Fiyatı Ucuz ve Alınabilecek 10 Drone ve Multikopter

Drone tavsiyesi içeren bu yazıda uygun fiyatlı, iyi özellikte ve teslimatı hızlı olanlara yer vermeye çalıştık. Drone özellikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için tıklayıp inceleyebilirsiniz. Açılan sayfada kullanıcı yorumları da bulunuyor…

En İyi Ucuz 10 Drone ve Multikopter Önerisi

1- Eachine E58 Drone

Oldukça gösterişli ve güzel fonksiyonlara sahip olan Eachine E58 Drone geniş açı HD kameraya sahip en uygun kameralı drone’lardan biri. Başlangıç seviyesi için ideal. Drone kullanmakta az da olsa deneyiminiz varsa Eachine E58’i çok rahat kontrol edersiniz (telefon ile de kontrolü mümkün). Diğer özelliklerine ve satın alanların yorumlarına bakıp değerlendirin…

2- Teeggi M69 FPV Drone

Aliexpress’te çok tavsiye edilen uygun fiyatlı bir diğer drone ise buradaki Teeggi M69 FPV Drone. 720p geniş açı WiFi HD kameralı ve katlanabilir özellikli bu RC Quadcopter drone Turkey Post ile yaklaşık 5-10 günde teslim ediliyor. Satın alanların %81’i tarafından 5 yıldız verilmiş. Sipariş vermeden önce özelliklerine ve alanların yorumlarına mutlaka bakın!

3- Parrot ANAFI Drone

Daha önce drone kullandıysanız ve yeni bir tane edinmeyi düşünüyorsanız bu Parrot ANAFI Drone modeline mutlaka göz atın. 25 dakika çalışma süresi ve tam 4000 metre uçuş mesafesi bulunan bu modelin pil kapasitesi ise 2700 mah gücünde. Diğerleri gibi dahili kamerası ve led ışıkları var. En güzel özelliklerinden biri hedef takibi yapabilmesi ve eve dönüş modu. Dairesel uçuş yapabilir, GPS, FPV ve Glonass özellikli. Katlanabilir. Bacak tasarımında karbonfiber kullanılmış. Selfi çekebilirsiniz. Kaybolsa bile dronumu bul özelliğiyle kolayca bulabilirsiniz. Orjinal kutu içerisinde taşıma çantasının yanısıra microsd kartı ve montaj ekipmanları da mevcut. Parrot ANAFI modeli de Aliexpress’te en çok satın alınanlar arasında yer alıyor…

4- Visuo XS809W XS809HW Quadcopter RC Drone

Aliexpress’ten satın alınabilecek en iyi drone’lardan bir diğeri ise Visuo XS809W XS809HW Quadcopter RC Drone. Güzel özellikleri var. Ve kullananlar tarafından 4.8 gibi yüksek bir puan toplamış durumda. Bpost International ile ortalama 15 gün teslim süresi var. Fiyatını, özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını mutlaka inceleyin!

5- DJI Spark Drone

DJI markası bildiğiniz üzere en iyi drone markası olarak kabul ediliyor. Kalitesi ve özellikleri bakımından diğerlerinden daha üstün ve dayanıklı. Dahili kameralı olan DJI Spark Drone modeli tam 500 metre uçuş mesafesine sahip. 1480 mah pil kapasitesi var. 300 gram ağırlığında ve 16 dakika aralıksız çalışabilir. VPS özelliği ve akıllı eve dönüş özelliği mevcut. Hedef takibi yapabilir, işaretleri algılayabilir. GPS, FPV ve Glonass özelliklerinin yanısıra 3D sensörü de bulunuyor. Saatte 50 km hızla gidebildiği gibi 4000metre yüksekliğe çıkabilir. Anlık görüntü aktarımı, titreşim engelleme ve fotoğraf çekebilme özellikli. Panoramik çekim yapabilir. Orjinal kutusu içerisinde taşıma çantası, yedek pervanesi, bataryası, şarj cihazı ve şarj kablosu da mevcut.

6- SYMA X5C RC Drone

6 eksenli uzaktan kumanda ile kontrol edilen bu SYMA X5C RC Drone ucuz ve iyi özellikte olmasından dolayı Aliexpress’te çok talep gören drone‘lar arasında. Satın alanların %90’ı tarafından 5 yıldızla değerlendirilmiş. Bpost International ile yaklaşık 15 gün teslim süresi bulunuyor. Satın alanların tavsiyelerine ve özelliklerine bakıp değerlendirebilirsiniz.

7- JJRC H37 Elfie Drone

Drone kullanımına yeni başlayanlar için tavsiye edilen ve uygun fiyatlı olan JJRC H37 Elfie Drone Aliexpress’ten alınabilecek en iyi drone’lardan biri. Dahili kamerası ve led ışıklandırması var, uçuş mesafesi ise 40 metre. 500 mAh pil kapasiteli. Havada asılı kalabilir ve isterseniz takla atabilir. Katlabilir tasarıma sahip JJRC H37 ile selfie çekim de yapabilirsiniz. Anlık görüntü aktarımı ve fotoğraf çekebilme özellikleri mevcut. Orjinal kutu içerisinde yedek drone, yedek pervane, bataryası ve usb kablasu bulunuyor. Telefon ile de kontrol imkanı var.

8- SHAREFUNBAY DM006 RC Drone

Sabit dört eksenli ve uzaktan kumandalı quadcopter olan bu SHAREFUNBAY DM006 RC Drone 2MP HD kameraya sahip (özelliklerine bakıp mevcut videosu üzerinden nasıl uçtuğunu görebilirsiniz). Kargo seçeneği olarak Turkey Post ile hızlı teslimatı yapılıyor. Aliexpress’ten bu drone’u satın alanların değerlendirmelerine mutlaka göz atın!

9- Syma X5HW Drone

Aliexpress’te en çok satılan Drone markalarından biri de Syma. Özellikle yeni başlayanlar için ideal olan bu Syma X5HW Drone dahili kameralı ve led ışıklı. 50 metre uçuş mesafesine sahip. 500 mah değerinde pil kapasitesi var. FPV özellikli ve takla atabilen bu model de diğerleri gibi uzaktan kumandalı ve telefon ile de kontrol edilebilir. Fiyatına ve özelliklerine bakın!

10- VISUO XS809S Katlanabilir RC Drone

Listemizin son sırasında geniş açı HD kamera özelliğine sahip olan bu VISUO XS809S Katlanabilir RC Drone var. Katlanabilir özelliği ve harika tasarımıyla ilgi çeken modellerden biri. Özellikle yeni başlayanlar için tavsiye edilir. Fotoğraf ve video kalitesinin mükemmel olduğu konusunda kullananlar hemfikir. Diğer yorumlara göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz…

Aliexpress’ten Alınan Drone ve Uçuş Denemesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online AVM ve Teknoloji Mağazaları Alışveriş Kuponları – Eylül, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.