Burçlara Göre Hediye Seçimi: Koç Burcuna Hediye

Koçlar hediyeyi severler. Onları heyecanlandıran, renkli, eğlenceli her şey bir koçu mutlu eder. Özellikle sürpriz hediye severler. Ne yaparsanız yapın onların özel günlerini unutmayın. Gerçek bir Koç, özel gününün hatırlanmasına çok büyük önem verir…

 

Hangi burç için hangi hediye alınmalı, bu yazı serisinde bu bilgileri paylaşacağım…

Burçlara göre hediye olur mu? Bu sorunun cevabı için konuyu biraz başa sarmak lazım…

Kimileri astrolojinin bilim olduğunu ve burçların özelliklerinin doğru olduğunu iddia ederken, kimileriyse burçların aslında sadece bir pazarlama aracı olduğunu, insanların karakterlerini burçların belirlemediğini iddia eder. Astrolojinin bilim olup olmadığı tartışıladursun, astroloji dünyada çoktan milyar dolarlık bir ekonomi yarattı bile.

Hepimizin burcunun özelliğine bakıp kendi özellikleriyle karşılaştırmışlığı mutlaka vardır. Hatta büyük tartışmalar çıkar.

– ” Cemil, bak burcumda benim agresif olduğumu söylüyor ama ben çok sakinim, değil mi?”
– ”Hayır Arzu, aynen öylesin. Çok agresifsin. Olur, olmadık yerlerde parlıyorsun.”
–  ”Sensin agresif, geçen gün durduk yere eskileri açan sen değil miydin?”
diye uzar gider bazı konuşmalar.

Astrolojinin bizim kültürümüzde de ayrı yeri vardır. Sabah programlarına konuk olan burç yorumcuları, sohbet arası kahve falları, televizyon programlarını sık sık domine eden rüya tabircisi ablalar hayatımızda önemli yer tutarlar. Çoğu bayanın gazeteyi aldığında ilk yaptıkları, günlük burç yorumlarını okumaktır. Tıpkı erkeklerin gazetelerin direkt spor sayfalarına bakması gibi…

Hatta ve hatta kalıplaşmış cümlelerimiz vardır: ”Fala baktırma, falsız da kalma” diye.

Hal böyleyken burçlara göre hediyeler olmaz mı? Sizin için burçların karakteristik özelliklerini araştırdık ve hangi burca hangi hediye alınmalı sorusuna cevap aradık. Bundan sonra ara ara farklı makalelerde burç hediyelerinden bahsedeceğiz.

Burçlara Göre Hediyeler

Koç Burcuna Alınabilecek Hediye Seçenekleri…

Koçlar hediyeyi severler. Onları heyecanlandıran, renkli, eğlenceli her şey bir koçu mutlu eder. Özellikle sürpriz hediye severler. Ne yaparsanız yapın onların özel günlerini unutmayın. Gerçek bir Koç, özel gününün hatırlanmasına çok büyük önem verir.

Koç Burçları Hangi Hediyelerden Hoşlanırlar?

Takı ve mücevherler: Koçlar ilk olmayı ve gösterişi çok severler. Onlara gösterişli takılar, küpeler kendilerini farklı hissettirir.

Öğretici Kaynaklar: Koçlar yenilikleri takip eden, kendini geliştirmeye yatkın burçlardır. Bu yüzden onların hobilerine ve ilgi alanların dikkat ederek onlara eğitici kitap, CD ve DVD’ler alabilirsiniz.

Elektronik ürünler: Koçlar elektronik aletleri heyecanla karşılar ve onların teknolojiye büyük merakları vardır. Bir video oyunu, GPS ya da tablet onun fazlasıyla ilgisini çekecektir.

Mutfak Aksesuarları: Koçlar mutfakta kendilerini rahat hissederler. Mutfak evlerinin en değerli yeridir. Yemek yemeyi sevdikleri kadar, yapmayı da severler. O yüzden onlara alacağınız mutfak dekor eşyaları ya da mutfak için bir elektronik alet en iyi seçimlerden olacaktır.

Birçok web sitesi projesinde aktif rol aldıktan sonra kendini en son “Bilinmeyen Hediye” (www.bilinmeyenhediye.com) isimli projesine adadı. Bloğunda da paylaştığı birçok bilgiyi sizlerle paylaşacak, ayrıca Makale Marketine özel içerikleri buradan bulabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Ocak, 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir