Aliexpress Kablosuz Bluetooth Kulaklık Tavsiyesi ve Öneriler

Kablosuz Bluetooth Kulaklık almak isteyenler için buradaki uygun fiyatlı Bluetooth Kulaklıklar arasından bir seçim yaptık. Önerilen kulaklıklar arasında bluetooth kulaklık, kulakiçi kulaklık, gaming/oyuncu kulaklığı ve diğer niteliklerdeki kulaklıklar da mevcut.

Aliexpress kablosuz bluetooth tavsiyesi içeren bu yazıda yüksek puana sahip, fiyat performans ürünlerini de listeledik. Oldukça talep gören bu kulaklıklar uygun fiyatlı ve kaliteli kulaklık arayanlar için ideal. İlgili linkler üzerinden kulaklık fiyatlarına bakabilir, yapılan yorumları ve değerlendirmeleri okuyabilirsiniz.

1- MJ i7s TWS Mini Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Aliexpress’ten alınabilecek uygun fiyatlı en iyi kablosuz kulaklıklardan biri MJ i7s TWS Mini Kablosuz Bluetooth Kulaklık. Son altı ayda 85000’in üzerinde satış rakamına ulaşmış olan bu kablosuz kulaklık alanları memnun etmiş görünüyor ki ürün puanı ve satıcı puanı yüksek. Kargo olarak Turkey Post seçerseniz ortalama 10-15 gün teslimat süresi var. Karar vermeden önce mutlaka kulaklığı kullananların yorumlarına ve fiyatına bakın!

2- HEYKER I7s TWS Mini Bluetooth Kablosuz Kulaklık

Daha ucuz bir kulaklık arayanlar için HEYKER I7s TWS Mini Bluetooth Kablosuz Kulaklık ideal olabilir. Kullananların yorumlarında da göreceğiniz gibi müzik dinlemek için ortalama kalitede ve fiyatına göre performansı güzel. Turkey Post ile ortalama 10-15 gün teslimat süresi var. Fiyatına ve değerlendirmelere bakıp kablosuz kulaklık hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

3- Bluedio TN Aktif Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Aliexpress kablosuz bluetooth tavsiyeleri arasında çok önerilen en iyilerden biri de buradaki Bluedio TN Aktif Kablosuz Bluetooth Kulaklık. Fiyatına diğerlerine göre az yüksek olmasına rağmen kaliteden ödün vermek istemeyenler tercih edebilir. Son 6 ay içerisinde 33.000’den fazla satış rakamına ulaşmış olan bu bluetooth kulaklık satın alanları memnun etmeyi başarmış…

4- YEINDBOO Manyetik Bluetooth Kulaklık

Aliexpress’ten alınabilecek en ucuz fiyat performans kulaklık ise bu YEINDBOO Manyetik Bluetooth Kulaklık. İşimi görsün ve ucuz olsun diyenler için ideal olabilir. Fiyatına göre başarılı bir bluetooth kulaklık. Turkey Post ile ortalama 10 gün teslim süresi var. Alanların yorumlarına ve özelliklerine mutlaka göz atıp karar verin!

5- Baseus S06 Gerdanlık Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Oldukça ilgi gören ve ürün puanı en yüksek kulaklıklardan biri olan bu Baseus S06 Gerdanlık Kablosuz Bluetooth Kulaklık fiyatına göre iyi özelliklere sahip. Puanı 4.9 ve son altı ayda 26000’in üzerinde sipariş almış. Yapılan yorumlarda ses kalitesinin başarılı ve basların ise tatmin edici olduğu sık sık vurgulanıyor. Kısacası alınabilecek en iyilerden biri. Mutlaka inceleyin!

6- YODELI M163 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Mini handsfree ve çok ucuz bir kulaklık modeli olan YODELI M163 Kablosuz Bluetooth Kulaklık fiyatından dolayı çok satılıyor. Ürün puanı fena değil ancak ses kalitesi için çok fazla şey beklememek gerek. Ortalama düzeyde ve ucuz kablosuz kulaklık arayanlar bakabilir.

7- Wavefun IPX7 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Aliexpress’te 4.9 gibi yüksek bir puana sahip olan ve alanları tatmin etmiş en iyi kablosuzlardan biri de bu Wavefun IPX7 Kablosuz Bluetooth Kulaklık. Fiyatı ortalama denebilir. Duşta rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz çünkü su geçirmezlik özelliği de var. AliExpress Standard Shipping ile ortalama 10-15 gün teslimat süresi bulunuyor. Satın alan ve kullananların yorumlarına bakıp değerlendirin!

8- QCY qs1 TWS 5.0 Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Aliexpress’te çok tavsiye edilen puanı yüksek kaliteli kulaklıklardan biri de buradaki QCY qs1 TWS 5.0 Kablosuz Bluetooth Kulaklık. Performans olarak tatmin edici özelliklere sahip. Küçük ve kulak içine rahat oturan sağlam bir tasarımı var. Singapore Post ile ortalama 10-15 gün teslim süresi var. Kaliteli bir ses ve kuvvetli bas özelliği arıyorsanız kaçırmayın. Fiyatına ve yorumlara bakıp karar verebilirsiniz..

9- Anomoibuds Kapsül TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Bütçesini biraz zorlayabilenler için en iyisi bu Anomoibuds Kapsül TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık. Tasarımı güzel, küçük ve bir fasülye görünümünde. Kulağa güzel oturan handfree kulaklıkların en iyilerinden. Satın alanların efsane olarak nitelendirdiği bu kablosuz handfree kulaklık sizi üzmez. Fiyatına ve yorumlara bakıp değerlendirin. AliExpress Standard Shipping ile ortalama 1 hafta teslimat süresi var.

10- HESTIA TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Waterproof handfree mini bir kulaklık arayanlar için güzel niteliklere sahip bu HESTIA TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık fiyatına göre iyi performans özelliğinde. Fazla söze gerek yok kaliteli ve uygun fiyatlı kablosuz kulaklık arayanlar göz atabilir. Yorumları ve değerlendirmeleri inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz.

Aliexpress’ten Kablosuz Kulaklık Almak

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Online AVM ve Teknoloji Mağazaları Alışveriş Kuponları – Aralık, 2021

 • 300 TL Huawei İndirim Kodu

  5000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 300 TL indirim sağlar - 300 TL Huawei İndirim Kodu

 • % 10 Aliexpress İndirimi +Kargo Bedava

  %10 indirim ve ücretsiz gönderim ile beraber her siparişte kullanılan kupon kampanyası - % 10 Aliexpress İndirimi +Kargo Bedava

 • 600 TL Huawei İndirim Kodu

  Alt limitsiz 600 TL anında indirim sağlar (Mate Book 14 i5, Mate Book X Pro I 5& i7, Mate Book 14 i7, MateBook 14 S I5H, Mate Book 14 S I7H, Mate Book D16 R5 modellerde geçerli) - 600 TL Huawei İndirim Kodu

 • 50 TL Media Markt İndirim Kuponu

  Club üyelerine online mağazada geçerli 50 TL Media Markt indirim kuponu - 50 TL Media Markt İndirim Kuponu

 • 100 TL Teknosa İndirim Kodu

  2500 TL ve üzeri alışverişte geçerli 100 TL indirim için TeknoClub'a üye olmanız yeterli. Detaylar için tıklayın! - 100 TL Teknosa İndirim Kodu

 • 400 TL Huawei İndirim Kodu

  Huawei online mağazada geçerli MateBook 13 R7 alımlarında anında 400 TL indirim sağlar - 400 TL Huawei İndirim Kodu

 • 200 TL Huawei İndirim Kodu

  3000 TL ve üzeri tüm ürünlerde geçerli anında 200 TL indirim sağlar - 200 TL Huawei İndirim Kodu

 • Arçelik Online Satış Kampanyası

  Arçelik online mağazada geçerli haftanın indirim fırsatlarını keşfedin... - Arçelik Online Satış Kampanyası

 • 300 TL Huawei MateBook İndirim Kodu

  Online alışverişe özel MateBook D15 i3 alımlarında geçerli 300 TL indirim sağlar - 300 TL Huawei MateBook İndirim Kodu

 • 100 TL Huawei İndirim Kodu

  2000 TL ve üzeri tüm alışverişlerde geçerli anında 100 TL indirim sağlar - 100 TL Huawei İndirim Kodu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Etkinlik, Yemek, Bilet vb Şehir Fırsatı Kuponları – Aralık, 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir