Aliexpress Tıraş Makinesi Tavsiyesi, En İyi 5 Şarjlı Makine

Braun ve Moser gibi orjinal tıraş makinelerine benzer özellikte yüzlerce tıraş makinesinin bulunduğu Çin alışveriş sitesi Aliexpress’te ucuz fiyatlar dikkat çekiyor. Ancak satın almadan önce iyi bir araştırma yapmanın faydası var. Bu noktada buradaki en iyi puanı alan tıraş makineleri arasından benzer özelliklere sahip modeller incelendi.  Sipariş vermiş ve kullanmış olanların da yorumlarını dikkate alarak tavsiye niteliğinde bir liste hazırladık. İşte Aliexpress’ten alınabilecek en iyi 5 şarjlı makine;

1- Tinton Tıraş Makinesi – Şarjlı ve Elektrikli

Uygun fiyatlı ve iyi özellikleri nedeniyle buradaki Tinton Tıraş Makinesi Aliexpress’te en çok satanlar arasında. Yıkanabilen ve şarj edilebilen bu elektrikli tıraş makinesi hakkında yapılan yorumlara baktığınızda rahat ve pratik kullanımlı olduğunu göreceksiniz. Satın alanlar tahriş etmeden tıraş ettiği konusunda hemfikir. Cildi hassas olanlar için ideal. Ürün sayfasındaki güncel kullanıcı yorumlarına bakıp değerlendirin.

2- Kemei Tıraş Makinesi – Şarjlı ve Elektrikli

Ucuz ve iyi özellikleri olan bir diğer makine ise bu Kemei Tıraş Makinesi. Pahalı makinelerle aynı işi gördüğü ve çok ucuz olduğu için Aliexpress’te çok satanlar arasına girmiş durumda. İyi bir ürün olduğunu sayfadaki kullanıcı değerlendirmelerinden de anlayabilirsiniz. Kargo olarak “Turkey Post” ile hızlı bir şekilde gümrük problemsiz teslim alınabilir. Fiyatına ve özelliklerine bakıp mutlaka inceleyin!

3- Xiaomi Mijia Tıraş Makinesi – Şarjlı ve Elektrikli

Xiaomi marka tıraş makineleri arasında Aliexpress’te en çok önerilen bu Xiaomi Mijia Tıraş Makinesi 60HRC sertlikte Japon çeliğinden üretilen bıçaklara sahip. Tamamen metal yapıda tasarlanmış. Sadece 65dB değerinde, neredeyse sessiz ve 7800 RPM hız ile ciltten meydana gelebilecek her türlü tahrişi engelleyebilir. Diğer özelliklerine, fiyatına ve kullanıcı yorumlarına bakıp değerlendirebilirsiniz. Ayrıca tikokupon.com’daki bu Aliexpress kuponu da daha ucuza satın almanız açısından işinize yarayabilir. Deneyin!

4- Kemei KM-1102 – Şarj Edilebilir Akülü Tıraş Makinesi

Özellikle berberlerin ve kuaförlerin tercih ettiği bir model olan Kemei KM-1102 sakal ve yüz bakım işlevli, iyi özellikte güçlü bir makine. Tam bir fiyat performans ürünü olduğundan Aliexpress’te çok satan makineler arasına girmeyi başarmış. Satın alırken kargo seçeneği olarak “Turkey Post” tercih edildiğinde ortalama 1 haftada elinize ulaşır. Fiyatına ve özelliklerine bakıp mutlaka inceleyin!

5- Kemei Kulak Burun Tıraş Makinesi – Sakal Kulak Burun

İnce işler için Aliexpress’teki en iyi seçenek ise buradaki Kemei Kulak Burun Tıraş Makinesi. Sakal düzeltme, yüz tüyleri alma, kaşları düzeltme, kulak burun kılları kesme ve detay saç kesimi için de kullanılabilir. Şarjlı ve akülü bir model. Uygun fiyatlı olduğundan sipariş adedi de yüksek. Özelliklerine ve fiyatına bakıp değerlendirin!

En İyi Aliexpress Köpek Tıraş Makinesi

Aliexpress’te çok satılan, en iyi puana sahip kedi köpek (pet) tıraş makinesi;

Baorun Kedi Köpek Tıraş Makinesi

Aliexpress’ten alınabilecek uygun fiyatlı en iyi köpek tıraş makinesi ise bu Baorun Kedi Köpek Tıraş Makinesi. Hayvan bakımı için özel tasarlanmış tüy kırpıcısı, 110-240V AC elektrikli şarjlı tıraş makinesi. Kedi ve köpek tüylerini kesmek ve şekillendirmek için ideal. Kargo teslimat konusunda “PostNL” kargo ile hızlı bir şekilde teslim ediliyor. Satın alanların güncel yorumlarına bakıp fikir sahibi olabilirsiniz.

Popüler Tıraş Makinesi Markaları

Braun Tıraş Makinesi – Aliexpress

Aliexpress’te Braun marka tıraş makinesi için pek çok aksesuar. Seyahat tipi su geçirmez özellikte Braun tıraş makinesi kılıfları, profesyonel kesici takımlar, Braun elektrikli tıraş makinesi yedek parçaları, jilet takımları ve folyo…

Wahl Tıraş Makinesi – Aliexpress

Wahl tıraş makinesi aksesuarları. Profesyonel kesme tarak kılavuzları, 2 delikli kesme bıçaklar, profesyonel bıçak takımları, Wahl bıyık ve sakal tıraş makinesi, Wahl hayvan bakım setleri ve dahası…

Moser Tıraş Makinesi – Aliexpress

Ünlü Alman markası Moser ile aynı özellikleri taşıyan ve çok tavsiye edilen tıraş makineleri…

Philips Tıraş Makinesi – Aliexpress

Philips tıraş makinesi aksesuarları. Philips makineler için saç kesme taraklar, yedek şarjlı ve elektrikli tıraş makinesi kafaları, blade kesiciler, adaptörler ve dahası…

Aliexpress’ten Tıraş Makinesi Almak

Aliexpress’ten tıraş makinesi alan bir arkadaşımızın incelemesi ve satın alma önerileri…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Parfüm, Kozmetik ve Güzellik Mağazaları Alışveriş Kuponları – Mayıs, 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.