Babanız İçin Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar günü yaklaştıkça her birimizi aynı telaş kaplıyor… Babalar gününde babamıza ne hediye alsak? Bu makalemde benim de kişisel olarak babama her babalar gününde vermekten mutluluk duyduğum hediye seçeneklerini bulacaksınız…

 

Babalar günü yaklaştıkça her birimizi aynı telaş kaplıyor… Babalar gününde babamıza ne hediye alsak? Bu makalemde benim de kişisel olarak babama her babalar gününde vermekten mutluluk duyduğum hediye seçeneklerini bulacaksınız.

 

Babanızın Çok İstediği Bir Şeyi Alın

Genelde babalar evin geçimi, bizlerin ihtiyaçları ve daha birçok gider kalemini üstlendikleri için kendi istek ve ihtiyaçları için bütçe ayırmakta zorlanırlar. İşte bu nedenle babalar günü belki de babanızın kendisi için bir türlü alamadığı o çok istediği şeyi ona hediye etmek için en ideal zamandır. Bu hediyenin ne olduğunu bulmak için babanızın hobileri, tutuğu takım ve ilgi alanlarını gözden geçirin ve bir liste yapın. Bu liste size en doğru hediye seçimi için fikir verecektir. Örneğin: Eğer babanız tekneleri seviyor ise o zaman ona güzel bir gemi maketi alabilir hatta birlikte bu maketi yaparak babalar günü hediyenizi daha uzun ve keyifli bir birlikte zaman geçirme aktivitesine çevirebilirsiniz.

 

Kişisel Bakım, Aksesuar ve Küçük Detaylar

Babalar günü hediye seçenekleri içinde küçük detayları gözetmek her zaman için babanızı mutlu edecek hediyeyi almanıza yardımcı olacaktır. Daha önce de belirttiğim gibi bitmeyen ihtiyaç listesi babanızın kendi ihtiyaçlarını karşılamasını zorlaştırır. Bu nedenle babanız için hem güzel, hem avantajlı hem de indirimli bir hediye sepeti hazırlayabilirsiniz. Kartvizitlik, cüzdan veya tavla, şık bir çerçeve, kupa bardak, viski seti… Alternatifler çok. Online sipariş verirken hediye sepeti indirim kuponu kullanın mutlaka. Kuponlar tikokupon üzerinden alınabilir ve sipariş sırasında size ekstra indirim sağlar. (Yalnız her kuponun bir süresi olduğunu ve süre bitince geçerliliğini yitirdiğini hatırlatmam gerek)

 

Babalar Gününde Babanıza “Seni Seviyorum” diyen bir şeyler hediye edin…

Babanıza onu ne kadar çok sevdiğinizi söyleyen bir hediye verebilirsiniz. Örneğin “seni seviyorum” mesajı olan ya da babanız ile birlikte ve ailecek çekilmiş fotoğraflarınızı yükleyebileceğiniz dijital bir anahtarlık babanızı ne kadar çok sevdiğinizi iletmenize yardımcı olacaktır. Benim bu seçenekteki favorim fiyatları 10 TL ile 50 TL arasında değişen sizin tasarımınız bu t-shirtler. Üstelik tasarımlarını da kendiniz yapabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Ekim, 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.