Boğa Burcu İçin Seyahat Önerileri

Boğa burçları seyahat planlarını yaparken her şeyin mükemmel olması için çalışır… Doğal güzellikler, tarih ve sanatla kucaklaşan kentler, iyi yemek, güzel şarap Boğa burcu insanın tatil beklentilerinin ilk sırasında yerini alır.

 

Boğa burçları seyahat planlarını yaparken her şeyin mükemmel olması için çalışır… Doğal güzellikler, tarih ve sanatla kucaklaşan kentler, iyi yemek, güzel şarap Boğa burcu insanın tatil beklentilerinin ilk sırasında yerini alır.

 

Boğa varlığı ile dünyaya renk ve zenginlik katan umudun burcudur. Sabırlı ve sorumluluk sahibi Boğa, bu özelliğini seyahatte de gösterir. Bir seyahati başarılı şekilde organize edilmesi için ne yapması gerektiğini çok iyi bilir. Boğa burcu insanı iyi bir planlamacıdır. Birinci sınıf bir gezi, iyi oteller ve güzel yemek bu burcun insanı için kaçınılmazdır. Louvre Müzesi gezdikten sonra La Scala’da izlenecek bir opera ile renklenen gece ve ardından Sen Nehri boyunca uzanan şatolara ziyaret Boğa için kusursuz bir Paris seyahati demektir. Sadece Tac Mahal için Hindistan bile görülmesi gereken ülkeler arasındadır. Boğa burcu insanı güzelliklere aşıktır. İşte bu nedenle sanatsal önem taşıyan yapılar, müzik hatta güzel bir şarabın eşlik ettiği akşam yemeğinin önemi büyüktür. Sıcakkanlı Boğa, grup seyahatlerini tercih eder. Boğa, aşkın gezegeni olan Venüs tarafından yönetilir. Gezegenin etkisi, onun sanatsal başarılarından çok sanat eserlerinin hem maddi hem de manevi değerini tahmin ve taktir edebilme gücünde görülür. Ayrıca doğaya olan düşkünlüğü onu toprağa temas edebileceği seyahatlere de yönlendirir.

 

Güney Afrika’da Safariye Hazırlanın!

Boğa burcunun spesifik özelliklerini içinde barındıran Güney Afrika, 27 Nisan 1994’te bağımsızlığına kavuştuğunda Venüs tarafından yönetilen Akrep ve Boğa burçlarının zıt etkisi altında kalmış. Zengin doğası ile dikkat çeken ülke, bir toprak düşkünü olan Boğa burcu insanı için vazgeçilmez bir seçenek. Ülke her yıl vahşi yaşamını, muhteşen ve bakir pitoresklerini gezip görmek arzusunda olan milyonlarca ziyaretçinin akımına uğrar. Bir diğer boğa burcu üyesi ise Yunanistan’dır. Özellikle turizmin yoğun olarak yaşandığı adaları ile dikkat çeken Yunanistan; doğal güzellikleri ile Güney Afrika ile benzerlik gösterir. Yine bir Akdeniz çocuğu olan Kıbrıs da boğa burcunda doğan ülkelerdendir.

 

Maceranın Adresi Güney Afrika

Eşsiz doğal güzellikleri ile Güney Afrika boğa burcu mensuplarına çok çeşitli maceralar sunar. Beyaz köpekbalıkları ile yan yana dalmak, yüksek tepelerden denizlere dev paraşütlerle atlamak gibi her türlü sıra dışı macera Güney Afrika’da mümkün. Hantal olarak bilinen Boğa burcunun aksine ülke dinamik ve hareketli bir yapı sergiliyor. Bu da doğum anında ters açıda kalan Akrep burcunun olumlu yansımalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Golf turları, binicilik, deve safarileri ve nehir raftingi düzenleyen seyahat acentaları ile Güney Afrika’da ilginç deneyimler yaşayabilirsiniz. Güney Afrika’nın bir diğer özelliği ise dünyanın en temiz denizlerine sahip olmasıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rezervasyon Siteleri İndirim Kuponları – Şubat, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.