Sezon Trendleri, Sezon İndirimleri ve Alışveriş Sırları

İlkbahar-yaz sezonunun açılmasına az kaldı… Yenilenen vitrinler tüm coşkusu ile baharın gelişini müjdelerken yaz trendleri’ne dair de hem ipuçları veriyor hem de hazırlık zamanını hatırlatıyor. Peki, sezonun el yakan fiyatlarına inat indirimli alışveriş yaparak nasıl dolabınızı yenilersiniz?

Yeni sezonun trend renkleriyle kombinlenmiş İlkbahar ve yaz koleksiyonları birer ikişer vitrinlere taşınırken, etiketler üzerinden sıralanan rakamlar da hevesinizi kursağınızda bırakmasın. İndirimli alışveriş seçeneklerini değerlendirerek hem sezon trendlerini yakalayabilir hem de dilediğiniz kadar çok parçayı bir parça fiyatına satın alarak dolabınızı baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

Nasıl mı?

Günümüzde indirim fırsatları sunan birçok özel alışveriş sitesi var. Bu alışveriş siteleri, kapalı üyelik sistemi ile hareket ediyor ve üyelerine dünyaca ünlü markaları son derece indirimli fiyatlarla sunuyor. Satışa sunulan ürünlerin pek çoğu yeni sezon trendlerinden oluşan koleksiyonlar. Bu koleksiyonlara ek, bir önceki sezondan yeni sezona taşınan ürünler de var. İşte değerlendirmeye alacağımız ürünler tam da bunlar.

Özellikle şubat, mart gibi erken sezon aylarında bu indirim fırsatlarını yakalamak daha da kolay. Peki, bir önceki sezon ürünleri ile bu yılın modasını nasıl yakalayacağız? Cevabı basit bu dönem alışverişlerimizde tercihlerimizi dönemsiz yani her dem moda olan ürünlerden yana kullanacağız. Örneğin; bir kot etek ya da kot şort hemen her yaz kreasyonunda dolabımızda yer vermemiz gereken parçalardan. Bu seçenekleri yeni sezonda satın almaya kalktığınızda şu anda yapacağınız alışverişin en az 5 katı bir bedel ödememiz söz konusu olacaktır.

Trend ürünleri takip ederken aynı zamanda fiyatları da görebileceğiniz alışveriş kulüpleri mevcut. Üstelik tikokupon.com’da bulunan indirim kuponları ile ekstra indirim alarak sipariş verilebiliyor. En çok takip edilenler arasında markafoni indirimleri ve trendyol indirimleri ve morhipo indirimleri sayılabilir. Bu üçünde de sezon trendlerini ve kampanyalarını süre limitli olarak takip edebilirsiniz.

Sezon Trendleri İçin İndirimli Alışverişin Sırları

1- Siyah ve beyaz her dönemin rengi. Siyah-beyaz kombinasyonları ile tasarlanmış penye elbiseler, t-shirt’ler, şort ve eteklerı indirimli alışveriş fırsatları arasından her zaman için tercih edebilirsiniz.

2- Yeni sezonun trend renklerinin ne olduğunu önceden bilmek de size büyük avantaj sağlayacaktır. Özellikle t-shirt, atlet, sweatshirt gibi üst beden giyim parçalarının seçimini yeni sezon renklerinden yapabilirsiniz.

3- Alışveriş yaparken vücudunuzu tanımak önemlidir. Böylece doğru beden ölçüsü seçebilir, fotoğrafta gördüğünüz modellerin kendinize uygunluğunu hayal edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Moda ve Giyim Mağazaları Online Alışveriş Kuponları – Nisan, 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.