Anneler Günü, Anneler Günü İçin Hediye, Anneye Özel Hediye

Anneler günü kapıda. Size hayat veren hayatınızın en önemli kadınına teşekkür etmek için bundan daha güzel bir fırsat, bundan daha güzel başka bir gün daha evrende yok. Hayatınızda, karşılıksız veren bu çok özel insana, annenize, anneler gününe özel teknolojik bir hediye vermeye ne dersiniz? Anneye özel seçebileceğiniz teknolojik hediyeleri sizler için bu makalemde kaleme aldım…

 

Mayıs ayının ikinci haftasının yaklaşması ile tatlı bir telaş sarar tüm çocukları. Yaklaşan anneler günü için hediye seçenekleri için tüm mağazalar birbirleri ile tatlı bir yarışa başlar… Sayısız seçenek içinden anneniz için en orijinal, en farklı, en güzel hediyeyi bulabilmektir amaç.

 

Gelişen teknoloji sayısız hediye seçeneklerinin içine yenilerini eklemekte ve alıcılarına daha engin bir hayal gücü ile hareket fırsatı tanımakta. Benim annem teknolojiden anlamaz demeyin, siz de anneniz için birbirinden fonksiyonel iki teknolojik hediye seçeneğine göz atın.

 

1– Anneler Gününde Annenize Dijital Fotoğraf Çerçevesi Armağan Edin.

Her anne, her kadın evinin dekorasyonunda anılardan yansıyan fotoğraf çerçevelerini sergilemeyi sever. Hele söz konusu kadın bir anne ise o zaman çocuklarının fotoğraflarını, güzel anlara, özel zamanlara ait yakalanmış kareleri göz önünde tutmak ister. Bu noktada anneler gününde, anneniz için dijital bir fotoğraf çerçevesi alarak sevdiği tüm fotoğrafları bir arada görebilme şansını annenize armağan edebilirsiniz. Dijital fotoğraf makinelerinin hayatımıza girmesi ile geleneksel albümlerin yerini dijital fotoğraf çerçeveleri almaya başladı. Birlikte çektirdiğiniz anları bir flash diskte düzenleyebilir ve hediye edeceğiniz dijital fotoğraf çerçevesi ile birlikte annenize armağan edebilirsiniz. Böylece anneniz de hayatındaki en önemli varlıkların yani ailesinin fotoğraflarını tek bir çerçeveden izleyebilme şansına sahip olur.

 

2- Anneler Günü İçin Annenize Cep Telefonu Alarak İletişimizi Aktif Tutabilirsiniz

Aile büyükleri cep telefonu konusunda nedense hep teknolojik özürlü kabul edilirler. Pek çoğumuz annesinin çalan cep telefonunu duymadığından yakınır ya da attığımız mesaja cevap alamamaktan şikayet ederiz. Oysa ilerleyen yaşla birlikte bozulan gözler, yakın gözlüğü olmaksızın küçük yazıların okunması konusunda gençlere olduğu kadar cömert davranmaz aile büyüklerine… Gelişen teknoloji; yazıların büyüklüğünün ayarlanabildiği geniş ekran formatlarına terfi ederken siz neden bu anneler gününde annenize özel bir cep telefonu seçmeyi denemiyorsunuz. Bu sefer kendi kullanmadığınız telefonu annenize armağan etmek yerine annenizin kullanım özelliklerinden hareketle, annenize yeni bir cep telefonu alabilirsiniz.

 

Belki klasik ama hem pratik hem mutlu edecek bir hediye…

Evet çiçek vermek bile annnenizi mutlu etmeye, onu hatırladığınızı bilmesine yardımcı olacaktır. Eğer zamanı yoğun bir insansanız internetten çiçek gönderimi yaparak ona bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. İndirim kuponu sites olan tikokupon.com’un buradaki online çiçek gönderimi sayfasına bakın. Siparişlerinizde ek indirim almanızı sağlayan kuponları kullanarak siz de ekonomik bir yolla çiçek gönderimi yapabilirsiniz.

 

Güzel ve mutlu günler dileğiyle…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çiçek, Çikolata ve Hediye Sipariş Siteleri Alışveriş Kuponları – Haziran, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.