En İyi 4 Akülü Traktör ve Römorklu Akülü Traktörler

12 V Akülü Araba tavsiyesi içeren yazımızın ardından bu sefer de fiyatı uygun akülü traktörler arasında en iyi ve çok talep gören modellerden 4 tanesini seçtik. 35 Kg ve 50 Kg taşıma kapasitesine sahip bu akülü traktörler 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun. 6V olmasından dolayı fazla hız yapmazlar, çocuk dilerse ayağıyla da kullanabilir. Römorklu traktör modelinde çocuk isterse oyuncaklarını koyup gezdirebilir. Hepsinde ileri ve geri vites özelliği bulunuyor.

Ucuz ve İyi Akülü Traktör Tavsiyesi

Fiyat performans açısından uygun bu akülü traktörlerin özelliklerine de bağlı olarak internet satış fiyatları 190TL-350TL arasında. Ucuz akülü traktör arayanlara tavsiye edilebilir, inceleyin!

Dolu Akülü Traktör 6v Akülü Araba Dolu 8061

Ucuz olan akülü traktörler arasında uygun fiyatından dolayı çok satan bir model. Dolu Akülü Traktör 6 volt akü ile çalışıyor. 35 kg taşıma kapasiteli ve saatte 3,5 Km hız yapabiliyor. Elektronik kornası ve otomatik fren sistemi mevcut. İleri ve geri fonksiyonlu vitesi var. 12 saat şarj süresi bulunuyor. Tüm özelliklerini satış sayfasında inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Şimşek Akülü Traktör 6V Oyuncak İş Makinası

35 Kg taşıma kapasitesi olan bu Şimşek 6V akülü traktör 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun. Akülü traktörün pedalı sayesinde kolayca sürebileceği gibi, isterse ayaklarıyla da sürebilir. Kornalı direksiyonu, ileri ve geri vites özelliği mevcut kırmızı renkli sevimli bir traktör. Ürün sayfasında satıcıya soru sorabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Pilsan Active Aktif 6 Volt V Akülü Traktör Tractor – 2018 Model

3-8 yaş çocuklar için uygun olan Pilsan Active 6 volt akülü traktör 50 kg taşıma kapasitesine sahip. Ayarlanabilir 6 kademeli koltuğu bulunuyor. Direksiyonu en kolay dönen modellerden biri. 6 volt arkadan çekişli motoru var. İleri geri vites özelliği ve kornası mevcut. Ayak gazdan çekildiğinde otomatik fren yapabilir.

Pilsan Active Akülü Römorklu Traktör 6v

Römorku olan bir akülü traktör tercih etmek isteyenler için ideal. Pilsan 05-119 Active Akülü Römorklu Traktör 6 volt akü ile çalışıyor. 50 kg taşıma kapasiteli, 3 yaş ve üzeri için uygun. Ayarlanabilir 6 kademeli koltuğu var. Ön takım sistemi zemine göre kendini ayarlayabilir. Arkadan çekişli 6 volt motoru mevcut. Kornası ve ileri geri vites özelliği bulunuyor. Ayak gazdan çekildiğinde otomatik fren yapabilir. Diğer özelliklerini satış sayfasında görebilir ve kolayca sipariş verebilirsiniz.

Online satış fiyatlarına bakabilir ve kullanıcı yorumları hakkında bilgi edinebilirsiniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anne, Bebek ve Çocuk Mağazaları Alışveriş Kuponları – Nisan, 2024

Bir Yorum

  1. Ben dolu marka olanı tercih ettim. Gayette güzel. Alacaklara tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.