Babalar Gününde Ne Alınır?

Söz konusu babaya hediye olunca, seçimi de bir hayli meşakkatli ve zordur. Böylesi özel günlerde size tavsiyem öncelikle babanızın ilgi alanları ya da sevdiği konular üzerinde yoğunlaşarak bir sonuca ulaşmanız.

Babalar günü hediyesi, babanıza duyduğunuz sevgi, saygı ve minnetin bir göstergesidir. Bu nedenle de yüksek bütçeli hediye arayışları yerine daha özgün ve yaratıcı hediyelerle babanızın bu gününü anlamlandırabilirsiniz. Nasıl mı? Gelin hep birlikte biraz fikir alıştırması yapalım.

Çalışan Babalar İçin Hediye Önerileri:

Çalışan babaya hediye seçmek gerçekten çok kolaydır. Babanızın hizmet verdiği alana göre alınabilecek hediye farklılık gösterecekken ofis ortamında çalışan babalara; kalem setleri, usp bellek kartı, masasının üzerine içinde birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızın yer aldığı fotoğraf çerçevesi, laptop çantası, evrak çantası, ajanda ki bunu kişiselleştirilmiş ve yılın bundan sonraki altı ayını kapsayan bir ajanda da özel olarak tasarlayabilirsiniz, kahve ve çayını yudumlarken sizi hatırlayacağı bir mug, kartvizitlik, ya da ofis ortamına uygun ve babanızın hobisini de yansıtan küçük aksesuarlar babalar günü için babanıza verebileceğiniz küçük ama fonksiyonel hediyelerdendir.

Sportmen Babalar İçin Hediye Önerileri:

Bir hobi sahibi ya da sporla iç içe bir yaşam süren babalara hobilerine yönelik alınacak bir hediye de her zaman için uygun seçenekler arasındadır.

Balık tutmayı seven babanıza olta seti, rüzgarlık, yağmurluk, olta setini koyabileceği bir takım çantası alabilirsiniz. Yürüyüş yapmaktan hatta yürüyüşlerini doğada yapmayı seven babanıza; yürüyüş için uygun ayakkabı, daha zorlu parkurlarda ona destek olacak baton (yüyüyüş sopası), tozluk, sırt çantası, matara, gözlük ve benzeri destekleyici donanımları babalar günü hediyesi olarak seçebilirsiniz.

Babanız kamp yapmayı seviyorsa kamp malzemeleri, dağcılık ile ilgileniyorsa dağcılık malzemeleri, uyku tulumları, çadırlar babalar günü için babanıza hediye edebileceğiniz seçeneklerden.

Sanatçı Ruhlu Babalar İçin Hediye Önerileri:

Babanız resim yapmaktan, müzik dinlemekten hoşlanıyor ya da sanatın farklı dalları ile uğraşıyorsa onu bu süreçte destekleyecek bir hediye de babanızın çok hoşuna gidecektir. Sevdiği sanatçının en son albümünü babanıza babalar günü hediyesi olarak alabilir. Ya da ne zamandır istediği o fırça takımını babanıza hediye edebilirsiniz. Ayrıca sanatçı ruhlu babanızın hoşuna gidecek el yapımı farklı aksesuarlar da seçebilir ya da kendi ellerinizle onun için bir şeyler hazırlayabilirsiniz.  Babanız için şiir yazabilir, ona olan teşekkürünüzü kompozisyona dökerek bir yazı kaleme alabilirsiniz.

Ne alacağınıza karar vermeden önce bu önerileri değerlendirebilirsiniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Ağustos, 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.