Terazi Burcu İçin Seyahat Önerileri

Venüs gezegeni tarafından yönetilen Terazilerin lükse olan merakları seyahat seçeneklerinde de kendini gösterecektir. 5 yıldızlı oteller, iyi yemek ve şarap Teraziler için sadece başlangıçtır.

 

Venüs gezegeni tarafından yönetilen Terazilerin lükse olan merakları seyahat seçeneklerinde de kendini gösterecektir. 5 yıldızlı oteller,  iyi yemek ve şarap Teraziler için sadece başlangıçtır.

 

Güzellik ve mutluluk Teraziler için iki anahtar kelimedir. Teraziler için iyi görünmek çok önemlidir, çünkü sosyal yapıları nedeniyle tatil boyunca katılacakları pek çok organizasyon olacaktır. Rio Karnavalı veya boğalar için düzenlenmiş organizasyonlar Terazi için gereksiz görünür. Bunlar yerine Münih’i kiralık bir BMW ile keşfetmek çok daha iyi bir seçimdir. Teraziler için Hong Kong ideal bir tercihtir. Özellikle de Mandarin Otel’de kalınacaksa. İnsanların iç güzelliği ile de ilgili Terazi burcu insanı için Nepal, Fas ve daha başka egzotik ülkelere yelken açmak da düşünülmesi gereken programlardandır.

 

Yaratıcı Keskin Zekanın Sembolü Çin, Fas, Norveç ve Fransa…

Çin, Fas, Norveç ve Fransa Terazi burcunun etkisi altındaki ülkelerdir. Terazi burçlarına özgü yaratıcı keskin zeka ve estetik merakı Fransa’nın mistik atmosferi içinde de kendini gösterir. Her şeyin belirli bir denge gözetilerek yapılandırıldığı Fransa’da, Terazi burcunun etkisinin hüküm sürdüğünü gözlemlemek hiç de zor değil. Uzmanların yaklaşımı ise doğum anındaki yıldız hareketlerinin güçlü kreatif bir yön yarattığından yana. Paris, geçmişten günümüze kadar gelen eşsiz mirası, gezilecek mekanları, peynir çeşitleri ve mutfağı ile turistlere en ilginç kontrastları yaşatabilen bir tatil sunar. Sokaklarda gezinirken ve parklarda piknik yaparken ülkenin büyüsünü içinizde hissedecek, Fransız Alpleri’nde ve Pirenelerde karla oynayacaksınız. Temmuz ortası ve ağustos sonu ülkede yaşayanların çoğunun tatile çıktığı bir dönem. O yüzden bu dönemde şehir ve kasabaları biraz sakin bulmanız mümkün. Avignon ve Cannes da mutlaka görülmesi gereken şehirlerden. Fransa’nın güneyinde yer alan Avignon en çok Papa’nın sarayı ve Point St. Benezet ile biliniyor. Palais des Papes kulesi ile harika bir manzara vaad eden Avignon, Van Gogh resimlerindeki gibi görüntülerle dolu. Terazi burçları için tüm bu detaylar ihtiyaç duyduğu şaşayı yaşayabilmeleri için yeterli olsa da Cannes Film Festivalinin görkemli varlığını da unutmamak gerek. Yıldızların kırmızı halının üzerinden görkemli geçişleri ile başlayan Uluslararası Film Festivali, her Terazi’nin bütün hayatı boyunca bir kere deneyimlemek istedikleri bir organizasyon olarak liste başında yerini alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Ekim, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir