3 Programlı Bulaşık Makinesi Tavsiyesi

3 programlı bulaşık makinesi

Satın almadan önce fiyat/performans açısından uygun, kullanıcı yorumları olumlu ve önerilen, aynı zamanda ihtiyacınızı tam olarak karşılıyor olmasına dikkat edin. 700-800TL fiyatla satışa sunulan fakat internetten 600TL civarı satın alabileceğiniz buradaki VESTEL BM-301 W – 3 Program Bulaşık Makinesi, fiyatına göre iyi performans gösteren en iyi 3 programlı bulaşık makinesi.

Vestel 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Fiyatına göre iyi performans gösteren bu 3 programlı bulaşık makinesi fazla kalabalık olmayan aileler için uygun. 1 yada 2 kişiyseniz ideal.

Özelliklerine bakıldığında 12 kişilik bulaşığı yıkama kapasitesine sahip. A+ olması tasarruf açısından iyi. 50 dakikada yıkama modu bulunuyor.

Bu fiyattaki diğer makinelerde bu süre çok daha uzun. Paslanmaz iç gövdeye sahip. Bu da uzun ömürlü olmasını sağlar.

Vestel BM-301 W 3 Program Bulaşık Makinesi

Sözünü ettiğimiz bu 3 programlı bulaşık makinesini biraz daha yakından inceleyelim. Nasıl bir bulaşık makinesi? Neden tavsiye ediliyor? Kullanıcı yorumları ne diyor, neden önerilir?…

Fiyatına göre gayet güzel, fiyat/performans açısından satın alınabilir bir bulaşık makinesi. Makinenin teslimiyle beraber eve gelip kurulması ve montajın ücretsiz yapılıyor olması güzel. Satın alınacak beyaz eşya ister bulaşık makinesi olsun isterse buzdolabı iyi çalışan yaygın bir servisi olmalı. Vestel bu konuda gayet başarılı. En azından Vestel BM-301 W için kullanıcı yorumları bu doğrultuda.

Ev hanımları daha iyi bilir. Çoğu zaman 8 programlı da alsanız en çok 2 program kullanılır. Yani bulaşık makinesinin program sayısının fazla olması her zaman şart değil. Neticede işini iyi görüyor olmalı. Extra bir ihtiyaç yokken neden daha fazla ödeme yapılır, bazen anlamak güç. Vestel BM-301 W 3 programlı bulaşık makinesi muadili diğer markalara göre çok daha ucuz. 3 programlı bulaşık makineleri arasında 1000-1200TL civarı satışı olanlar var. Bu durumda en uygun fiyatlı bulaşık makinesi diyebiliriz.

3 Programlı Bulaşık Makinesi Kaç Dakikada Yıkar?

3 programlı bulaşık makinesi 50 dakikada yıkar. Vestel BM-301 W için kullanıcı yorumları bu konuda olumlu. Hatta bazıları 50 dakikada yıkayan diğer 3 programlı bulaşık makinelerinde bu sürenin daha uzun olduğundan bahsediyor. 12 kişilik bulaşığı yıkama kapasitesine sahip olan bu 3 programlı bulaşık makinesi aynı zamanda süre programlı. Yani ileriki bir zamana ayarlayıp yıkamayı başlatmasını sağlayabiliyorsunuz.

Vestel BM-301 W Özellikleri Nasıl?

3 programlı bulaşık makinesi olarak tavsiye edilen en uygun fiyatlı bulaşık makinesi olan Vestel’in BM-301 W modeli paslanmaz iç gövdeye sahip. Bu bulaşık makinesinin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Yıkamanın gerçekleştiği, suyun temas ettiği tüm yüzeylerde sadece paslanmaz sac kullanılmış. Bu hem bulaşık makinesinin ömrünü arttırırken hem de hijyenik bir yıkama yapmasını sağlıyor. İhtiyacınız doğrultusunda bulaşık makinesini az doldurduğunuzda, az bulaşık yıkama opsiyonu sayesinde bulaşık miktarı kadar su ve elektrik tüketimi yapıyor. Böylece elde yıkamaya oranla çok daha az su harcamış olursunuz. Dilerseniz seçtiğiniz programı gün içerisinde dilediğiniz saate kadar erteleyip o saatte başlatabilirsiniz.

Vestel BM-301 W 3 programlı bulaşık makinesinde metal filtre ve program takip göstergesi bulunuyor. 12 kişilik bulaşığı yıkama kapasitesine sahip. Boyutları ise 84,5 x 59,6 x 59,8 ebadında. Enerji verimliliği performansı A+ olan bulaşık makinesinin yıllık enerji tüketimi 285 kWh. Ses seviyesi düşük, kurutma performansı iyi. Kurutma sistemi ise doğal kurutma olarak bilinen sistem. Az bulaşık opsiyonu ve zaman erteleme fonksiyonu mevcut. Bulaşık makinesinin içerisindeki üst sepetlerde yükseklik ayarı yapılabiliyor. Çatal kaşık sepeti sabit, alt sepette ise katlanabilir tel sayısı 2. Aynı zamanda 2 adet sabit fincan rafı mevcut. Bulaşık makinesi üzerinde bulunan parlatıcı göstergesi sayesinde yeterli miktarda parlatıcı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Makinede su taşmasına karşı emniyet sistemi mevcut. Olası bir durumda bu emniyet sistemi devreye girerek su taşmasını önleyecektir. Bulaşık makinesi üzerinde aynı zamanda tuz göstergesi bulunuyor. Eğer makinenin içerisinde tuz azaldığı veya bittiği durumlarda bu tuz gösterge ışığı sayesinde bunu farketmek mümkün. Vestel BM-301 W 3 programlı bulaşık makinesi 3 yıl garantili. Ücretsiz kargo ve ücretsiz kurulumla teslim alabiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ev veya Ofis için Mobilya ve Dekorasyon Mağazaları Alışveriş Kuponları – Mayıs, 2023

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Market, Organik Gıda ve Yemek Sipariş Siteleri İndirim Kuponları – Mayıs, 2023