Dekoratif Akrilik Aynalar Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Dekoratif aynalarının hem güvenli hem değişik durması artık bir ihtiyaç, ev, ofis, eğlence merkezi dekorasyonu denildiğinde akla ilk gelen dekorasyon ürünleri arasında artık “M3 Decorium” adlı ürünler çok moda…

 

Dekoratif aynalarının hem güvenli hem değişik durması artık bir ihtiyaç, ev, ofis, eğlence merkezi dekorasyonu denildiğinde akla ilk gelen dekorasyon ürünleri arasında artık “M3 Decorium” adlı ürünler çok moda.

 

Dekoratif Akrilik Aynalar Hakkında Bilgi

Günümüz şartlarında ve imkanlarında artık insanlar evini bilgisayar başında oturduğu yerden dekore edebiliyor, misafirlerini şaşırtabiliyor, sevdiklerini en değişik “M3 Decorium” akrilik aynaları ile sevindirebiliyor, ofis, işyeri ve diğer mekanlarına boyut kazandırabiliyor.

 

Şimdi bu ilginç ürünlerin kalite ve cazibe sebeplerinden bahsedelim;

  • Akrilik aynalar cam ve kristal aynalara alternatif olarak geliştirilmiş aynı cam aynalar gibi görüntü verebilen, kırıldığında el kesmeyen, çocuk odalarında, banyo ve lavabolarda korkmadan uygulanacak hem dekorasyon hem de güvenlik malzemesi olarak kullanılabilmektedir.
  • Ürünlerde standart kalınlık 2mm olduğu gibi 3-5-7-10-15-20-30mm gibi değişik kalınlıklarda da özel imalat yapılabilmektedir. Ve yine ürünler ev dekorasyonunda kullanılabildiği gibi işyeri, mağaza, ofis, tavan, portmanto, lavabo, banyo, wc  ve diğer mobilya dekorasyonunda da çok dikkat çekici ve değişik sonuçlar vermektedir.
  • Özel gün ve parti organizasyonlarında duvar, tavan, yer süslemelerinde mekana boyut kazandırmak, ışıldatmak amaç ise bu aynalar doğru amaca hizmet edecektir. Yeter ki uygun deseni bulabilelim.
  • Bu aynalar cam zannedilerek alınmakta ve hayal kırıklığı yaşanmaktadır. Çünkü cam kadar düzgün görüntü vermeyen kalitesiz Uzakdoğu malzeme ile yapılmış aynalar görüntüyü kırık ve bulanık vermektedir.
  • Bugüne kadar sadece M3 Decorium modellerinde bu masraftan kaçılmayan ve  Avrupa’da son derece steril, tozdan arındırılmış dev düzlem kalıplı ortamlarda üretilmiş akrilik aynalar kristal ayna kalitesinde görüntü vermektedir.
  • Üzerlerinde koruyucu film mevcut olduğundan ilk anda yüzey bozuk izlenimi olabilir, ancak bu film olmasa ayna yüzeyi akrilik olduğundan sevkiyatta başına gelen basınç altında ezilmeler beraberinde oluşan titreşim çiziklere sebep olabilmektedir. Bu sebeple paket açıldığında bu ayna değil diyen dekoratörler yanılmaktadır, buradan uyaralım.

 

Sevgililer günü, doğum günü ve hediye etmek amaçlı değişik hediye ve dekorasyon ürünü arayanlara duyurulur.

 

Mutluluklar

 

Ürün resimlerini ve fiyatları görmek, konu hakkında detaylı bilgi almak için www.m3decorium.com adlı sitemizi inceleyebilirisiniz..

 

Bir Yorum

  1. Faydalı bilgiler, emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir