Banka Borcu Mağduru Olmayın!

Giderek yükselen banka kredi faizleri ve çoğalan kredi kartı borçları sebebiyle ödenmeyen borçların bir çoğu Kredi kartı taksitlendirmesi yapılmadığı taktirde çok daha fazla can alıcı boyutlara uzanıyor…

Giderek yükselen banka kredi  faizleri ve çoğalan kredi kartı borçları sebebiyle ödenmeyen borçların bir çoğu ülke ekonomisinde banka borcu mağduru olarak yer almaktadır. Düşen ekonomi ve bunun yanı sıra birikenkredi kartı borcuoldukça fazla olmasından dolayı, yeni oluşturulan yasalar yürürlüğe getirilse bile, uygunsuz ve biçimsiz kullanılan kredi kartları, kart kullanıcılarını yasal işlemler ile baş başa bıraktığını görmekteyiz. Evet banka borcu mağduru olmayın. ödeyemediğiniz borçların en azından asgari tutarlarını ödeyerek, kısa bir süre nefes alsanız bile, tamamı ödenmeyen her borç ileri tarihlerde başınıza iş açacaktır. Bunun en güzel yolu borcunuzun tamamını kapatmak olacaktır.

Peki böyle bir durumda tüketici ne yapmalıdır?

Borcunuzu biriktiğini hissettiğiniz bir anda aklınıza gelen ilk şey, diğer başka bir kredi kartınız var ise, onunla kapatmak oluyor. Peki bu bir çözüm olabilir mi? Hayır elbette, kullandığınız diğer kredi kartı ile kapattığınız taktirde başka bir kredi kartına daha borçlanmış oluyorsunuz ve illa bir yerden açık vermiş olursunuz. Ya da  tüketici veya bireysel krediler kullanılarak uzun vadede borcunuzu ödemek de aklınıza gelebilir. Fakat böyle bir durumda, sizden istenen belge kefil gibi formaliteler canınızı oldukça sıkabilir.  Arkadaşlarınızdan borç alarak da kredi kart taksitlendirme işlemlerine gidebilirsiniz. Fakat şöyle bir baktığınızda borcunuzun tamamen kapanmadığını göreceksiniz ve her geçen gün eklenen faiz oranları ile de borcunuzun çok fazla yükseldiğine şahit olacaksınız. Artan borç miktarı ve yükselen faizlerin sonrasında düştüğünüz hukuksal durumlardan sonra banka borcu mağduru kimliğine sahip olacaksınız ki bu hoş bir durum değildir. Bunun yerine borcunuzun tamamını tek bir kalemde kapatmayı deneyin.

Borcumu tek bir kalemde tamamını nasıl kapatabilirim?

Borcunuzu tek bir hamle ile kapatmak için çeşitli çözüm noktaları vardır. Bunlardan bir tanesi, elinizde bulunan nakit parayı kullanırsınız ya da, arsa veya ev gibi veya ziynet eşyasına benzeyen değerli varlıklarınızı satarak kart borcunuzu kapatabilirsiniz.  Fakat bu da çok iyi bir çözüm değildir. Çünkü bir yerden kazanç sağlayacağım derken daha sonra eldeki bulgurdan da olabilirsiniz. Bunun yerine bize gelin. Bizler kredi kartı borcunuzu sizlerden hiç bir şekilde kefil veya benzeri evraklar istemeden tamamen formalitesiz bir şekilde yaklaşık 12 aya kadar taksitlendirebiliyoruz.  Bunun için ayrıca bir bedel ödemiyorsunuz. Bu sisteme dahil olduğunuz taktirde, kartınızın kullanıma açık olması ve içinde çok çüzi bir miktar nakit olması yeterli olacaktır. Bu şartlar gerçekleştiğinde sizlere sunulan avantajlı taksitlendirme seçeneklerinden yararlanabileceksiniz. Uygun ödeme şartları kapsama alanı çerçevesinde, tüm borcunuzu kapatarak rahat bir nefes alacaksınız. Kredi kartı borcu taksitlendirme işlemleriniz  için interet sağlayacılarınızdan  araştırama yaparak, en düşük faiz ve oranlar ile çalışan banka ve finans kurumları ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Kredi kartı borcunuz var ise ve siz de banka borç mağduru olmak istemiyorsanız, Kredi Kartı Taksitlendirme işlemlerimizden yararlanıp borcunuzun tamamını kapatmayı unutmayın. Ertelenen borçlar ileride çok daha fazla yüksek faizlere yol açacağından dolayı, asgari tutarlar ödemek yerine tek taksit sisteminden yararlanmaya çalışın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.