Romantik Tatil Önerileri: Romantik Tatil Yapılabilecek En İyi 5 Ülke

Çoğu zaman esprilere konu olsa da, eğer taştan yapılmamışsanız, hayatınızda bir kere olsun sevgilinizle birlikte bu alay konusu ettiğiniz romantik bir tatile çıkmak istemişsinizdir. Eğer romantik ruh halinizle bir tatile çıkmak istiyorsanız bu 5 romantik tatil ülkesini dikkate almalısınız. Şimdi, romantizmi kucaklamak ve en unutulmaz tatili yaşama zamanı…

 

Çoğu zaman esprilere konu olsa da, eğer taştan yapılmamışsanız, hayatınızda bir kere olsun sevgilinizle birlikte bu alay konusu ettiğiniz romantik bir tatile çıkmak istemişsinizdir. Eğer romantik ruh halinizle bir tatile çıkmak istiyorsanız bu 5 romantik tatil ülkesini dikkate almalısınız. Şimdi, romantizmi kucaklamak ve en unutulmaz tatili yaşama zamanı.

 

En iyi 5 Romantik Tatil Yeri

 

Paris, Fransa

Tabii ki Paris ve tabii ki Fransa… Romans ve aşkın başkenti olan Paris’ten başka sevgilinizle harika bir atmosferde tatil geçirebileceğiniz başka bir yer olmaz. Paris’e özgü tarzıyla restoranları, ‘cafe’leri, kendinizi kaybedebileceğiniz dar ve şirin sokaklarıyla bu şehir insanı kendisine hemen aşık eder. Louvre Müzesi, Eyfel Kulesi ve Versailles kesinlikle görülmesi gereken yerler, ve bu mekanlar kültürel yerler olsa da romantizmin de en iyi noktaları.

 

Hayman Adası, Avusturalya

Tropik adalar romantik bir tatil yapmak isteyenlerin her zaman ilk tercihleri arasındadır. Hayman Adası da bu tropik adaların en güzelidir. Burada bulunan lüks resortlar rahatlıkları ve adanın üzerinde sağladıkları harika manzarayla bir yandan kokteylinizi yudumlarken öte taraftan saunanın keyfini sürmenizi sağlar.

 

Nassau, Bahamalar

Önceleri korsan sığınağı olsa da, bugün Nassau küçük dükkanların, restoranların ve çok lüks gemilerin bulunduğu bir ada haline geldi. Bu eski yerleşim yeri insanları koloni döneminin etkisiyle cezp ediyor ve harika deniz ürünlerini tatmanızı sağlıyor.

 

Santorini, Yunanistan

Yunanistan’ın efsaneleri ve tarihi bile sadece romantizmin en iyi örnekleriyle dolu. Sahip olduğu eşsiz manzaraları bir yana, Santorini rahatça kalabileceğiniz otel imkanları da sunuyor. Yani bir yandan adanın çeşitli yerlerinden dünyanın en güzel gün batımını ve doğuşunu izlerken öte taraftan otelinizde havuzunuzda yüzebiliyorsunuz.

 

Maldivler

Dünya üzerinde sizi bütün sıkıntılarınızdan ve endişelerinizden kurtarabilecek birkaç yer varsa bunlardan biri de Maldivler’dir. Resort otelleri, tesislerin güzelliği buranın da etkileyiciliğini arttıran şeylerden.

 

Tatil Köyü ve Oteller’de en ucuz tatil rezervasyonu sunan www.birdolutatil.com ‘da otel arayabilir ve otel fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir