En İyi 5 Aliexpress Powerbank Tavsiyesi ve Satın Alma Önerisi

Aliexpress Powerbank Tavsiyesi

1- Baseus 10000 mAh Powerbank – Çift USB LCD

Aliexpress’ten alınabilecek uygun fiyatlı en iyi powerbank olan Baseus 10000 mAh Powerbank çift USB girişine sahip. iPhone, Xiaomi, Huawei, Sony ve Samsung dahil tüm cep telefonları ile uyumlu. Dijital göstergesi mevcut. 227 gr ağırlığı var. Satıcı ve ürün puanının iyi olmasında dolayı doğal olarak en çok satan powerbank ürünü. Kargo “Bpost International” ile kısa zamanda teslim ediliyor. Tüm özelliklerini ve güncel yorumları ürün sayfasında bulabilirsiniz…

2- Baseus 20000 mAh Powerbank – Hızlı Şarj + Çift QC3.0

Daha güçlü ve hızlı bir powerbank arayışında olanlar için ise Baseus 20000 mAh Powerbank ideal. Fiyatı diğerine göre az daha yüksek olsa da özellikle uzun süre dışarıda vakit geçirenler için tavsiye edilir. Aliexpress’ten satın alanlar tam bir fiyat/performans ürünü olarak nitelendiriyor. mAh değerinin yüksek olmasından dolayı 10000’e göre daha ağır olduğunu belirtmek gerek. Ürün sayfasından diğer özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına bakıp değerlendirin!

3- ROCK 10000 mAh Powerbank – 230gr Slim Model

Daha ucuz ve yeterli özelliklere sahip olan buradaki ROCK 10000 mAh Powerbank ise Aliexpress’te iyi puan toplamış ve sipariş verenleri memnun etmeyi başarmış durumda. İnce, hafif ve günlük kullanım için ideal. Türkiye’den sipariş verirken kargo olarak Bpost International seçerseniz kısa zamanda elinize ulaşacaktır. Güncel yorumlara ve diğer özelliklerine bakıp fikir edinin!

4- ROCK 10000 mAh Mini Powerbank – Çift USB

Listemizdeki diğer powerbank’lar gibi tüm cep telefonları ile uyumlu olan ROCK 10000 mAh Mini Powerbank ise küçük ve rahat taşınabilecek bir model. Neredeyse bir kibrit kutusu büyüklüğünde. Ufak olsun, cebime sığsın diyenler için önerilen bu powerbank ortalama 2 saatte iyi bir şarj başlığı ile tamamen dolar. Kısa geziler ve günlük kullanım için en iyisi. Özelliklerini ve Aliexpress’ten alanların yorumlarını ürün sayfasında görebilirsiniz…

5- Baseus 8000 mAh QI Kablosuz Powerbank – Çift USB Şarj ve Harici Pil Paketi

Kablosuz powerbank tercih edenleri için alınabilecek uygun fiyatlı en iyi model ise buradaki Baseus 8000 mAh QI Kablosuz Powerbank. iPhone ve Samsung gibi cep telefonlarının birçok modeli ile uyumlu (ürün sayfasındaki özellikler bölümüne bakın). Eğer KABLOSUZ şarj özelliği sizin için önemliyse bunu tercih edin. Fiyatına ve mutlaka kullanıcı yorumlarına bakıp değerlendirin. Fiyatını biraz daha düşürmek için tikokupon.com’un Aliexpress Kuponları sayfasına bir göz atın.

6- ALLPOWERS 15000 mAh Solar Powebank – Güneş vb. Enerji ile Dolar

Güneş enerjisi gibi harici enerji kaynaklarıyla çalışan bir powerbank almak isteyenler için en iyi seçeneklerden biri bu ALLPOWERS 15000 mAh Solar Powebank. Solar powerbank’lar her zaman vaadedileni vermez, ancak bu modeli satın alanlar tavsiye ediyor. 7-8000 mAh gücünü elde edersiniz. Solar powerbank almayı düşünüyorsanız inceleyin!

Aliexpress Powerbank Almak

Aliexpress’ten powerbank almak isteyenlere fikir verebilecek bir inceleme;

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online AVM ve Teknoloji Mağazaları Alışveriş Kuponları – Mayıs, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.