Bodrum Merkeze Yakın Konaklama, Uygun Otel ve Pansiyonlar

Bodrum merkezde ve merkeze yakın otel, pansiyon ya da villa tipi uygun konaklama bulmak mümkün. Fiyatlar doğal olarak sezona göre değişiklik gösterdiğinden fazla geç olmadan rezervasyon yapmak en iyisi. Bodrum merkez yakınında bulunan çeşitli ihtiyaç ve beklentilere cevap veren, konaklayanlar tarafından iyi puan almış otel ve pansiyonları inceledik.

Bodrum Merkezde Hangi Otelde Kalmalı?

Bodrum merkeze yakın oteller arasında farklı ihtiyaç ve beklentilere cevap verecek konaklama imkanları mevcut. Çocukla gidilebilecek aile için uygun bir otel arıyor olabilirsiniz ya da belki iş için seyahat ediyorsunuz. Çiftlere uygun veya grup arkadaşlarla kalacak bir otel arıyor olabilirsiniz. Bodrum merkezde hangi otelde kalmalı? sorusuna cevap vermek adına en çok tercih edilen, en iyi 10 oteli listeledik.

Merkeze Yakın En İyi ve Uygun Oteli Bulun

Bodrum merkeze yakın en iyi oteller ihtiyaç ve beklentilerinize en iyi cevabı verecek olan oteller olmalı. Herbirimizin beklentisi farklı olduğundan otelde ve otele yakın çevrede neler olması gerektiğini belirleyip, seçimi daraltabiliriz. Sahile yakın, spa ve masaj salonu olan, 4-5 yıldızlı otel… belki de oda-kahvaltı veren sade bir pansiyon… İşte bu noktada Bodrum merkeze yakın konaklama için uygun olabilecek otel ve pansiyonları listeledik.

Costa Sarıyaz Hotel – Dr. Mumtaz Ataman Cad. No 47 Bodrum
Bodrum merkeze yakın ve özellikle aileler ve çiftler tarafından iyi puan almış bir otel. Dinlendirici bir tatil geçirmek için güzel ve huzurlu bir konumda yer alan Costa Sarıyaz’da açık havuz bulunuyor. Plaja ise 10 dakikalık mesafede. Otelin havaalanı servisi mevcut. Oda fiyatları ise bölge ortalamasının altında. Konumu, servisi ve fiyatı itibarıyla en çok talep gören merkez otellerin başında yer alıyor.

Bodrum Uyku Pansiyon – Kumbahce mah Akasya Sokak No:50 Bodrum
Bodrum Kumbahçe mahallesinde yer alan Uyku Pansiyon, iş için seyahat edenlerin ve gezginlerin gözdesi. Oda fiyatları ortalamanın oldukça altında. Plaja 2dk’lık yürüme mesafesinde. Bodrum Kalesi ise 1,1 km uzaklıkta. Bodrum merkeze yakın pansiyonlar arasında en iyi puanı alan “Bodrum Uyku Pansiyon”un Bodrum manzaralı bir de terası mevcut.

The Aegean Gate Hotel – Kumbahce Mah Guvercin Sok No:2 Akcabuk Mevkii Bodrum
Bodrum Kumbahçe mahallesinde bulunan ve daha çok çiftler tarafından iyi puan toplamış bir otel. Açık havuzu ve havaalanı servisi mevcut. Bodrum Kalesi’ne 1,5 km, Halikarnas Club’a 1 km, Bodrum Marina Yat Kulübü ise 2,2 km uzaklıkta.

Myndos Residence (Daire) – Eskicesme Mah. Myndos Cad. No:1 Bodrum
Bodrum merkeze oldukça yakın olan Myndos, konumu ve tesis imkanlarından dolayı tercih ediliyor. Bulunduğu bölge golf etkinlikleri açısından popüler. Açık havuzu ve havaalanı servisi mevcut. Oda fiyatları ise Bodrum merkezdeki diğer otellere bakıldığında ortalamanın üzerinde. Bodrum Marina Yat Kulübü’ne 700 metre, Bodrum Kalesi’ne ise 1.4 km yakın.

Apartment Begonville (Daire) – Umurça Mah. Rasattepe Sok. 10A-3 Bodrum
Bodrum’da merkeze yakın bir konuma sahip olan Begonville, aileler, çiftler ve Bodrum’a arkadaş grubu ile gidenler tarafından iyi puan toplamış. Plaja 10 dakikalık yürüme mesafesinde. Bodrum Barlar Sokağı 500 metre yakınında. Oda fiyatları ise ortalamanın biraz üzerinde.

Regnum Escana Hotel – Yokusbasi Mah. Sulu Hasan Cad. No:33 Bodrum
Bodrum merkeze yakın. Özellikle çiftler, arkadaş grubu ile tatil yapanlar ve iş için seyahat edenler tarafından iyi puan almış bir otel. Açık havuzu mevcut ve ayrıca özel plaj alanına sahip. Havaalanı servisi var. Oda fiyatları ise Bodrum merkezdeki diğer otellere kıyasla ortalamanın üzerinde.

ENG Hotel – Umurca mah. Artemis caddesi 31/1 – Bodrum
Bodrum merkezde bulunan ENG Hotel, aileler ve çiftler tarafından iyi puan almış bir otel. Ayrıca arkadaş grubuyla tatil yapanların, gezginlerin ve iş için Bodrum’da bulunanların da gözdesi. Otelin açık havuzunda yüzebilir, terasında ve barında keyifli saatler geçirebilirsiniz. Havaalanı servisi mevcut. Bodrum Kalesi’ne 800 metre, Halikarnas Gece Kulübü’ne 400 metre, Bodrum Marina Yat Kulübü’ne ise 1,3 km mesafede. Oda fiyatlarına bakıldığında Bodrum merkezdeki diğer otellere kıyasla daha yüksek.

Bodrum Vista Suites (Daire) – Anfora Sokak 10 Bodrum
Bodrum Anfora Sokak’ta bulunan Vista Suites, merkeze oldukça yakın. Özellikle aileler, çiftler ve arkadaş grubuyla tatil yapanlar tarafından beğeni topluyor. Plaja yakın (4 dk yürüme mesafesinde). Bodrum Yolcu Limanı’na 500 metre, Bodrum Kalesi’ne 1,7 km, Marina Yat Kulübü’ne ise 4,9 km mesafede. Havaalanı servisi mevcut. Fiyatları ise ortalamanın üzerinde.

Eskiceshme Bodrum Marina – Eskiçeşme Mahallesi Poyraz Sokak No:10 Bodrum
Bodrum merkezde konumlanan bu otel aileler ve çiftlerin gözdesi olduğu kadar, arkadaş grubuyla tatil yapanların ve iş için seyahat edenlerin de beğenisini topluyor. Bodrum Yat Limanı’na 180 metre, Bodrum Kalesi’ne ise 800 metre mesafede. Otelin havaalanı servisi mevcut. Oda fiyatları ise merkez otellerine kıyasla ortalamanın üzerinde.

Sign by Ersan – Sadece Yetişkin – İçmeler Mevkii Pk.357 Bodrum
Bodrum merkeze ve Bodrum Kalesi’ne 5 km mesafede olmasına rağmen en çok tercih edilen oteller arasında.  Spa merkezi ve Ege Denizi’nin muhteşem manzaralarına bakan lüks odaları bulunuyor. Otelde çocuk kabul edilmiyor. Özellikle çiftler, çocuksuz aileler ve iş için seyahat edenler tarafından beğenilen bir otel. Özel plajı, kapalı ve açık yüzme havuzu mevcut. Oda fiyatları Bodrum merkez oteller arasında ortalamanın üzerinde.

Kendiniz İçin En Doğru Seçimi Yapın!

Buraya tıklayarak Booking.com Bodrum Merkez Otelleri sayfasına girin. Açılan sayfada rezervasyon tarihinizi girdikten sonra fiyatları görebilir, sizin için “olmazsa olmaz“ları belirtip beklentilerinizi karşılayan otelleri kolayca bulabilirsiniz. Örneğin filtreler bölümünden dilediğiniz “fiyat aralığı“nı seçtiğinizde sadece o fiyat aralığındaki otelleri görebilirsiniz. Dilerseniz tesis tipi seçebilir sadece pansiyon veya tatil köylerinin listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Unutmayın! Çoğu otelde ön ödeme yapmadan, kredi kartsız rezervasyon imkanı bulunuyor. Yani rezervasyonu şimdi tamamlayıp, ödemeyi otelde yapabilirsiniz. Bu da güzel bir avantaj.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Ocak, 2023