Çınar Termal Tatil Köyü Sağlıklı Bir Tatil İçin Mükemmel Yatırım

Sağlıklı bir tatili nerede yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bir devremülküm olsada her sene tatil yapsam ne iyi olur diyenlerden misiniz? Tatil yapacağım yerde bir sağlık kompleksi olsa ve sıfır yan etkiyle hastalıklarımı tedavi ettirsem diyorsanız işte size sağlıklı bir tatil için öneri…

Sağlıklı bir tatili nerede yapacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bir devremülküm olsada her sene tatil yapsam ne iyi olur diyenlerden misiniz? Tatil yapacağım yerde bir sağlık kompleksi olsa ve sıfır yan etkiyle hastalıklarımı tedavi ettirsem derseniz. Bu güzellikleri beş yıldız lüksünde, Türkiye’nin en büyük termal tatil köyünde yaşamak isterseniz sizleri Türkiye’nin termal tatil başkenti Afyonkarahisar / Gazlıgöl’de Çınar Termal’e bekleriz.

Termal Tatil Ülkemizde Bambaşka Bir Boyut Kazanmaktadır

Termal tatil köyümüzde pek çok hastalığın tedavisi uzman doktorlar ve avrupa standartlarındaki ekipmanlarla sağlık merkezlerinde yapılır. Türkiye’nin neresinden isterseniz gelip görebilirsiniz.

Termalin gizemli gücünü, modern tıp bilgileri ve teknolojisiyle birleştirerek size ve sevdiklerinize, huzur ve eğlence dolu bir tatil, şifa kaynağı bir terapi, bol kazançlı bir yatırım için Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük termal projelerinden “Çınar Termal” i hizmetinize sunuyoruz.

Tatil Köyümüzün Bazı Özellikleri

Çınar Termal Turistik İşl. Ltd. Şti.’ne ait sosyal tesisler mevcuttur. (bay-bayan kapalı ve açık yüzme havuzları, halı saha, bowling salonu, kreş, Yörük çadırı, Türk hamamı, sauna, Sağlık kompleksi, mini basket-voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, alışveriş merkezi, kuaför vb.)

Yerlerimiz yılda 10 gün kullanım hakkı, ömür boyu olmak üzere tapulu olarak sizler için satışa sunulmuştur. Veraset yoluyla sevdiklerinize de intikal ettirebilirsiniz.

Üyelerimiz 365 gün boyunca Çınar Termal Turistik İşl. Ltd. Şti.’ne ait sosyal tesislerin (alışveriş merkezleri ve lokanta hariç) tamamından %50 indirim hakkına sahiptir. Ve sözleşmeyle sabittir. Bu indirimler belirli tesislerde yılın belirli dönemlerinde kampanyalarla daha da artırılacaktır. (Lokantada indirim belirli oranda yapılacaktır. İndirim miktarı tesis açılınca belli olacaktır)

Üyelerimizin ilk kullanım hakkı kura ile belirlenecek daha sonraki yıllarda her yıl bir ay sonra olmak üzere dönerli olarak kullanım hakkına sahip olacaklardır. Aynı dairede iki dönemi olan üyelerimiz dilerse iki dönemi ard arda, dilerlerse 6 ay ara ile kullanabilirler Üyelerimiz kendi dönemlerini kendi imkânlarıyla veya şirketimiz aracılığıyla zamanında haber vermek şartıyla kiraya vererek ek gelir elde edebilirler. İsterlerse senelik tatil haklarını, şirketin kendilerine bildirdiği 5 yıldızlı otellerde tatil karşılığında takas yaparak değerlendirebilirler. İsterlerse şirketin belirleyeceği bedel karşılığında şirkete kiraya verebilirler.

Hakkında:

Çınar Termal Tatil Köyü hakkında bilgi ve müracaat için; Mustafa Başer Tel: 0507 340 13 09 / 0537 213 87 96 – Web Site: http://www.cinartermal.com.tr/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Şubat, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.