Yay Burcu İçin Seyahat Önerileri

Seyahat kelimesinin ikiz kardeşi olan Yay burcu, bilgi ve maceranın peşine düşmekte sakınca görmez. “Nereye Gitmeli?” sorusundansa Yay burcu için “Nereye Gitmemeli?” daha uygun bir soru olacaktır.

 

Seyahat kelimesinin ikiz kardeşi olan Yay burcu, bilgi ve maceranın peşine düşmekte sakınca görmez. “Nereye Gitmeli?” sorusundansa Yay burcu için “Nereye Gitmemeli?” daha uygun bir soru olacaktır.

 

Yay, hayatı kimsenin sevmediği kadar sever ve büyük bir gayretle ona kendi damgasını vurmaya çalışır. Yay burcu insanı için “kaşif” demek yanlış olmayacaktır. Everest Dağı’na tırmanma arzusu ile yanıp tutuşanların büyük bölümü Yay burcundandır. Egzotik güzargahlar Yay’lar için idealdir. Tazmanya’dan Sibirya’ya ya da Cyclade Adaları’na uzanan bir yolculuk mükemmel olacaktır. Genelde yalnız seyahat ettikleri için aile güzargahları onların listesinde yer almaz. Yay insanı olağanüstü değişkendir. Daima yeni ülkeleri keşfetmek onlar için çok cazptir. Merakı tatmin olduktan sonra ise Yay burcu artık bu bölgelerle pek de fazla ilgilenmez.

 

Kaşif Kimliğini Ortaya Çıkaran Avustralya, İspanya ve Macaristan…

Avustralya, İspanya ve Macaristan, Yya burcunda doğmuş ve onun kaşif kimliğini destekleyen ülkelerden… Yay burcunun yönetici tarzı ve olağanüstü değişkenliği kendini bu ülkelerde baskın olarak gösterir. İspanya dinamik kimliği ile Yay’ı etkilerken, özellikle Macaristan, Yay burcunun keşfe olan merakını tatmin için ideal bir destinasyon olacaktır.

 

Değişken Yay’a Değişken Macaristan

Yay burcuna mensupsanız ve halen Macaristan’ı görmediyseniz işte size fırsat. Yepyeni rotalar keşfetmek için bu yıl sizin için ideal… Gül Baba Türbesi, Misyoner Klisesi, Szoborpark, Budapeşte’nin tarihi güzelliklerine çevirin rotanızı. Margaret Adasında felekten bir gün çalın… Eğer seyahat planlarınınız yaz aylarına yönelik olacak ise, aklınızda olsun, Macarlar’ın yaz aylarında en çok tercih ettikleri tatil bölgelerinden biri olan Balaton Gölü, Siofok ile Fonyod arasında uzanan güney sahili şık otel ve tatil merkezleri ile çevrili. Kuzey yakası ise tarihi eser ve doğal güzellikleri ile dikkat çekiyor. Ttail ve spor merkezi olarak bilinen Baja’da Petöfi ve Negy Pandur adalarındaki kumsallar yüzmek için ideal.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Eylül, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir