiş gücü yüksek (1400Pa/1800Pa). Islak ve kuru paspas yapabilme, otomatik şarj, ikili yan ve alt fırçalar, torbasız kullanım özelliği, 800ml gibi hacimli toz haznesi, siklon teknolojisi, hava ve hepa filtreleri gibi temel ihtiyaca cevap verecek nitelikleri ve özellikler mevcut. 350ml toz haznesi var. Mikrofiber paspas, halı püskülü ve kablolara karşı fırça dolaşma önleyici sistemler ile detaylı şekilde donatılmış. Parke, halı veya mermer vb. tüm zeminler için ideal. Sessiz çalıştığı ve iyi kalitede olduğu konusunda satın alıp kullananlar hem fikir. Kullanıcı yorumlarına, diğer özelliklerine ve fiyatına bakıp inceleyebilirsiniz.

Evde Robot Süpürge Kullanımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları – Şubat, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.