En İyi 5 Philips Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Önceki yazımızda toz torbasız elektrikli süpürgelerden bahsetmiş ve bazı tavsiyelere yer vermiştik. Şimdi de Philips toz torbasız elektrikli süpürgeler arasında fiyatına göre iyi performans gösteren en uygun fiyatlı 5 tanesini seçtik ve 2 grupta inceliyoruz.

Uygun Fiyatlı ve İyi Philips Torbasız Süpürgeler

Eğer eviniz küçükse, fazla kalabalık değilseniz veya çok sık kullanım ihtiyacında değilseniz bütçe dostu bu modelleri seçebilirsiniz. Bu fiyatlara inen torbasız süpürgelerde Hepa filtresi yok, toz kapasiteleri daha düşük (1.5 ve 1.7 litre) ve ses düzeyleri ise 78-79dB civarında…

Philips FC9532/09 PowerPro Active A Sınıfı Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips FC9532/09 PowerPro Active kullanıcı yorumları iyi, uygun fiyatlı ve çok satan bir torbasız süpürge. Fiyatına göre çekim gücü gayet iyi ve sessiz çalışıyor. Toz kapasitesinin 1,7 olmasından dolayı diğer ucuz modellere göre daha çok tercih ediliyor. Motor gücü 750 Watt ve ses düzeyi ise 78dB(A). A sınıfı bir model ve yıllık enerji tüketimi diğer önerilen modellere göre daha düşük (26 kW).

Philips PowerPro Compact FC9323/07 750 W Toz Torbasız Süpürge

Philips marka en ucuz toz torbasız elektrikli süpürge olan PowerPro Compact FC9323/07, 1,5 litre toz kapasitesine sahip bir model. Küçük evler için yeterli denebilir. Motor gücü 750 Watt ve ses düzeyi ise 79 dB(A). B sınıfı enerji verimliliğine sahip ve belirtilen yıllık enerji tüketimi 34 kW.

Philips PowerPro City FC9331/07 650 W Toz Torbasız Süpürge

Philips PowerPro City FC9331/07 modeli 1,5 litre toz kapasitesine sahip. 650 Watt motor gücünde ve belirtilen ses düzeyi ise 79 dB(A). Enerji verimliliği A sınıfı, yıllık enerji tüketimi ise 34 kW.

Fiyatı Uygun En İyi Philips Marathon Ultimate

Diğer ucuz modellere göre kapasiteleri daha yüksek, gösterdikleri performans daha iyi. Hepa filtre var, toz kapasitesi: 2,2 litre, motor gücü 650 Watt, daha sessiz çalışırlar (ses düzeyleri 75 dB).

Philips Marathon Ultimate FC9919/07 A Sınıfı Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Kullanıcı yorumlarına göre Philips’in Marathon Ultimate serisi içinde en çok tercih edilen modeli FC9919/07. A sınıfı enerji verimliliğine sahip bir torbasız süpürge. Diğer ucuz modellerde olmayan Hepa filtresi bulunuyor. Toz kapasitesi ise daha yüksek 2,2 litre. Motor gücü 650 Watt ve ses düzeyi ise 75 dB. Kapasitesi yüksek ve daha sessiz çalışan bir toz torbasız elektrikli süpürge olmasından dolayı çok tercih edilenler arasında.

Philips FC9924/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Süpürge

Philips FC9924/07 modeli Marathon Ultimate serisi içerisinde önerilen diğer modeller arasında. İlk bakışta pek fark yok gibi. Diğeri gibi hepa filtresi olan, toz kapasitesi 2,2 litre ve 650 Watt motor gücünde. 75 dB ses seviyesi ile diğeri gibi sessiz çalışan bir model. Bu modelde güç kontrolü uzaktan kumanda ile sağlanabiliyor. Ayrıca kullanılan boru tipinde farklılıklar var. Aksesuar olarak ekstradan TriActiveZ başlık ilave edilmiş. Philips’in resmi sitesi üzerinden her ikisini karşılaştırabilirsiniz.

Philips’in Marathon Ultimate serisinde diğer ucuz modellerde olmayan Hepa filtresi bulunuyor. Ayrıca kapasiteleri daha yüksek ve ses düzeyleri biraz daha düşük. Yani daha sessiz çalışır. Bu inceleme sonrasında ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Philips toz torbasız elektrikli süpürgeler arasında Marathon Ultimate serisi gerek performansı gerekse fiyatı açısından beğeni topluyor. Kullanıcı yorumlarına bakın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları – Nisan, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.