Çocuklar İçin Seçilmiş Güzel Oyunlar

Tüm çizgi film karakterleriyle ilgileniyorsanız sizler için pepe-oyunlari.com adresini oluşturduğumuzu duyurmak isterim…

 

1 seneyi doldurmuş bulunuyoruz. Hiç bir gün aksatmadan çocuklara en güzel olanları aktarabilmek için devamlı olarak çalışıyoruz. Başta Pepee, Kayu ve Ben10 olmak üzere tüm karakterlere yer veriyoruz. Hatta gündemi takip ederek meşhur olmuş ya da olabileceğini düşündüklerimizin oyunlarını da araştırarak eklemeye çalışıyoruz. Sitemiz de hangi kategoriler ve neler var şöyle bir göz atalım.

 

2 Kişilik Oyunlar en çok ilgi görenlerden birisidir. Çünkü çocuklar genel olarak arkadaşı ya da kardeşiyle birlikte bilgisayar başında yer alıyor. E doğal olarak sırayla oynamaktansa birlikte zaman geçirebilecekleri oyunları tercih ediyor. Burada devreye biz giriyor ve sizlere seçtiğimiz 2 kişilik oyun ile tanıştırıyoruz.

Bazı oyunlardan örnekler aşağıda ki tablodaki gibidir.

2 Kişilik Oyunlar

 

Gelelim bir sonra ki bölümümüze. Android Oyunlar son zamanların en aktif ve ilgi odağı olan paylaşımları yer alacaktır. Cep telefonlarında bulunan oyunları artık bilgisayar üzerinde de oynayabileceksiniz. Bu sayede hem daha zevkli zaman geçirebilecek hem de durduk yere telefonlarınızın şarzlarını boşa harcamayacaksınız.

Bakalım en çok beğenilenler hangileriy miş ? 
Android Oyunlar

Bundan yüzyıllar öncesinde yaşamış olan dinazorları hiç birimiz görmedik. Fakat nasıl varlık olduklarını televizyonlardan, kitaplardan okuyarak ve izleyerek tahmin edebiliyoruz. Halen bilim adamları araştırmalar yaparak onların kemiklerini müzelerde sergilemektedirler. Bu korkunç yaratıkların hepsi malesef korkunç değillerdir. Bazıları otçul oldukları gibi inek gibi zararsız ve sevimlidirler. Dinazor Oyunları bölümünde hepsini örnekleriyle görebileceksiniz.

Dinazor Oyunları

 

Özellikle kızların sevdiği karakterlerin başında gelen Hello Kitty’i es geçemezdik. Onunda internet oyun sitelerinde bulunan bir kaç paylaşımını bularak sizlere sunmuş bulunuyoruz. Daha kolay erişmeniz için de Hello Kitty Oyunları diye isimlendirdik. Yani kısacası tek tıklamayla hepsini görebileceksiniz. Tamamı ücretsiz olan sevimli kedinin birbirinden güzel maceralarına ortak olacaksınız.

Hello Kitty Oyunları

 

Sitemizin en baş kahramanın 10 tane 15 tane değil onun adına yapılmış bütün oyunları bulunuyor. Pepe-oyunlari.com sitesi olarak hayranlarına en güzel olanları sunmaya and içtik ve sözümüz de 1 senedir duruyoruz. Pepe Oyunları sayesinde eğlencenin dibine vurabilirsiniz. Futbol maçı yapacak, bahçeden elma toplayacak hatta çiftçi olacak ve çicekler yetiştireceksiniz. Boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz en güzel siteyiz diyebirim. En meşhur olan Pepee oyunları aşağıda ki resimlerde yer almaktadır. Hepsini sitemiz de bulabilirsiniz.

Pepe Oyunları

 

Son bölümümüzü de Pou Oyunları ile süslemek istedim. Bilerek en alta koydum dikkatiniz onun üzerinde kalsın diye. Pou Oynamak isteyenler bu bölümde hepsini bulabilecektir. İçerisinde neler yok neler… Gerçek Pou Oyunu arıyorsanız illa cep telefonundan oynamak zorunda değilsiniz. Aynı işlemleri burada da yaparak karnı açıktığı zamanlarda yemek yedirecek, uykusu gelince hemen yatağına yatıracak, mutsuz olduğu dönemlerde onunla eğlenceli oyunlar oynayarak gülmesini sağlayacaksınız.

 

Tüm bu oyunların hepsine ücretsiz ulaşabilirsiniz. Sizlere daima en güzellerini sunmak için çalışıyor, çalışacağız ve durmadan paylaşacağız. 

Sende katılmak ister misin?
Pepe-oyunlari.com

OyunOn başta olmak üzere Flash oyun siteleriyle ilgilenmekteyim.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anne, Bebek ve Çocuk Mağazaları Alışveriş Kuponları – Ekim, 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.