Aliexpress’te Çok Satılan Uygun Fiyatlı 10 Saat

1- BANGWEI Yeni Akıllı Saat

Aliexpress’te en çok satan saat olan BANGWEI Yeni Akıllı Saat son altı ayda tam 36812 satış adedine ulaşmış. Satın alanların %77’si 5 yıldız vererek saat hakkında olumlu yorumlarda bulunmuş. Türkiye’den sipariş veren kişi sayısı ise 242. Kullanıcı yorumlarında fiyatına göre saatin çok iyi olduğu ve tüm özelliklerinin iyi çalıştığı vurgulanıyor.

2- Gogoey Marka Bayan Saati

2. sırada altı farklı renk seçeneği olan bu Gogoey Marka Bayan Saati var. Son altı ayda 30291 adet satın alınmış ve saati alanların %87’si 5 yıldız vererek olumlu yorumlarda bulunmuş. Türkiye’den sipariş verenlerin sayısı ise 178. Fiyatının ucuz olmasına rağmen kayışının kalitesi ve özelliklerinin iyi olması satışını olumlu etkileyen özelliklerden.

3- WoMaGe Erkek Kol Saati

3. sırada en ucuz ve iyi puanlı saatlerden biri olan bu WoMaGe Erkek Kol Saati var. 30362 adet satış rakamıyla Aliexpress’te en çok satılan saatler arasında. Satın alanların %74’ü 5 yıldız vererek saati değerlendirmiş. Türkiye’den sipariş verenlerin sayısı ise 424. Diğerlerinden daha fazla sipariş almasında fiyatının büyük etkisi var. Yapılan yorumlarda satıcının güvenilir ve saatin iyi olduğu vurgulanıyor. Kargo gönderiminde China Post Ordinary Small Packet Plus ile ortalama 15-20 gün teslim süresi bulunuyor.

4- MU SEN Yumuşak Silikon Spor Saat

7 TL fiyatıyla alınabilecek en ucuz saatlerden biri olan bu MU SEN Yumuşak Silikon Spor Saat Aliexpress’te 29541 adet satış rakamına ulaşmış. Saati satın alanların %89’u 5 yıldız vermiş ki bu sayı oldukça iyi. Türkiye’den satın alanların sayısı 341 ve kargo olarak China Post Ordinary Small Packet Plus ile yaklaşık 10-15 günde teslim ediliyor. Satın alıp kullananların yorumlarına bakıp değerlendirebilirsiniz.

5- Gem Kesim Geometrik Kristal Bayan Saati

En çok satan saatler arasında 5. sıraya oturan bu Gem Kesim Geometrik Kristal Bayan Saati son altı ayda 22073 adet sipariş almış. Satın alanların %79’u tarafından 5 yıldızla değerlendirilmiş. Türkiye’den sipariş veren kişi sayısı 298. Fiyatına göre alınabilecek en ucuz ve iyi saatlerden biri olduğu vurgulanıyor. Özelliklerine bakıp mutlaka değerlendirin!

6- Geneva Naylon Kayış Casual Tarz Bayan Saati

Son 6 ay içerisinde Aliexpress’te 21540 adet satılan bu Geneva Naylon Kayış Casual Tarz Bayan Saati çok önerilen diğer saat modellerinden. Eğer 10TL civarı bir fiyatla saat almayı düşünüyorsanız inceleyin. Türkiye’den 112 adet sipariş almış ve satın alanlar memnun. China Post Ordinary Small Packet Plus ile ortalama 30 günde teslim ediliyor. Aliexpress’ten alıp kullananların yorumlarına bakıp değerlendirin!

7- JEANE CARTER Reloj Erkek Saati

Aliexpress’te çok satan saatlerden biri de bu JEANE CARTER Reloj Erkek Saati. Son altı ayda 21127 adet sipariş almış. Oldukça sade görünümlü olan bu saat ucuz olmasına rağmen değeri daha yüksek görünüyor. Aliexpress’ten alanların %76’sı bu saat için 5 yıldız vermiş. Türkiye’den 234 adet sipariş almış olan saat hakkındaki yorumlar olumlu. SunYou Economic Air Mail ile yaklaşık 2 ay sürede teslim edildiği görülüyor.

8- Gogoey Kadın Saati

Oldukça şık görünümü olan bu Gogoey Kadın Saati şaşırtıcı bir fiyatla (10-15TL) satılıyor. Aliexpress’te en çok satılan ve iyi puan almış bayan saatlerinden biri. Son altı ayda 19076 sipariş verilmiş ve alanların %88’i 5 yıldız ile değerlendirmiş. Yorumlara bakılırsa tam bir fiyat/performans saati. Özelliklerine ve kullananların değerlendirmelerine bakıp fikir sahibi olabilirsiniz.

9- Vansvar Marka Örme Kayış Bayan Saati

Aliexpress’te en çok satılan bayan saatlerinden bir diğeri de buradaki Vansvar Marka Örme Kayış Bayan Saati. Son altı ayda 17550 adet satılan bu saat örme kayış arayanlar için en ucuz ve iyi olanlardan biri olarak nitelendiriliyor. Satın alanların %80’i tarafından 5 yıldızla değerlendirilmiş. Türkiye’den sipariş veren 89 kişi saatten memnun görünüyor. Yorumlara ve fiyatına bakıp değerlendirin!

10- Retro Tasarım Deri Kayışlı Erkek Saati

Çok satın alınan erkek saat modellerinden bir diğeri ise buradaki Retro Tasarım Deri Kayışlı Erkek Saati. Son 6 ayda 15316 adet sipariş edilmiş. 10TL civarı fiyatı var. Satın alanların %70’i tarafından 5 yıldız verilerek değerlendirilmiş. Türkiye’den sipariş veren 52 kişi var. Kargo olarak China Post Ordinary Small Packet Plus ile yaklaşık 1 ayda teslim ediliyor. Aliexpress’ten alanların yorumlarına ve saatin özelliklerine bakıp değerlendirebilirsiniz.

Türkiye’den satın alınabilen en iyi kadın kol saati markaları 1-2 günde teslim edildiği halde ucuz saat almak isteyenler Çin malı saatleri 1 ay beklese bile tercih edebiliyor. Çünkü 5TL-10TL gibi bir fiyatla Aliexpress’te iyi özellikli ve kullanışlı saatler bulmak mümkün. Ucuz ve gösterişli olmasından ötürü çok talep gören ve en çok satılan 10 saati listelemeyi başardık. Bu saatler arasında hem bayan hem de erkek kol saatleri ve akıllı saatler yer alıyor. Kimisi için 10-15 gün kimisi için ise yaklaşık 1 ay teslim süresi var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Takı ve Aksesuar Mağazaları Alışveriş Kuponları – Haziran, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.