Borsa’da Köpekbalığı Tekniği

Borsa’da, “Köpekbalığı Tekniği” trend değişim analizlerinde sizlere mükemmel al ve sat sinyali veriyor. Biz gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı trend değişiminde zamanlamayı senet çıkışından hemen önce gösteren tekniğimizi ilerlettik ve bunu sizlere hemen aktarmak ve öğretmek istedik…

 

Borsa’da, “Köpekbalığı Tekniği” trend değişim analizlerinde sizlere mükemmel al ve sat sinyali veriyor. Biz gördüğümüz yoğun ilgiden dolayı trend değişiminde zamanlamayı senet çıkışından hemen önce gösteren tekniğimizi ilerlettik ve bunu sizlere hemen aktarmak ve öğretmek istedik…

 

Köpekbalığı Tekniğinin yanı sıra geliştirilen “Plus” borsa takipçilerine, senet çıkmadan hemen bir önceki seans haber vermektedir. Bu süre çoğunluk hisse için geçerli olmakla birlikte bu sinyalden sonra da çıkış devam etmektedir. Gene aynı sinyal alış için olduğu gibi satış noktasında da borsa takipçilerine öncü haber vermektedir. Plus’ın hizmet ağını kısaca bu şekilde özetleyebiliriz.

 

Borsada aldınız sattınız para kazanamadınız. Senedi aldınız beklediniz beklediniz tam siz sattınız senet çıkmaya başladı. Ve ya senedi aldınız senet 1 yıl boyunca düştü. Ya da aldığınız senet çıkmaya başladı siz sattınız hala çıkmaya devam etti. Belirli bir kazanç elde etseniz de başka bir senette bu elde ettiğinizden fazlasını verdiniz.

 

Bütün bunları yaşamış biri olarak kendi kendime şu soruyu sordum:

 

1- Sürekli kazanan birileri var mıydı?

2- Bunlar nasıl hareket ediyorlardı?

 

Bu sorulara cevap bulmalıydım.

 

Uzun ve titiz detay araştırmalarım sonucunda borsada sadece ayıların ve boğaların piyasaya yön vermediğini bunların dışında hem ayı piyasasında hem de boğa piyasasında sürekli kazanan bir grubun var olduğunu keşfettim ve bunlara “Köpekbalığı” ismini verdim. Peki, bu köpekbalıkları neye göre alım yapıyor neye göre satıyorlar? Bunları takip etmek mümkün mü? Arkalarından gitmek mümkün mü? diye araştırmaya devam ettim. Sonunda manipülasyon yapsın ya da yapmasın bütün köpekbalıkları senede girdiğinde ve senetten çıktığında ilk önce biz görüyorduk. Çünkü köpekbalıklarının kullandığı tekniği bulduk.

 

Köpekbalığı Tekniğinin İnce Ayrıntıları;

  • Köpekbalığı Tekniği Trend değişmeden bize haber veriyor.
  • Senede girildiğini ya da çıkıldığını gösteriyor.
  • Kısa, Orta ve Uzun vadede senedin hareketini aynı bir dürbün gibi gösteriyor.
  • % 50, % 100, % 200, % 300 prim yapan senedi önceden bulup tam olarak sat zamanında da size sinyal veriyor.

 

Bu teknikle hem hisse senedi, hem altın, hem döviz hem de paritede ve tüm endekslerde doğru tahmin yapabilirsiniz. Hepsine uygundur. Tam ve kesin sonuç verir.

 

Peki, Köpekbalığı Tekniğinin kullanması çok mu zor?

 

Borsa’da Köpekbalığı Tekniğini 12 yaşında bir çocuğun sadece grafiğe bakarak “baba buradan al buradan sat” diyebileceği şekilde kolay bir görünüme indirdik.

 

Bu teknik ile uzun bilgi birikimine ya da analize gerek yok. Artık kendi kendinize tam olarak trend değişmeden alıp satabilirsiniz. Bu kadar kolay! Köpekbalığı Tekniği ile artık hisse senetlerini yanlış yerden almayacaksınız. Ya da uzun uzun bekleyip zararına satış yapmayacaksınız.

 

Endeks düşmüş çıkmış sizi ya da senedinizi ilgilendirmeyecek çünkü her durumda kazanacaksınız. Artık profesyonellerin bir adım arkasından hatta isterseniz onlardan önce gidebileceksiniz. Çok şey bilmenize gerek yok. Köpekbalığı Tekniği bir çocuğun kullanabileceği kadar basit… “Spekle” birlikte hisse al sat, altın al sat, döviz al sat, parite al sat, imkb ve yabancı endekslerde doğru tahmin yap. Ayrıntılı bilgi için kopekbaligiteknigi.tk adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir