obilir > Konular > Özel Günler, Kutlamalar > Doğum Günleri > Doğum Günü Hediyesi, Kız Arkadaşınıza Özel Doğum Günü Hediyeleri

Doğum Günü Hediyesi, Kız Arkadaşınıza Özel Doğum Günü Hediyeleri

Kız arkadaş için doğum günü hediyesi seçmek zordur. Fakat biraz çaba harcayarak, yaratıcılık ve planlamayla, mükemmel bir doğum günü hediyesi bulabilirsiniz. Doğru aramayı yaparak doğru adrese geldiniz… Makalemizde, kız arkadaşınıza vermek üzere aradığınız, unutulmaz ve özel doğum günü hediyesine ulaşmak için ihtiyacınız olan fikirleri bulacaksınız…

 

Kız arkadaşa hediye seçmek ne kadar zor olsa da, fazlaca alternatifiniz olduğunu bilmeniz de fayda var… Kadınlar; çikolatadan giyime, kozmetikten mücevhere kadar pek çok şeye ilgi duyarlar. Bu nedenle öncelikle kız arkadaşınızın keyif aldığı alternatifleri listelemenizde fayda var. Kız arkadaşınıza, karşılayabildiğiniz oranda bir bütçeye karşılık gelecek bir mücevher almak isteyebilirsiniz. Bu noktada tavsiyem kız arkadaşınızın takı konusundaki tercihlerini gözetmeniz. Eğer kız arkadaşınız altın takmayı sevmiyorsa, ona altından bir mücevher hediye etmeyin. Günümüzde farklı malzemelerden üretilmiş pek çok takı tasarımı bulunmakta, seçiminizi yaparken kız arkadaşınızın tarzına uygun tercihler yapmaya özen gösterin. Bütçe konusunda esnek davranabilme şansınız varsa o zaman sevdiğinize özel bir tasarım da yaptırabilirsiniz.

 

Eğer kız arkadaşınıza giyim ile ilgili bir hediye vermeye karar verdiyseniz o zaman mutlaka kız arkadaşınızın stiline uygun tercihler yapın. Renk, tarz ve model seçiminde yine kız arkadaşınızın mevcuttaki tercihlerinden hareket etmenizde yarar var.

 

Ipod, dijital fotoğraf makinesi, cep telefonu gibi elektronik seçeneklerine de hediye arayışınızda şans verebilirsiniz. Bir düzine kırmızı gül, kozmetik malzemesi, parfüm, kitap, vücut losyonu, hediye çeki, favori müzik CD’si, peluş oyuncaklar da kız arkadaşa verilebilecek hediyelerden.

 

Standart ve hazır bir hediye yerine orijinal bir hediye vermek niyetindeyseniz; sevgilinizle birlikte çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafı bir ressama resmettirebilir, ona kara kalem ya da yağlı boya uygulaması yapılmış bir tablo hediye edebilirsiniz.

 

Kız arkadaşınız, hayatınızdaki en önemli insan, öyleyse ona doğum gününde yüreğinizin sesini dinletin ve sevginizi anlatan bir şiir yazın.

 

Kız arkadaşınızı bir seyahat organizasyonu ile şaşırtabilir ya da ona uzun zamandır gitmeyi istediği bir konser ya da tiyatro bileti de hediye edebilirsiniz.

 

Eğer kız arkadaşınızın kendini özel hissettirmek istiyorsanız, sadece onun için bir parça seçin. İnci, hemen her kadının takdir edeceği ve seveceği bir hediyedir. Rahatlamaya yönelik hediyeler, masaj yağı setleri veya banyo köpüklerinden oluşan bir bakım seti sepeti de kız arkadaşınızı mutlu edecek bir hediye olacaktır, ek olarak bir de spa paketi eklerseniz dört dörtlük bir hediye paketi hazırlamış olursunuz. Eğer ev dekorasyonundan hoşlanan bir kız arkadaşa sahipseniz o zaman ona dekoratif eşyalar da alabilirsiniz. Evinin dekorasyonuna dâhil olacak böylesi bir hediye ona her zaman sizi hatırlatacaktır.

 

Özet olarak toparlamak gerekirse:

Kız arkadaşa doğum günü hediye listenizin başında mücevher olmalıdır. İkinci sırada kişiselleştirilmiş seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kozmetik ve bakım malzemeleri, bakım ve rahatlamaya yönelik paketleri üçüncü sırada tercih edebilirsiniz. Farklı atmosfer ve hisler yaratmaya yönelik mumları ev dekorasyonunu için seçebilirsiniz. Mum-mumluk seçiminde özel bir tasarım da yaptırabilirsiniz. Şans kolyeleri de bir diğer alternatif olarak değerlendirilebilir. İlginç hediye arayanlar tikokupon.com’daki indirim kuponlarını kullanarak hediyelik ürünlere özel indirimlerden yararlanabilir. Örneğin buradaki hediye sepeti sayfasına bakabilirsiniz. İlginç hediyeler için buldumbuldum, takı ve mücevher için lidyana uygun olacaktır. Sevdiğiniz mağazalar için de yine belirttiğim adresten araştırma yapabilirsiniz.

 

Bu özel günü unutulmaz kılmak, sevdiğiniz kadının kendini özel hissetmesini sağlamak için günün ilk anlarından itibaren ona sevgi dolu mesajlar gönderebilir, evinin ya da evinizin dört bir yanına post-it’lere yazılmış özel sevgi notları yerleştirebilirsiniz. Hatta mümkün olursa sabah, öğlen ve akşam ayrı ayrı hediyeler verebilirsiniz. Kız arkadaşınızı doğum gününde şımartmaktan çekinmeyin… Unutmayın bu onun günü… Onu mutlu görmek sizin de kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacaktır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir