obilir > Konular > Alışveriş > Aliexpress Ürünleri > Alınabilecek En İyi 4 Aliexpress Kameralı Bebek Telsizi

Alınabilecek En İyi 4 Aliexpress Kameralı Bebek Telsizi

Yeni bebek sahibi olmak birçok masrafı da beraberinde getirir. Hal böyle olunca ihtiyaç duyulan kalemlerin bütçenizin satın alabileceği en iyi seçeneklerden oluşması da önem kazanır. Aliexpress ihtiyaç olan bir çok ürünü uygun fiyatlı almak isteyenler için en doğru ve güvenilir adreslerden biri. Bu makalemizde kullanıcılarından tam not almış, en çok satan 4 kameralı bebek telsizini sizin için seçtik.

En İyi Aliexpress Kameralı Bebek Telsizi

1- TakTark 3.2 inç Kameralı Bebek Telsizi – Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası

Aliexpress’te satışa sunulan buradaki TakTark 3.2 inç Kameralı Bebek Telsizi, gece görüşü ve sıcaklık izleme gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Çin’den ücretsiz gönderimle sahip olunabilen TakTark kameralı bebek telsizi, aynı özelliklere sahip Türkiye’deki seçeneklerinin yarı fiyatına satışa sunuluyor. En çok 45 günde teslim alınabilen ürün, kullanıcılarından tam not almış. Ürünü Türkiye’den sipariş vermiş kullanıcılar (TR’den 160’ın üzerinde kişi tarafından tam not almış) hızlı kargo ve ürünün kalitesinden duydukları memnuniyeti yorumlarda dile getirmiş. Ürünün siparişi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri renk seçimi bölümünde yer alan priz girişi seçimi: Türkiye kullanımına uygun “EU Plug” seçilmeli. Aliexpress’ten TakTark kameralı bebek telsizi performans ve fiyat açısından en iyi seçeneklerden biri.

2- BoaVision VB603 Kameralı Bebek Telsizi – Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası

Aliexpress’te satışa sunulan bu BoaVision VB603 Kameralı Bebek Telsizi 8 adet dahili ninni seçeneği, çift yönlü audio ses kalitesi, 50 metre iç-260 metre dış menzil özellikleriyle öne çıkıyor. Çin’den 4,62 dolar gönderim ücreti ödenerek getirilebilen BoaVision marka, VB603 model kameralı bebek telsizi, aynı özelliklere sahip Türkiye’deki seçeneklerinin yarı fiyatına satışa sunuluyor. Ürünü satın alanların %93’ü tam not verirken %5’i ise 4 yıldız ile değerlendirmiş. Aliexpress’ten BoaVision marka, VB603 model kameralı bebek telsizi performans ve fiyat açısından en iyi seçeneklerden bir diğeri…

3- SANNCE 3.2 inç Kameralı Bebek Telsizi – Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası

Aliexpress’ten satın alınabilecek buradaki SANNCE 3.2 inç Kameralı Bebek Telsizi otomatik gece görüşü, dahili ninni seçenekleri, uzun pil ömrü (18 saat) gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Çin’den ücretsiz gönderimle sahip olunabilen SANNCE marka kameralı bebek telsizi, aynı özelliklere sahip Türkiye’deki seçeneklerinin yarı fiyatına satışa sunuluyor. En çok 45 günde teslim alınabilen ürün, kullanıcılarından tam not almış. Ürünü Türkiye’den sipariş vermiş kullanıcılar hızlı kargo ve ürünün kalitesinden duydukları memnuniyeti yorumlarda dile getirmiş. Ürün için bir kullanıcı 5 TL gümrük bedeli ödemiş. SANNCE marka kameralı bebek telsizi Aliexpress’te satışa sunulan görüntülü bebek güvenlik kamerası seçenekleri içinde tercih edilebilecek bir diğer model.

4- Vstarcam C7824WIP Kameralı Bebek Telsizi – Cep Telefonundan İzleme Sağlar

Aliexpress’te satışa sunulan Vstarcam C7824WIP Kameralı Bebek Telsizi ile bebeğinizi telefondan izleyebilirsiniz. Ürün, IOS, android telefon ve windows işletimli PC’lerle uyumlu çalışır. 720 P HDIP kamera, mobil uzaktan görünüm, kayıt ve alarm bildirim gibi özellikleriyle ön plana çıkan Vstarcam marka, C7824WIP model kablosuz bebek kamerasının tak çalıştır kolay bağlantı kurulumu da en az kullanımı kadar pratik. Çin’den ücretsiz gönderimle sahip olunabilen Vstarcam kameralı bebek telsizi, muadilleri arasında en uygun fiyatlı ve %100’e yakın müşteri memnuniyeti ile en yüksek kullanıcı beğenisine sahip olan model. Aliexpress’ten Vstarcam marka, C7824WIP model kameralı bebek telsizi performans ve fiyat açısından en iyi seçeneklerden biri…

AliExpress’ten Kameralı Bebek Telsizi Almak

AliExpress’ten kameralı bebek telsizi almak isteyenler için fikir verebilecek öneriler…

ALIŞVERİŞ İPUCU: Ekstra indirim için tikokupon kullanıp fiyatları ucuzlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir