2012’de Boğa Burcunu Neler Bekliyor? Boğa Burcu 2012 Burç Yorumu

Boğa burcunda doğanlar 2012 yılında şans sizden yana desek iddialı bir söylemde bulunmuş olmayız. Olumlu etkilerini 2011’in son üç aylık dönemi itibariyle hissedilmeye başlanan gelişmeler 2012 boyunca da süregelecek. Elbette boğa burçlarını da 2012’de zorlu dönemeçler bekliyor ancak şans öylesine baskın bir biçimde kendini hissettiriyor ki dönemsel baskılar dahi bu yılın boğalara adanmış bir yıl olduğu gerçeğinin önüne geçemiyor…

 

Boğa burcunda doğanlar 2012 yılında şans sizden yana desek iddialı bir söylemde bulunmuş olmayız. Olumlu etkilerini 2011’in son üç aylık dönemi itibariyle hissedilmeye başlanan gelişmeler 2012 boyunca da süregelecek. Elbette boğa burçlarını da 2012’de zorlu dönemeçler bekliyor ancak şans öylesine baskın bir biçimde kendini hissettiriyor ki dönemsel baskılar dahi bu yılın boğalara adanmış bir yıl olduğu gerçeğinin önüne geçemiyor.

 

Gelin hep birlikte 2012’de boğa burcu mensuplarını neler bekliyor hızlı bir göz atalım… Jüpiter’in boğa burcunda yaptığı ilerleme 2011’in son dönemlerinden başlıyor ve ocak hatta şubat ayında daha güçlü bir ivme alarak boğa burcu mensuplarına olumlu etkiler getiriyor. Jüpiter’in bu hareketi boğalar için şans demek.

 

Jüpiter’in yanı sıra 2011 Kasım ayından Aralık sonuna kadar süren Mars’ın uyumlu hareketi, ikili ilişkiler ve finansal konularda tam da bir fırsat dönemine işaret ediyor. Yeni yıla böylesi güzel etkilerle girmek de dolayısıyla 2012’nin bağa burçları için iyi bir yıl olması anlamına geliyor.

 

Yatırım yapmak, atılımda bulunmak, yeni başlangıçlar yapmak için en iyi zaman Venüs’ün oğlak burcuna geçeceği 21 Aralık 2011 ve sonrası. Bu dönemi bir fırsat olarak ajandanıza kaydedebilir ve planlamanızı bu tarih itibariyle yapmanızı tavsiye ederim.

 

Kazanç ve başarı edinilecek bir döneme girdiğinizin müjdesini verebilirim. Özellikle boğa burcunun ilk 10 günlük evresinde doğanlar bu dönemden fazlası ile fayda sağlayabilirler. Haziran ayına kadar sürecek bu olumlu etkiden yararlanmak için gözünüzü dört açmak ve fırsatları değerlendirmeye çalışmak sizin yararınıza olacaktır.

 

Bu dönemin en olumsuz etkisi bazı boğa burcu mensuplarında kendini ve hayatı sorgulamak olarak ortaya çıkacak süreçler yaratması. Bu süreç ister istemez bazı boğa burçlarının fırsatları değerlendirmek yerine kendilerini geçmişin sorgu sürecine terk etmesine neden olacak. Kendinizi ve hayatı sorgulamak yerine dönemin keyfini sürmeyi ve fırsatları yakalamayı hedeflemek sizin iyiliğiniz için olacaktır.

 

Boğa burcu mensuplarının en önemli özelliklerinden olan sabır bu sene de çok işinize yarayacak. 2012 böylesi güzel gelişmelere gebeyken bazı olayların gerçekleşmesi için uzun bekleme süreçleri yaşanabilir. Bu süreçlerden kazançlı çıkmanın tek yolu ise sabır göstererek mümkün olacaktır.

 

2012 Ekim ayından itibaren boğa burçları için ciddi konular önem kazanıyor. Evlilik kararı almak için en doğru zaman bu zaman diyebiliriz. Yıldızların da etkisi ile önem kazanan ciddi konular ciddi kararlar alınmasında da size dost bir tavır sergileyecektir.

 

Sonuç olarak 2012 genel hatları ile boğa burcunda doğanlara fırsatlarla dolu bir yıl vaat ediyor. Bu vaadi iyi değerlendirmenizi öneririm.

Yıldızlar, konumlar, burçlar ve burçlara göre karakter renkleri işte bunlar benim hayatımın elementleri. Astroloji ve astrolojiye dair ne varsa hepsini burada yazacağım… Kişisel yorumlarımla harmanlayarak sizlerle paylaşacağım. Çünkü astroloji benim hayatım… Ya sizin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.